Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

ama yaz tatiline az kaldi turkiyede bol bol yerim insllh
Inşallah canım En kısa zamanda gelirsin sende şimdi meyvenin en bol olduğu mevsimdeuiz
Aslında Meyveyi çok tüketmemem gerekiyor İnsilün direncinden dolayı tatlı yemeyince canım istiyor
Uzun günlerde oruç tutuyor olunca sıcaktan artık akşam yemekten daha çok soğuk meyveye saldırıyoz

Haklisin canim bende ama meyvenin hep yararini gormusumdur yani diyetisyenlerin cogu zaman yasak bu cok sekerli dedikleri bende hep zayiflatici etki yapmistir mesela kiraz karpuz ve incir

Haklisin canim bende ama meyvenin hep yararini gormusumdur yani diyetisyenlerin cogu zaman yasak bu cok sekerli dedikleri bende hep zayiflatici etki yapmistir mesela kiraz karpuz ve incir
Bünyeden bünyeye değişiyor demekki Meyveyi çok tükettiğimde ertesi gün artı olarak dönüyor bana da

İyi akşamlar kızlar
Kahvaltım:
1 su bardağı kadar nesfit
Yarım çay bardağı yulaf ezmesi
Yağsız süt
1 adet çilek

Ara:
Sütlü kahve
Yarım paket kepekli form bisküvi

Öğle:
2 dilim çavdar ekmeği
1 kk peynir
1 çeri domates

Ara:
Sade külah dondurma

Akşam:
1 kase çorba
Fırında etli sebzeli yemek
3 yk yoğurt

Son ara:
Bir avuç kiraz
7 erik

Günlük toplam alınan kalori 1400
Su: 3 litre
Spor: 30 günlük programın 23. günü yapıldı 430 kalori yakıldı + 10000 adım yürüyüş

Iyi akşamlar kızlar Nasılsıniz bakalim
Menün 1400cl çok güzel hem doyurucu spor un da harika çok güzel sonuçlar alırsın canım sen
Benim bugün ki Menüm
Sahur
1 kase döğme li yoğurt lu soğuk çorba

Iftar
1.5kase döğme li yoğurt lu soğuk çorba( eşim bu çorbaya baya bi takti bu nu yap diyor
Taze fasulye 4 kaşık
2 kaşık bulgur pilavı
Küçük bi parça sarı buğday unu ekmeği

2 dilim karpuz
Elma kürünü içiyorum
Spor yok malesef

Teşekkür ederim canım umarım bu çabam tartıya da yansır
Sen de çoook hafif beslenmişsin valla bravoo. Ramazanda spor olmaması normal canım hiç sıkma kendini bak elma da yapıyormuşsun
Bu arada ben de bugün 2.günümü yaptım elmada

Çok güzel sonuçlar alacağına inanıyorum çok azimlisin canım

Dün bende başlamıştım seninle birlikte elma kürüne 2 günüm içimi çok hoş insanı rahatlatıyor sankibeğemdim ben
Spor yapamayınca kendimi çok rahatsız hissediyorum ama iftardan sonra bir ağırlık çöküyor hiç gözüm kesmiyor

Çok mutlu oldum böyle düşünmene çok teşekkür ederimm
Evet içini gerçekten çok güzel sıcak da güzel soğuk içinc de ferahlatıyor ama ben sıcak tercih ediyorum nedense daha etkiliymiş gibi hissediyorum:))
Ramazan sonrası gelsin sporlar yürüyüşler gitsin şişkinlikler:)))

Hayirli geceler kizlar ben bugun geciktim menumde taze fasulye salata vardi ama.bugun niyet edemedim maalesef dunden kalma.bas agrisi erken saatlerde belirince agri kesici almak zorunda kaldim calisiyordum bide elma kurunu dun yaptim ama icemedim basimin agrisi mideme vurdu bende dolaba kaldirdim.bugunde unuttum.ama yarin icecem kokusuda cok gzldi tarcin tarcin buarada siz neguzel toparlamissiniz onumuzdeki cuma iyi sonuclar bekliyor gibiyiz insllh

Yeterki etkili olsun sıcak soğuk içmek hiç önemli değil canım
Bu kürü bitirince kabak kürü yapabilirim seninle yada yarın başlyabilirim sen olur drsen

Geçmiş olsun canım ya
İftar la sahur arası kısa olunca seni zorluyor anladığım
Inşallah hep beberaber güzel sonuçlar görücez ama ben Spor yapamayınca kilo veremicem gibi duruyor

Geçmiş olsun canım iyi misin şimdi

Yeterki etkili olsun sıcak soğuk içmek hiç önemli değil canım
Bu kürü bitirince kabak kürü yapabilirim seninle yada yarın başlyabilirim sen olur drsen
Kürlee arasında 1 hafta ara vermekte fayda var yoksa bağırsaklarda tembellik oluşabiliyor canım. Yarın da elma yapacağım ben sen de yap istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…