Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Günaydin kızlar 2 gündür misafirlerimize vardı pek uğrayamıyordum
Dün ki Menüm yazamadım çok yorgundum

Sahur 1 haşlanmış yumurta
Kk peynir
Domates salatalık
taze nane

Iftar
Et sote
2 kaşık bulgur pilavı
Cacık
Salata
1 hurma
3dilim kavun
Spor yok
Su 2.5 Litre oldu
Günaydın kızlarr bugün tartı günümüz güzel haberlerle geldim
Geçen hafta kilom 94,4 bu sabah 92,8 -1,600 vermişim. Motive oldum baya iyi olduu. İlk hedefime ulaşmama 2,8 kilo kaldı
Ay çok güzel vermişsiniz canım Tebrikler
Afiyet olsun canım menun çok güzel görünüyo maşallah ın var
Dikkat et kendine dinlenmene bak sağlığın daha önemli canım
bu gün tartı günü orucluyum öğleden sonra tartılıcam o zaman yazayım

Çok teşekkürler canım senin de menün çok sağlıklı olmuşş:))

Saol canim zaten nasil uyumussam sahura kalkamadim bende is cikisi tartilcam artik 01ebruli

Merhaba kızlar ben geldim
Tartı günümüz ve ben tam 76kiloyum
-800 gr
Çok şükür bu hafta böyle olsun bakalım haftaya daha iyi olur inşallah K Karakiz31
Insallah canim ama ben tartilamadim ya annem gilde tarti var orda tartiliyorum ama buaksam misafirim var iftara onun telasindan artik yarin gerci pek umudum yok yani halen 69 umdur

İyi akşamlarr
Kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
1 salatalık

Öğle:
2 rendelenmiş kabak yağsız
1 kase yoğurt

Ara:
3 erik
5 kiraz
2 kayısı
1 çavdar unlu galeta

Akşam:
Ton balıklı salata
Bir avuç ceviz fındık karışımı

Son ara:
1 şeftali

Spor:
Bugün yürüyüşe çıkamadım hava yağmurluydu
15 dk bisiklet yaptım 100 kalori yaktım
30 günlük egzersiz hareketlerimin 21.gününü yaptım

Su: 3,5 litre

Insallah canim ama ben tartilamadim ya annem gilde tarti var orda tartiliyorum ama buaksam misafirim var iftara onun telasindan artik yarin gerci pek umudum yok yani halen 69 umdur
Hiç önemli değil veremezsen senin sağlığın daha önemli başdönmen nasıl oldu toparlayabildin mi?
Tebrikler çok güzell :))
Teşekkür ederim canım haftaya daha güzel ----görürüz inş

Bugün ki menü
2 kase cacık
1 çatal peynir
2 zeytin
3.4 lokma yufka ekmek

İftar
2 kase mercimek çorbası
Domates
1 kabağı rendeledim yoğurtla yedim
1 kase kırmızı dut
Spor yok
Su 2 litre (3 tamamlamaya çalışıcam

01ebruli saol canim bugun daha iyim bas donmesi yorgunluktandi galiba bugun annem biraz nefsini tatmin et ramazanda diyetmi olurmus dedi Firca yedim
Bugun niyetimide diyetimide bozacam diye oturdum sofraya ama suyu icene kadarmis hersey uzun bir aradan sonra pirinc pilavi yedim ama cabuk kesti
daha dogrusu kendime.ayri pilav yapmaya erindim okadar hazirliktan sonra dedim amaan olandan yiyim yarin tarti beni sasirtir umarim ayni rakam grrsem motivasyonum dusecek kusuratinada raziyi. Ama su 68 gorimm

Harika vallah imreniyorum spor ve su iradene canim

Pirinç ertesi güne şişkinlik yapıyor ama bu durum 1-2 güne düzeliyor yarınki sonucunu dikkate alma canım tamamen şişen pirinçlerden ötürü öyle olacak. Kilo aldığından değil rahat ol

Bu Anneler hiç Kıyamaz çocuklarına işte
Aynen bende suyu içince tıkanıyorum günler uzun olunca açlık değil susuzluk mahvediyor
Arada değişiklik yapma hakkını kullanmışsın pirinç pilavı nda olur öyle
Inşallah tartı da 68 görürsün canım ya merakla bekliyorum

Insllh canim yaa misafir gelince ister istemez ucundan kaciyi ama dozunda yani tartilinca anlasir artim dozu asmismiyim diye baktimki tartida eksilme yok 1 hafta ceza verrm kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…