Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Bunu nasıl tüketiyorsun aralarda mı içiyosun

Bunu ramazandan sonra deniycem yapabilirsem aksamda olabilir aslinda..tadida guzel olur bence elmali tarcinli cay gibi

Kızlar yeşil elma olmayacak kırmızı elmanın tarçınla birlikte ödem atıcı özelliği var

Slm kizlar bugunki iftar menumde
Tavuk corbasi
Yogurtlu haslanmis tavuk uzerine diyete ozel protein makarnam vardi onu ekliycem orucumuda 1 hurma.icerisine 1 ceviz koyup acicam insllh yatana kadarda SnowBallK arkadasimizin tavsiyesi uzere yaptigim elma kurunu icicem burdan cumaya yogurt protein agirlikli iftar yapicam sonucu iple cekiyorum

Çok güzel beslenmişsin afiyet olsunn

Iyi akşamlar kızlar
Bugünkü menü
Sabah
1 kk peynir
Salatalık
1 hurma
3 yaprak sarma
1 dilim etmekten az aldım
Iftar
1kase döğme li yoğurt lu soğuk çorba
Salata
1 kızartılmış köfte(çocuklar istedi diye yaptım
1 nektarin
1 küçük dilim karpuz
1 dilim kavun
Elmalı tarçınlı kürü içiyorum (ama malesef bende yeşil elmayla yapmıştım
Canım menun çok güzel afiyet olsun

Seninde menun harika canim bise daha hosuma gitti nekadar cok meyve tuketiyorsun her gununda var neredeyse ben cok yiyemiyorum ya heleki ramazanda gunduz aksam olunca elma yiycem diyorum ama maalesef vakit okadar darki suyumu bile zor tamamliyorum

Seninde menun harika canim bise daha hosuma gitti nekadar cok meyve tuketiyorsun her gununda var neredeyse ben cok yiyemiyorum ya heleki ramazanda gunduz aksam olunca elma yiycem diyorum ama maalesef vakit okadar darki suyumu bile zor tamamliyorum
ama yaz tatiline az kaldi turkiyede bol bol yerim insllh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…