Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Yooo biz buradayız canım sen ne yaptın buarada nasıl gidiyor diyetin

çok boşladım canım aşırı yemek yemiyorum ama birkaç kuralı yok sayıyorum mesela tatlı yiyorum beyaz ekmek filan yiyorum bunun gibi şeyler ama azar azar yiyorum nedense tatlı krizimin önüne geçemiyorum :)

Kzlr bugun menumde karatayla dukan diyetine uygun piza tarifleri var onlardan yapmayi dusunuyorum yannda hergangi bir corba henuz karr veremedim benim oglan anne yarin ben pizza istiyorum Diyince ona benzer bise yemm lazim cunku artik hata yapmak istemiyorum surda tatile ne kaldiki bari bir 3 4 kiloyada raziyim hadi 5 olsun
Tatli istegime ozelliklede baklava asermelerinede care buldum kendimce :KK70:
Cok severim cunku yerini doldurmm lazimdi bisekilde hurmann icine ceviz koyup yiyorum 1 yada 2 tane birazda iri hurma aliyorum tabi
Hurmayi pek onermiyolar icindeki sekerden dolayi ama neyapim yani simdi baklavami yeseydim dahami iyi olacakti:stop: deyilimi ama kizlar haksizmiyim :KK66:

Geçmiş olsun canım ya
İftar la sahur arası kısa olunca seni zorluyor anladığım:KK15:
Inşallah hep beberaber güzel sonuçlar görücez ama ben Spor yapamayınca kilo veremicem gibi duruyoro_O
Saol canim evet sahurla iftar arasi uzun arti bu haftada sicaklar basti 30dan assgi deyil bide buranin ikliminden cok basik ve bunaltici oluyor yani oturdugun yerden terliyorsun evde yine serin genelde oturma odasinda sabah gunes dogar sonra golge ama is yerinde hamam gibi ramazdan sonra ise tekrardan yuruyerek gider gelirim ama sabah 20 dakika is cikisi 20 toplam 40 dakika yurimus oluyorum sabahkide ac karnina olunca baya etkili oluyo

Saol canim evet sahurla iftar arasi uzun arti bu haftada sicaklar basti 30dan assgi deyil bide buranin ikliminden cok basik ve bunaltici oluyor yani oturdugun yerden terliyorsun evde yine serin genelde oturma odasinda sabah gunes dogar sonra golge ama is yerinde hamam gibi ramazdan sonra ise tekrardan yuruyerek gider gelirim ama sabah 20 dakika is cikisi 20 toplam 40 dakika yurimus oluyorum sabahkide ac karnina olunca baya etkili oluyo

Allah yardımcın olsun canım bende aynı senin gibi sabah 20 dakika akşam 20 dakika yürüyorum Allahtan istanbulun havası bu ara serin.. :)
Bu tatlı krizine çare bulan yokmuu ya resmen ekler aşeriyorum gibi canım hergün ekler pasta istiyor tutamıyorum kendimi :) kuru üzüm filan başta kesti ama sonra baydı

çok boşladım canım aşırı yemek yemiyorum ama birkaç kuralı yok sayıyorum mesela tatlı yiyorum beyaz ekmek filan yiyorum bunun gibi şeyler ama azar azar yiyorum nedense tatlı krizimin önüne geçemiyorum :)
Tatlı kriz i için tarçınlı su içmeyi denesene bende işe yarıyor

Kzlr bugun menumde karatayla dukan diyetine uygun piza tarifleri var onlardan yapmayi dusunuyorum yannda hergangi bir corba henuz karr veremedim benim oglan anne yarin ben pizza istiyorum Diyince ona benzer bise yemm lazim cunku artik hata yapmak istemiyorum surda tatile ne kaldiki bari bir 3 4 kiloyada raziyim hadi 5 olsun
Cok severim cunku yerini doldurmm lazimdi bisekilde hurmann icine ceviz koyup yiyorum 1 yada 2 tane birazda iri hurma aliyorum tabi
Hurmayi pek onermiyolar icindeki sekerden dolayi ama neyapim yani simdi baklavami yeseydim dahami iyi olacakti:stop: deyilimi ama kizlar haksizmiyim :KK66:
Canım benim hurmanın fazlasını önermiyorlar yoksa hurma kötü diye bir şey yookk rahatça yiyebilirsin. Raharça derken tek seferde 3ü geçmesin tabii. Bu arada tatlı krizine birebir bi önerim var sana. Şekersiz fıstık ezmeleri satılıyor onlardan al canın çok tatlı çektiğinde hurmanın arasına bir çay kaşığı kadar sür ve ye mükemmel güzel bir tadı var:KK76:

Allah yardımcın olsun canım bende aynı senin gibi sabah 20 dakika akşam 20 dakika yürüyorum Allahtan istanbulun havası bu ara serin.. :)
Bu tatlı krizine çare bulan yokmuu ya resmen ekler aşeriyorum gibi canım hergün ekler pasta istiyor tutamıyorum kendimi :) kuru üzüm filan başta kesti ama sonra baydı
Bir kırmızı elmayı dilimle üzerine de tarçın serp ohh miss

Aaaa nasıl oluyor canım bu pizza:kk77:
Tatlı krizi için hurma çok ideal 1 2 tanede bişey olmaz canım ya oruçlu iken kan şekerini dengeler

Kızlar ben bugünümü yazayım
Kahvaltı:
1 kase nesfit ve yarım yağlı süt
Üzerine 1çilek

Ara:
Sütlü kahve

Öğle:
1 dilim çavdar ekmeği
1 çeri domates
1 ısırık kaşar peyniri
Ayran

Ara:
Gong pirinç patlağı

Akşam:
2 kırmızı biber dolması
1 kase yoğurt
2 çatal kaşarlı mantar
(Yemek sonrası hala aç hissediyordum ben de 1 domates ve 1 salatalıkla kaşık salatası yaptım onu yedim)

Toplam alınan kalori:1100 (az yedim ama bu iyi bir şey değil)
Spor: 6.500 adım + 15 dk bisiklet
Su: şimdilik 1,5 litre yatana kadar 2,5 kesin olur. 3ü zorlayacağım

Pizza Tarifi'nin Malzemeleri
  • 9 yemek kaşığı yulaf kepeği karışımı
  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • 2 yumurta
  • Yarım paket kabartma tozu
  • Kizlar bu dukan pizza tarifi uzerine salcali sos peynir rendesi ve istediginiz malzemeleri kullanabilirsiniz ben sucuklu mantarli yapmistim gercegiyle arasindaki tek fark kalori farki:KK66: eyer hamur cok civik gelirse elinize icerisine biraz sut tozu ekleyerek katilastirabilirsiniz
  • 01ebruli 01ebruli

Canim.ben dukan diyeti yapmiyorum.ama birsuru tatli tarifi var sana ornek birkactane yazim ama bunlarin icerisinde tatlandirici var eyer icine sinmezse yerine kuru meyvelerden de ekleyebilirsin

saribaykus saribaykus
Dukan Islak Kek Tarifi'nin Malzemeleri
Keki için:

• 3 yumurta
  • 4 yemek kaşığı yulaf kepeği
  • 3 yemek kaşığı tatlandırıcı
  • 1 yemek kaşığı kakao
  • 7 yemek kaşığı süt tozu
  • 1 paket kabartma tozu
  • 1 yemek kaşığı yağ
  • 1 su bardağı süt
  • 1-2 damla vanilya aroması (Şart değil)
Sosu için:

• 1 su bardağı süt
  • 1 yemek kaşığı kakao
  • 1 tatlı kaşığı mısır nişastası
  • 2 yemek kaşığı tatlandırıcı

saribaykus saribaykus
Dukan Islak Kek Tarifi'nin Malzemeleri
Keki için:

• 3 yumurta
  • 4 yemek kaşığı yulaf kepeği
  • 3 yemek kaşığı tatlandırıcı
  • 1 yemek kaşığı kakao
  • 7 yemek kaşığı süt tozu
  • 1 paket kabartma tozu
  • 1 yemek kaşığı yağ
  • 1 su bardağı süt
  • 1-2 damla vanilya aroması (Şart değil)
Sosu için:

• 1 su bardağı süt
  • 1 yemek kaşığı kakao
  • 1 tatlı kaşığı mısır nişastası
  • 2 yemek kaşığı tatlandırıcı
Hamurun civikligin onlemek icin sut tozunu miktarini yada biraz misir nisastasi ilave edebilirsin canim cunku harci cok sulu oluncada pof pof bise oluyo kabarikligi gdio azicik kepekli unuda kullanmada bir sakinca yoktur bence diyer keklere bakarsak bu cok.masum.

X