Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Kizlar buarada kacamak konusunuda atlamak istemiyorum ben yaptim cunku ama soyle de bir gercek var kacamak dozunda oldugu surece diyete bir etkisi olmiyacaktir yani haftada bir kez biraz kacirmisimla bir duzen bozulmaz ornegin cumartesi kacamak oldu pazar kaldiginiz yerden devam edin
Ama tabi kacamaktan kastim bir oturusta bir poset cips yada koca bir dilim pasta deyil tabiki
Zaten bir sure sonra vucut alisinca o kacamaklarda kalmiyo ben bir cikolata delisi olarak kendime gunde 1 parca bitter cikolata izni verdim ama aldigim paketin yarisindan fazlasi halen duruyo aklima bile gelmiyor eskisi kadar

Çocuklar okulda iken sporumu yapayım dedimEki Görüntüle 2148595 ve yaptığım kalori hergün bu kadar olmuyor çok pis gaza geldim
canım çok teşekkür ederim artık kovsanda burdayım terketmicez
Vallah harika ramazan gecsin bende yuruyslerime devam edicem insallah
Biz artik bir takimiz donmek olmaz ben hedefime ulassam bile sizler ulasmadan kimseyi birakmam

Ama bunu tabi ilk haftalarda yapmamaya bakin soyle bir saglam 5 kiloyu gonderdikten sonra ilk zamanlarda vucudun alismasi lazim cunku..

inşallah uyabiliriz programa abur cubur sebebi ile ben çok zorlanacağımı düşünüyorum
Abur cubur kismini kuru yemis ve kuru meyveyle yatistirmaya calisin cok darlandiginizda burdaki yazilari okuyun motive olursunuz ozamanda bastirabilirsiniz tatli krizine iyi gelen yaptigim bir tur muhallebi tarifim var
Icinde 6 7 tane kuru incir ufak dogranmis 1 2 tane kuru kayisi ile 1 bardak sutu kaynatip sogutuyoruz icine daha sonra damak zevkinize gore badem ceviz ezmesi hindistan cevizi yada tarcin ekleyebilirsiniz tadi muhtesem yani 0 sekerlere tatli

Evet tarifin çok güzel denemek lazım :)

Selam kızlar ne güzel grup çoğalmış :) ben sınav dönemi dolayısı ile çok uğrayamıyorum ama tüm mesajları okudum :)
Yeni gelenler de hoşgeldiniiiiz

Ben bugün tartıldım ve 61.1
İnşallah güzelce gider kilolarımız :)
Bi 10 gün tartılamayacağım yani bu cuma değil haftaya tartılırım :) @Karakiz31 canım bir sürü arkadaş gelmiş çok da güzel olmuş :)

Merhaba teşekkür ederiz umarm faydalı oluruz birbirimize :)

Merhaba teşekkür ederiz umarm faydalı oluruz birbirimize :)
Umarım canım :)
Bu arada ben de kalori sayarak zayıflamaya çalışıyorum
Öğrenciyim ve öğrenci evindeyim
Her şeyden ama azar azar yemeye çalışıyorum ve abur cubur kesmeye çalışıyorum
Çikolata = bitter Kesinlikle hem daha çabuk kesiyor isteği hem de severim

Bu kaloriyi bende denemiştim ama yordu beni sonra saymayı bıraktım :) bende aşırı cikolata bağımlılığı var bitter pek sevmem ama istah kesiyorsa denerim :)

Sabqh yedikşerimi telafi etmem lazımdı
1 haftadır ekmek yemiyordum
Bugün sandviç yaptım sabah kahvaltıda
sporumu fazla yaptım inş dengelerim
Bence sandevic masum olmus okadar telas etmeyin spor yaparak zaten telafi etmissiniz
Ben bu gunde 2 ogun mantigina cok guveniyorum asmadigimiz surece sabah yedigimiz aksama kalmiyormus zaten leptin hormonu sayesinde

Evet canim cogaldik hep birlikte insllh fit olacagiz
Ozaman bir sonraki cumayi senin icin iple cekelim xx

Bende bitter kullaniyorum canim yaninda kuru kayisi findik ceviz felan guzel oluyor ama ilk baslarda neyapsam ne etsem su cikolatadan vaz gecsem dedim ozelliklede dukan diyeti yaptigimda tatli krizi cok oluyodu suan rahatim sukur sonunda atlattim ha arada olmuyo deyil tabi ama ozamanda kirmiyorum kendimi tum paketi hupletemesemde birazcik nefsimi simartiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…