Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Ben bu akşam
Yarım kase çorba
Yarım kase tavuk
2 kaşık barbunya
1 dilim tam buğday ekmeği
1 Çatal kadayıf aldım

kızlar ne yediklerinizi yazın kaç kalori oluyor bakalım
Menu güzel canım kalori hesabı uapman güzel
1 çatal kadayıf iyi aklın kalmamış en azından
Bugün bende cpzuttum
menum
Çeyrek ekmekle sandviç
1 Türk Kahvesi
Bende 1 çatal revani yedim
7 adet çilek
Akşam
3 kaşık çorba
2 kaşık pilav
1 porsiyon patlıcan kebabı
Salata cacık
Yatan a kadar 3 litre olur suyum
Sporumu attım gündüz

Senin menünde güzel canım kaç kalori hesapladın mı
Ben hem sabah hem akşam spor yapıyorum

Senin menünde güzel canım kaç kalori hesapladın mı
Ben hem sabah hem akşam spor yapıyorum
Önce hesaplıyodum ama artık bıraktım doğaçlama gidiyorum
Sabah akşam hiç farketmiyor spor için ne zaman müsait olursam o zaman
Benim ev yol geçen hanı gibi de biraz düzenli spor yaparsak güzel sonuçlar alırız inşallah biraz azim gerek

Insallah canim boyle gidersek 2 ay da biraz biraz etkiler zayiflariz ben şimdi tartıya çıkacağım çoktandır bakmıyordum

Kizlar oncelikle gunaydin kusura bakmayin dun iftardan sonra yazamadim malum burda gec oluyor ertesi gun is okul hemen yatagaatrim kendimi dunki menumde casuslar vardi
Yarim lahmacun
Yayla corbasi
Yarim biber dolmasi
4 5 tane sarma
1 tane tavuk ve salata
Bugun evdeyim kesinlikle telafi edicem

Sahurda ise tereyaginda kavrulmus yumurta zeytin peynir dunden yaptigim incirli sutlu tatlimdan 2 kasik

Günaydın merak ettim gelmeyince
Bence sıkıntı edicek bi durum yok canım çok abartılı yememişsin
Hepsinden azar azar olmuş sanki

menün birazcık ucundan kaçmış sanki azar azar ama söylediğin gibi bugün telafi edersin :)
misafirlikte öyle oluyor ne bulursak yiyoruz..

menün birazcık ucundan kaçmış sanki azar azar ama söylediğin gibi bugün telafi edersin :)
misafirlikte öyle oluyor ne bulursak yiyoruz..
Aynen canim ucundan kacti fazlalik olarak dolmayla sarma ve lahmacun oldu allahtan yarim yemekle yetinebildim normalde 2 lahmacun rahat yerdim sarma dolma zaten en vazgecemediklerimden

Aynen canim ucundan kacti fazlalik olarak dolmayla sarma ve lahmacun oldu allahtan yarim yemekle yetinebildim normalde 2 lahmacun rahat yerdim sarma dolma zaten en vazgecemediklerimden

o maşallah kendine bayağı hakim olmuşsun :) buda güzel bişey
dün akşam eşime diyete giriceğimi söyledim resmen ciddiye almadı beni sen zayıflayamazsın gibi çok moralim bozuldu

dün akşam eşime diyete giriceğimi söyledim resmen ciddiye almadı beni sen zayıflayamazsın gibi çok moralim bozuldu
Bende okadar cok diyet yapip biraktimki benim esimde ilk baslarda beni ciddiye almadi bakitiki aradan 1 ay gecti ben halen tam gaz devam budefa kahvaltilarda bende yiyebiliyim diye yumurtayi zeytin yagi ile felan kavuruyo suan gozuylede fark gorunce benim nekadar ciddi olabilecegimi anladi

Ama hic bozma moralini bence sen inandiktan sonra kendine gerisi gelir
artik aa yinemi diyettesin deyilde aa nekadar zayiflamissin desinler

Ama hic bozma moralini bence sen inandiktan sonra kendine gerisi gelir
artik aa yinemi diyettesin deyilde aa nekadar zayiflamissin desinler

inşallah yaa daha önce deneyip bıraktığım için çok fazla böyle oluyor bu kez iradeli olmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…