Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

inşallah yaa daha önce deneyip bıraktığım için çok fazla böyle oluyor bu kez iradeli olmak istiyorum:KK16:
Ilk 2 hafta atlatinca gerisi geliyor gercekten sonra belki duraklama gibi olur yani ben kendimden ornek olarak diyim
O ara yag yakimi baslarmis siz devam.edin sonra bi bakiyorsun diyer haftalar daha hizli kilo kaybi yasaniyor

:KK70: :KK70:
benim ozellikle uydugum 2 kural var
1. Protein sebze agirliki beslenme
2. Ogunler arasi en az 3 4 saat sakiz dahi olmak uzere agzima sudan baska bise koymamak buda ramazanda cok kolay oluyor

yaa keşke bende böyle sabredebilsem bişeyler yemeyince bir boşluk oluyor ara öğüne çok düşkünüm :KK17:

şuana kadar sadece kuru üzüm ve çubuk kraker yedim kuru üzüm gerçekten tatlı krizimi kesti ama karnım çok acıkıyor :)
Anladim canim ben sana benim kahvaltimdan ornek verim cunku ben yedigimde gercekten doyuyorum 4 5 saat acikmak mumkun deyil diyebilirim acikirsamda kahvaltidan 4 saat sonra 1 elma yada ceviz badem kuru kayisi gibi

2 haslanmis yumurta
Diledigin kadar zeytin
Yesillik
Karbonhydrati az esmer ekmek veya dukan krepi de olabilir yada yerine 1 cay bardagi dolusu badem findik ceviz kesinlikle doyurucu canim

Anladim canim ben sana benim kahvaltimdan ornek verim cunku ben yedigimde gercekten doyuyorum 4 5 saat acikmak mumkun deyil diyebilirim acikirsamda kahvaltidan 4 saat sonra 1 elma yada ceviz badem kuru kayisi gibi

2 haslanmis yumurta
Diledigin kadar zeytin
Yesillik
Karbonhydrati az esmer ekmek veya dukan krepi de olabilir yada yerine 1 cay bardagi dolusu badem findik ceviz kesinlikle doyurucu canim

evet listen çok doyurucu duruyor ben bunun çok azı yemek yiyorum o yüzden acıkıyorum herhalde

Start : 26 subat 77 kg

19 mart : halen77 kg saldim cayira arkadan yine tanker masallah amaa...
bukez olacak diyorsam olacak!

3 nisan : 74 kg hadi baalim iyimi basladik ne

6 nisan: halen ayniyim
Moral yerlerde vazgecsem daha cok alicam boylede yerinde sayiyorum sanki
yari ac yari tok korkarak biseyi yemek ve yedikten sonra pisman olma piskolojisi bunalti yaneee !!! 2 haftada 2 kilo cokta motive edici deyil dahada neyapim nefestemi almayim aceba o kilo yapio olabilir mi?? neyse ben yinede vazgecmeyim birsonraki tarti gunu gorusuruk

11 nisan : 73 kilo yani oluyo bu kez galiba diyet programim degisti ama suanki kahramanim pierre dukan 2 haftada verdigim 2 kiloyu bunda 5 gunde sutladim haydiin bir sonraki hedef...

19 nisan duraklama var 73 halen ama pes etmek yok ben simdiye kadar 70 olmayi hedeflemistim amaa..
aksam ustu is donusu tekrar tartildim veee sanki mucize oldu 72.4 ciktim tartida ama is esnasinda slk slk lavaboya gittim aceba dunki odemmi vardi sabah halen uzerimde amaan neyse neyy istedigim rakami gordum ya bende tersi oluyo demekki sabah 73 aksam 72.4

23 nisan: ulusal egemenlik ve cocuk bayraminiz kutlu olsun
Neyse kizlar sadete gelelim bugun tartilmadim ama cok zorlandim aciktim reglm yaklasiyor galiba pes etmedim tabi ama sevdigim seylerden feragat etmekten usandim kizartmayi gectim makarnayla cips gorunce artik midemle nefsim beynime savas aciyo resmen ye ye ye diye disardan aa nekadar zayiflamissin gibi seyler duymaya basladim henuz yolun basindayim tabi dolabimda benim yasimi tutmus bekleyen 38 beden siyah pantolonumun icine sigmak icin tum bu cabalarim...simdi dersenizki bol salcali makarnami o pantalonmu tabikide makarna deermisim neyse kizlar bugunlukte bukadar bir sonraki tarti gununde gorusmek uzere

28 nisan: kizlar tartilmadim bukezde ama daha oncedende bahsettigim su meshur siyah pantalonum vardi ya iste onu tekrardan deneyip mutlu sona adim adim yaklastigimi sizle paylasmak istedim evet o hicc olmayan 38 beden pantalonuma artik sigiyorum ha bide oyle cakma 38 beden deyil ha bildigin likrasiz dar kesim yani oyle bazi pantalonlar var 38 beden ama 42 giyen birinede rahat olur sunen cinsten bu pantalonuma sigmam motivasyonumu tazeledi diyebilirim cunku tarti yaniltiyor artik bu diyetinde oyle bir cinsligi var goruntu inceliyor ama tartidaki rakam halen ayni goruntu onemli tabi ama ben rakam olarakta emin olmak icin bu gazla yaza kadar devam diyorum
Vee bugune ait son notum ilk defa dukan mazemeleri siparis etmistim onlar geldi ben bu isi ogreniyorum galiba bir sonraki tarti gununde gorusmek uzere
1 mayis: Slm kizlar yo yo tartilmadim amaa kendim bile farkettigim acayip bir incelme var kalcamda cikinti gitmis hangi arada anlamadim desem gecen gun vardi ama aman eksik olsun tartida henuz istedigim rakama ullasamdim ama goruntu olarak ilerleme varneyse kizcelerim bidahakine tartilmadan yazmiyacagim

6 mayis: kizlar 70i gordum ama kusurati var yani durum su.. sabah ac karnina 70 aksam yine 71 buluyor oyuzden sayilmaz bana gore nezamanki aksamda 70 gosterirse tarti ozaman sayarim ama incelme var buda beni super motive ediyor

10 mayis: vee kizlar hedefe adim adim yaklastim sayilir su meshur siyah pantalonumu bugun ilk kez kamaoyuna cikartiyorum tabiki simdilik korseli giyiyorum simitler portledigi icin cirkin duruyor ama tabi bunada sukur cunku bu pantol korseli korsesiz hic bir sekilde girmiyodudizden yukari cekmek mumkun deyildi ve suan giyebiliyorum korselide olsa bu benim icin hedefe yakinim demektir oyuzden kizlar ha gayret diyor ve bir sonraki postumda yada tarti gunumde gorusmek uzere optum sizleri

12 mayis: takviye olarak elma sirkesi kullanmaya basladim sistemde bi yavaslama sezdim metabolizmayi harekete gecirmem lazim ‍♂️♂️

Kizlar oncelikle hayirli ramazanlar Rabbim tutacagimiz orumucuzu simdiden kabul etsin insllh
ben ramazana girerken cok dusundum ve bu nimetin verdigi firsattan yararlanmaya karar verdim
oruc tutmak baslibasina zaten bunyemiz icin saglikli bir detox turu yani ariniyoruz aslinda hem gunahlarimizdan insllh hemide kilolardan. Ama tabiki ramazana bagli kurallar icerisinde yaparsak!
Neyse sadete gelim kararim su normalde ben gun arasinda cok kahve tuketirim yaklasik 2 3 bardak kahve rahatlikla icerim yani vee buna sut tozu ve tatlandirici dahil olmak uzere ama ramazanda gun boyu kahve tuketemiyecegim icin aksam icecegim kahveye sut tozunu ve tadlandiriciyi kesiyorum ligt olsada bu urunler cokta tasvip edilmiyo kandiriliyoruz aslinda cunku tatli sandigimiz sey aslinda yapay bir madde normal sartlarda kesmekte zorlanirdim ama isin icine ramazan girince disiplene uymak daha kolay hem saglik acisindan hemide dinen ramazandan cikana kadar da insllh bu duzene alismis olucam tatli ihtiyacimida meyvelerle gecistirecem kuru veya taze .
bize bukadar faydali mubarek bir aydan faydalanmak istedim ve sizle paylastim kendi yazdigim yazidan bile motive oluyorum umarim baskalarinada faydali olurum ..
buarada halen 70 kiloyum ramazanda arinma diyetine devam edicem sonuclari herzamanki gibi not edicem 1 ay sonrasini 5 kilo olarak hesapliyorum yani 65 olma umidiyle bayram yapmak istiyorum

20 mayis : 66 kilo
30 mayis: 65 kilo
10 haziran: 63 kilo
amesia amesia buda benim kilo verme maceram cnm

Kizlar benim bugunki iftar menum
Firinda kanat
Mercimek corba
Salata
Esmer bulgur ilav
Yarim ispanakli gozleme (annem yapmis)
Hamurunda maya yok
Buara ramazan ayinda oldugumuz icin menuyu zengin tutmaya calsiyorum ara ogun olmadigindan
maksat saglikli bisekilde gonul gozum de doysun

Iyi akşamlar kızlar Nasılsıniz bakalim
Ben kendimi iyi hissetmiyorum
Çok kötü başım ağrıyo dayanamıyorum erken yatıcam

Ben yine fazla kaçırdım yaaaaaa:KK43:@Karakiz31
Sabah
1 kk peynir
Salatalık
Oğluma sucuk pişirmiştim 1 lokma aldım

7 çilek
10 kadar erik
2 lküçü k dilim karpuz

Akşam
2 kaşık Taze fasulye
3 kasık sebzeli tavuk sote
2 kaşık pilav
1 küçük kase yogurtluu semizotu

3 adet yağsız yumurtasiz meyveli f7ndıklı yılaflı kurabiye
Spor
70 dk eliptik
2.5 Litre oldu
Yorumlarınızı bekliyorum
Toparlanmanın zamanı geldi artık farkındayım:KK42:

Sabah
1 kk peynir
Salatalık

7 çilek
10 kadar erik
2 lküçü k dilim karpuz

Akşam
2 kaşık Taze fasulye
2 kaşık pilav

Spor
70 dk eliptik
2.5 Litre oldu
Yorumlarınızı bekliyorum
Menun biraz kalabalik gozukuyor canim ama baya sporda yapmissin toparlanirsin yani fazla yediklerini yakmissin aslinda vallah bende suan sahurluk yedim dayanamdim dun gece yemedigim baklavadan goturdum pismanim :110:

Sabah
1 kk peynir
Salatalık

7 çilek
10 kadar erik
2 lküçü k dilim karpuz

Akşam
2 kaşık Taze fasulye
2 kaşık pilav

Spor
70 dk eliptik
2.5 Litre oldu
Yorumlarınızı bekliyorum
Ve tabi gecmis olsun canim bas agrisini bilirim ilk 2 gun siddetli bise sekilde gecirdim

İyi akşamlar kızlar buda benim Menüm
1 kase çorba
1 porsiyon sultan kebabı
6 dilim karpuz
1 dilim beyaz ekmek
Tam bugday ekmegi bulamadım :)
Afyet olsun canim menun guzelmis 1 dilim ekmegjn bu menu yaninda cokta bir zararjnj olmiyacagni dusunuyorum olmasaymis daha iyi ama ben sahur vakti baklava yedim o daha kotuu:kızgın::kızgın:

Menun biraz kalabalik gozukuyor canim ama baya sporda yapmissin toparlanirsin yani fazla yediklerini yakmissin aslinda vallah bende suan sahurluk yedim dayanamdim dun gece yemedigim baklavadan goturdum pismanim :110:
Meyveyi ben çok abartıyorum dayanamıyorum İnsilün direnci nde n dolayı az yemem gerekiyor meyve yedikçe daha çok yemek yeme isteği oluşuyor Muş
Bunu aşmam lazım
Afyet olsun canim menun guzelmis 1 dilim ekmegjn bu menu yaninda cokta bir zararjnj olmiyacagni dusunuyorum olmasaymis daha iyi ama ben sahur vakti baklava yedim o daha kotuu:kızgın::kızgın:
hedef ine az kaldı daha istikrarlı olmak gerekiyor ama oruçlu oluncada bişey diyemicem
Bazende çok abartmadan küçük kaçamaklar olabilir diye düşünüyorum
Yediğimiz kacamaklara spor cezası mı versek ne :)
Çok süper olur bence
Kizlar benim bugunki iftar menum
Firinda kanat
Mercimek corba
Salata
Esmer bulgur ilav
Yarim ispanakli gozleme (annem yapmis)
Hamurunda maya yok
Buara ramazan ayinda oldugumuz icin menuyu zengin tutmaya calsiyorum ara ogun olmadigindan
maksat saglikli bisekilde gonul gozum
Menün çok güzel miş sonrasında baklava kötü olmuş
İyi akşamlar kızlar buda benim Menüm
1 kase çorba
1 porsiyon sultan kebabı
6 dilim karpuz
1 dilim beyaz ekmek
Tam bugday ekmegi bulamadım
Menün gayet güzel ama meyve fazla gibi geldi bana 1 dilim beyaz ekmek normal canım
Diyetisyen bana kan sayımım düşük diye beyaz ekmek te tüjetebilrsin demişti

X