Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Bide etrafiniza nekadar ciddi oldugunu inandir diyetteyim ve kesin kararliyim mesela annem bana gore yemek yapiyor artik beni cagirdigina benim Icin yaprak sarmaya pirinc yerine bulgur koyuyor mesela
Bunun gibi ufak tefek seyler
Gittigim davetlerde kesin bir dille hayir yemiycem diyorum ve israr payi hic birakmiyorum hatta ilk baslarda biyerede gitmedim pek

Gittigim davetlerde kesin bir dille hayir yemiycem diyorum ve israr payi hic birakmiyorum hatta ilk baslarda biyerede gitmedim pek

anladım canım çok haklısın aşırı kilolu değilim aslında ama bebek istediğim için kilo vermek istiyorum olurda hamile kalırsam çok şişmek istemiyorum
ama elbise olayı çok iyiymiş bunu mutlaka denicem :) hafta sonu gidip 38 beden bir elbise alıcam ben 40 42 giyiyorum bu çok motive eder beni
aslında vücudum zayıf ama çok fazla göbeğim var basenlerim ile birlikte ayna da bakınca kendimi hiç beğenmiyorum bu yüzden

ayy canim ne guzel insllh istedigin kiloyada dusersin bebeginde olur
hamilelik surecindede abartiya kacmadan dikkatli beslenirsen dogumdan sonra da fit devam edebilirsin
ben hamileliklerimde en fazla 8 kilo aldim 76 kilo ile dogum yapip ayni hafta 68 i gordum ama maalesef ozaman dikkat edemedim etseydim belkide suan 60lardaydim artik bakalim ben boyle konusuyorum ama yarin tarti nediycek

İyi akşamlar herkese ben bugünümü yazayım. Bugün kabak detoksuna başladım
Kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
1 salatalık

Öğle:
2 rendelenmiş kabağı yağsız kavurdum
1 kase yoğurt

Ara:
Yarım form limonlu bisküvi
Şekersiz sütlü kahve
2 kayısı

Akşam:
Öğlenin aynısı + 2 adet sarma + 2 çatal fasulye yemeği

Son ara:
1 elma

Spor:
30 dakika bisiklet
14.500 adım

Su:
3,5 litre

Yarın tartı günü heycanlıyımm:))

Menun harika canim 3.5 litere suyuda neguzel tuketmissin bisiklet yuruyus yarin icin iddaali gibi gelsin eksiler ozaman

İnşallah canım çok ilaç kullanıyorum tedavi görüyorum belki kilolarım da o yüzden

Bugün ki iftar Menüm
6 dilim kızarmış kaşarlı ekmek
4 dilim karpuz
1 şekersiz çay
Ben bi kaçamak yaptım bugün 1 porsiyona yakın künefe yedim biraz önce

Menun harika canim 3.5 litere suyuda neguzel tuketmissin bisiklet yuruyus yarin icin iddaali gibi gelsin eksiler ozaman
teşekkür ederim canımm. su tüketmeyi bıraktığım an kilo vermem duruyor ya da yavaşlıyor. ne zaman su tüketimini artırdım o zaman hızlı kilo veriyorum. geçen sene gittiğim bir diyetisyen bana diyet yapmasam bile günlük 4 litre su içersem zayıflayacağımı söylemişti en kötü ihtimalle. hem diyet hem spor hem de suyu bir arada tutmaya çalışıyorum çünkü benim yolum baya uzun

Bende ramazandan once baya alistirmistim kendimi suya cildimde sacimda bile farklilik oldu ama.suan icemiyorum iftarda1 bardak sonrakileri zorla.sirf minimum doldurmak icin
O yolda yanliz deyilsin canim

Bende ramazandan once baya alistirmistim kendimi suya cildimde sacimda bile farklilik oldu ama.suan icemiyorum iftarda1 bardak sonrakileri zorla.sirf minimum doldurmak icin
O yolda yanliz deyilsin canim
ramazan sonrası yine eski tempona dönersin canım bişeycik olmazz. ya iyi ki varsınız böyle motive oluyorm gerçekten :)))

Aa evet benm bi arkdsm kullandigi ilaclar yuzunden boyunun 2 kati kilo almisti en sonunda gastric baypass (mide kucultme)
Amelyati oldu
Aah o kunefeler baklavalar yokmu zaten :/

ramazan sonrası yine eski tempona dönersin canım bişeycik olmazz. ya iyi ki varsınız böyle motive oluyorm gerçekten :)))
Insllh canim donecem mutlaka su gercekten cok onemli
Vallah bende acayip motive oluyorum burda cok dusundum ama ilk basta paylassammi paylasmasammi diye hep telefonuma not ediyodum sonra slkldm birileriyle paylasmam lazimdi iykide olmus iyiki varsiniz verdigim kilo kadar daha vermem lazim benimde hedefime ulasmak icin

Kizlar benimde bugunki iftar menumden:
Tavuk corbasi
Ekmeksiz iskender
Bugday pilav
1 hurma
Sahurdada artik pek bise yiyemiyorum ceviz kuru kayisi ve sutlu incir tatlimdan 1 2 kasik yiyorum cunku bas donmesi oluyo son bir kac gundur uykusuzlutan galiba iftar gec oluyo sabah okul is rutinim sasti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…