Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Regl doneminede deginmek istiyorum tartida genelde arti olarak gibi bize gozuksede metabolizmamizin 2 kat hizli calistigini unutmayalim yani o donem neyaparsak 2 kati olarak donecektir ornegin haftada 1 kilo verebiliyorsunuz regl haftasinda bu 2 hatta 2 bucuga kdr cikabiliyor ama tartida hemen o sekilde yansitmiyor

evet aynen böyle kuruyemişi de çok seviyorum öğle yemeğimi yemiyorsunuz sadece sabah ve akşam mı ?

evet aynen böyle kuruyemişi de çok seviyorum öğle yemeğimi yemiyorsunuz sadece sabah ve akşam mı ?
Sabahi ve aksam doyurucu bisekilde yapildiginda oglene gerek kalmiyor bile oyuzdende ramazan rahat geciyor diyebilirim acikirsanizda kahvaltidan 4 5 saat sonra meyve yerseniz aksama kadar sizi idare edicektir
Kavrulmamis kuru yemis ve meyveyi sevmenize sevindim aslinda cunku gercekten kurtaricilar onlar vucudnuzun yeni sisteme alismasi en fazla 2 hafta duraklamalarda ise korkmayin tartida eksi gormuyorsaniz ve ama ben hic kacamak yapmiyorum diyorsaniz bilinki vucut yag yakiyor slklasmaya geciyor tartida bu cok sonra gozukuyo

anladım bunu mutlaka değerlendireceğim umarım bizde zayıflarız

Evet mumkun oldukca ozamanda cikmayin programinizdan
Hic olurmu estagfrllh kendimede motivasyon oluyor boyle
Yediklerinizi not edin telefona buraya
Haftada bir cuma gunleri burda tarti durumunuda paylasbilirsiniz ornegin benim son durum 69
Baslangicim 77 idi
Hedefim 60 la 62 kilo arasi ama ilk hedef olarak bayramda 65 olarak koydum kendime

Yediklerinizi not edin telefona buraya
Haftada bir cuma gunleri burda tarti durumunuda paylasbilirsiniz ornegin benim son durum 69
Baslangicim 77 idi
Hedefim 60 la 62 kilo arasi ama ilk hedef olarak bayramda 65 olarak koydum kendime

çok güzel kilo vermişsiniz hergün ne yediğimi yazacağım mutlaka cuma günüde tartılırım :)

Katılabilir miyim cnm
Hoşgeldiniz kızlar aramıza
Birbirimizi motive ederek
Inşallah hepimiz istediğimiz hedefle re ulasırız

Gercektende kilo verme suresinde motive edilmek acayip gaza getiryor hemde burda hepimizin ortak yonu var amacimiz kilo vermek oldugu icin bu konuyla ilgili konusmak bize sadece iyi gelir
Tabiki öyle. Herkesin ortak derdi :)
Evet canim ama bu derdin ustesinden hep birlikte gelelim buarda canim hedefinden felan bahsedebilirmisin yada hic diyet yaptinmi ve ne tarz bir beslenme programiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…