Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

günaydın kızlar

iftar menüm :
1 kase çorba
1 küçük güveç tavuk
1 dilim ekmek

sahura kalkmadım bugün oruç tutamıyorum emarım var o yüzden sabah 2 poğaça yedim
dün tartıldım 66 kiloyum

Uzulme canisi haftaya vermis olurz bizde bende daha oglene dogru tartilrmda eksi gorecegimi sanmiyorum

Kizlar ben geldim tartildim dedigim gibi eksi yok hatta kusuratinda artis bile var belkide dunki yedigim.ictigimden ramazana 70 ile girmistim 69.0 olarak gordum ama rezalet 69.7 motivasyon dustu tabi cunku koca bir gun bise yenmiyor olmasina ragmen ben o aksami pirincte yemis olsam haksizlik bu diye debelendim tabi ama vazgecmek yok hatta kemerlerui slkcm biraz
daha dikkat haftaya cumayi bekliycm iftarimida aksam protein agirlikli pilavsiz sade salata ile deniycem 1 hafta boyunca

Asla moral bozmak yokkk. İnişler çıkışlar her zaman olacak ki pilavın şişkinliği tamamen canım vücudun ödem yapmıştır hiç takılma haftaya bomba gibi geleceğine eminimm

Öğün yazma vaktii
Kahvaltı:
Yulaf ezmeli nesfit ve süt. Üzerine birkaç tane kuru üzüm koydum

Öğle:
Sahanda 2 yumurta. Küçük bi parça sucuk
4 çeri domates
3 zeytin
1 kk peynir
1 yeşil biber
Küçük bi parça pide

Ara:
5 kiraz
Yarım şeftali
2 çilek
1 hurma

Akşam:
4 yk pilav (eyvah)
Bi porsiyon fırında etli sebze
Bol salata

Son:
2 dilim güllaç (büyük kaçamak yaptım)

Su: 3 litre
Spor: 30 günlük spor programımın 22.günü

Merhaba kızlar
Dün çok kötüydü Menüm
Gelip yazmaya utandım kusuruma bakmayın
Bugün daha dikkatli olucam
Pes etmek yok
Burası da olmasa bırakırım diyeti öyle görünüyor

Merhaba kızlar
Dün çok kötüydü Menüm
Gelip yazmaya utandım kusuruma bakmayın
Bugün daha dikkatli olucam
Pes etmek yok
Burası da olmasa bırakırım diyeti öyle görünüyor
Aman canim sakin vallah bende 2 gun toparlarim diodum ama haftasonum yogun gecti haliyle menumde maalesef yasaklar oldu ama bu yarindan itibaren duzene sokarim sokmamiz lazim

Aman canim sakin vallah bende 2 gun toparlarim diodum ama haftasonum yogun gecti haliyle menumde maalesef yasaklar oldu ama bu yarindan itibaren duzene sokarim sokmamiz lazim
Hafta sonu olunca davetlerden fazla kaçıyor
hala düzene koyacağım diyetimi bende irade sıkıntısı başladı sanırım
Bi silkelenip kendime gelme vakti geldi diyorum ama hep sil baştan başlıyorum
Tamam canım artık dikkat edicem bende

Evet canim bendede aynisi en basa dondum suan ama ipin ucunu tam kacirmadan harekete gecilmesi lazim ama tartida istedigim sonucu gormedim diyede oldu bu haftaya kadara slkmaliyim biraz yoksa daha ada artis olacak

Hayirli geceler kizlar 2 gundur menu paylasmadim cunku cok karisik gecti hafta sonum
diyetime cok uyamadim.. ammaaa tabikide pes etmiycem bugunden itibaren disiplini tekrardan ele aldim ve cuma gunune kadar slklcam disimi.
suyumu sahurdan iftara kadar cogaltmayi becerebilirsem 3 litreyi tamamlamaya calisacam bu hafta olmadi ama haftaya eksi gormek umidiyle...

merhaba güzel bayanlar.
herkes gibi bende de durum aynı ipin ucu kaçtı kaçacak diyet filan hep bozuldu motivasyon sıfır

kızlar günaydın ben bugün cumaya kadar elma kürüne başlayacağım yapmak isteyen varsa yazıyorum
1 elmayı küp küp doğruyoruz
8 bardak suyun içine atıyoruz tencereye
1 tane de çubuk tarçın atıp kaynatıyoruz
Günlük olarak tüketmemiz lazım bu suyu ertesi gün yenisini yapıcaz

benim diyetisyenimde maydanoz kaynat dedi içine yine elma tarçın limon ve zencefil akşam yapıcam yatana kadar bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…