Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

inşallah yaa daha önce deneyip bıraktığım için çok fazla böyle oluyor bu kez iradeli olmak istiyorum
Ilk 2 hafta atlatinca gerisi geliyor gercekten sonra belki duraklama gibi olur yani ben kendimden ornek olarak diyim
O ara yag yakimi baslarmis siz devam.edin sonra bi bakiyorsun diyer haftalar daha hizli kilo kaybi yasaniyor

benim ozellikle uydugum 2 kural var
1. Protein sebze agirliki beslenme
2. Ogunler arasi en az 3 4 saat sakiz dahi olmak uzere agzima sudan baska bise koymamak buda ramazanda cok kolay oluyor

yaa keşke bende böyle sabredebilsem bişeyler yemeyince bir boşluk oluyor ara öğüne çok düşkünüm

şuana kadar sadece kuru üzüm ve çubuk kraker yedim kuru üzüm gerçekten tatlı krizimi kesti ama karnım çok acıkıyor :)
Anladim canim ben sana benim kahvaltimdan ornek verim cunku ben yedigimde gercekten doyuyorum 4 5 saat acikmak mumkun deyil diyebilirim acikirsamda kahvaltidan 4 saat sonra 1 elma yada ceviz badem kuru kayisi gibi

2 haslanmis yumurta
Diledigin kadar zeytin
Yesillik
Karbonhydrati az esmer ekmek veya dukan krepi de olabilir yada yerine 1 cay bardagi dolusu badem findik ceviz kesinlikle doyurucu canim

evet listen çok doyurucu duruyor ben bunun çok azı yemek yiyorum o yüzden acıkıyorum herhalde

amesia buda benim kilo verme maceram cnm

Kizlar benim bugunki iftar menum
Firinda kanat
Mercimek corba
Salata
Esmer bulgur ilav
Yarim ispanakli gozleme (annem yapmis)
Hamurunda maya yok
Buara ramazan ayinda oldugumuz icin menuyu zengin tutmaya calsiyorum ara ogun olmadigindan
maksat saglikli bisekilde gonul gozum de doysun

Iyi akşamlar kızlar Nasılsıniz bakalim
Ben kendimi iyi hissetmiyorum
Çok kötü başım ağrıyo dayanamıyorum erken yatıcam

Ben yine fazla kaçırdım yaaaaaa@Karakiz31
Sabah
1 kk peynir
Salatalık
Oğluma sucuk pişirmiştim 1 lokma aldım

7 çilek
10 kadar erik
2 lküçü k dilim karpuz

Akşam
2 kaşık Taze fasulye
3 kasık sebzeli tavuk sote
2 kaşık pilav
1 küçük kase yogurtluu semizotu

3 adet yağsız yumurtasiz meyveli f7ndıklı yılaflı kurabiye
Spor
70 dk eliptik
2.5 Litre oldu
Yorumlarınızı bekliyorum
Toparlanmanın zamanı geldi artık farkındayım

Menun biraz kalabalik gozukuyor canim ama baya sporda yapmissin toparlanirsin yani fazla yediklerini yakmissin aslinda vallah bende suan sahurluk yedim dayanamdim dun gece yemedigim baklavadan goturdum pismanim

Ve tabi gecmis olsun canim bas agrisini bilirim ilk 2 gun siddetli bise sekilde gecirdim

İyi akşamlar kızlar buda benim Menüm
1 kase çorba
1 porsiyon sultan kebabı
6 dilim karpuz
1 dilim beyaz ekmek
Tam bugday ekmegi bulamadım :)
Afyet olsun canim menun guzelmis 1 dilim ekmegjn bu menu yaninda cokta bir zararjnj olmiyacagni dusunuyorum olmasaymis daha iyi ama ben sahur vakti baklava yedim o daha kotuu

Menun biraz kalabalik gozukuyor canim ama baya sporda yapmissin toparlanirsin yani fazla yediklerini yakmissin aslinda vallah bende suan sahurluk yedim dayanamdim dun gece yemedigim baklavadan goturdum pismanim
Meyveyi ben çok abartıyorum dayanamıyorum İnsilün direnci nde n dolayı az yemem gerekiyor meyve yedikçe daha çok yemek yeme isteği oluşuyor Muş
Bunu aşmam lazım
Afyet olsun canim menun guzelmis 1 dilim ekmegjn bu menu yaninda cokta bir zararjnj olmiyacagni dusunuyorum olmasaymis daha iyi ama ben sahur vakti baklava yedim o daha kotuu
hedef ine az kaldı daha istikrarlı olmak gerekiyor ama oruçlu oluncada bişey diyemicem
Bazende çok abartmadan küçük kaçamaklar olabilir diye düşünüyorum
Yediğimiz kacamaklara spor cezası mı versek ne :)
Çok süper olur bence
Menün çok güzel miş sonrasında baklava kötü olmuş
İyi akşamlar kızlar buda benim Menüm
1 kase çorba
1 porsiyon sultan kebabı
6 dilim karpuz
1 dilim beyaz ekmek
Tam bugday ekmegi bulamadım
Menün gayet güzel ama meyve fazla gibi geldi bana 1 dilim beyaz ekmek normal canım
Diyetisyen bana kan sayımım düşük diye beyaz ekmek te tüjetebilrsin demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…