Kilo veriyorummm

Arkadaşlar merhaba 2015 te ıkız dogum yaptım ve dogumdan sonra 83 kiloya kadar cıktım ve gecen seneki montuma giremeyınce kafaya birseyler dank etti ve ne kadar kilo aldgımı ve aynada kendıme daha dikkatlı baktıgımda mutsuzluğumu gordum ve diyete başladım 83.7 den 77.5 e kadar dustum 2 haftada ve hedefim 58. Hedefime ulastıgımda oncesi ve sonrası foto yukleyecegım. Benım gıbı diyet yapan azımli arkadaslar bırbırmıze destek olalım.su üstümüze yapışan yağ parcalarından kurtulalım.

Selam
Ortak noktamiz cok...2015 mayista ben de ikiz dogum yaptim.doguma giderken 97 olmustum.dogumdan 2 hafta sonra 85 de sabitledim.bu mart nisanda diyetisyene gittim 10 kilo verdim.2017 ocak ayinin ilk haftasi diyetisyene tekrar baslayacagim.benim hedef de 57 kilo.su an 77 olmusumdur bu aralar 1-2 kilo aldim diyetisyene gidecegim diye sanirim.

Aa evet hakkaten aynı. :) haftalık her persembe kılolarımızı yazalım hem bırbırımıze destek olup motive de oluruz. Var mısın beraber ben 58 e sen 57 ye düşmeye :) asla bırkmak yok sklmak yok. kilolusun diyenlere inat. :)

Aa evet hakkaten aynı. :) haftalık her persembe kılolarımızı yazalım hem bırbırımıze destek olup motive de oluruz. Var mısın beraber ben 58 e sen 57 ye düşmeye :) asla bırkmak yok sklmak yok. kilolusun diyenlere inat. :)

Cok iyi olur bence de ama ben ocak ilk haftasi baslayacagim.esim yillik tatilinde ve o evdeyken diyet yapmam cok zor.bir 10 gun sonra sıkı bir sekilde baslarim.diyetisyenin verdigi tuyolari da paylasirim burda eger istersen.

Tamam canım süper olur ocaga ne kaldı kı surda :) benım de tartım bozuldu tartılamyrm hemen netten sipars verdım gelsın hemen tartılıp yazıcam.sen yne evdeyken tatlılardan uzak dur ve aksam yatmadan once muhakkak sekersz tarçınlı süt iç. Yag yakımını müthis hızlandırıyo.

Bu arada eşim de bana neler yapmıyo ki akşamları karşımda baklavalar tatlılar hem de en sevdıklerım :KK43: ama cok azımlıyım yemicem benim irademi sınıyo sanırım :) hep 58 kiloda olmayı hayal edip frenlyrm kendımı :)

Öncelikle tatlı ve hamurişlerini tamamen hayatımdan cıkardım ama ekmegı 2 dılım tukettım hıc kesmedım kılo vernce vücut ekmegı unutp drek kılo aldırmasın dye. Illakı ekmek yicez bigün. Sonra detoks suyu yaptım onunla ödemimi attım akşamları muhakkak tarcınlı sekersz süt içtim ve ismini vermek istemıyorum bi çay ıcıyorum ( reklam yapıyo derler cunku) ve en onemlısı de gunde 3.5 litre su.bıkac da egzersz ama oyle yogun bi egzersz kesnlkle degil.

Tarcinli sutu gittigim diyetisyen yazmisti bana.yag yaktigini bilmiyordum.
Ekmek yaziyordu diyet listemde tabii tam bugday ekmegi.Hatta ben yemek istememistim basta diyetisyenim hayir yemelisin vucudunun buna da ihtiyaci var demisti.O yuzden tam bugday ekmegi sabah ve oglen birer dilim diyet listemde vardi.Ben bugun tartildim tahmin ettigim gibi 2 kilo almisim bu aralar.yani 77 yim su an.

Tarçınlı süt olmazsa olmazım her gece yatmadan once muhakkak içerim.ihmal etme iyi bir yağ yakıcı. Sen de başla canım surda 2 ay sonra istedgn bi vücuda sahip olcaksın.neden kendımızı olmak istemedgmz bı bedende kabullenelım kı. Inan ınsann ozguveni de olmuyor kilolu olunca. Psıkolojıyı hc soylemyrm bıle.evet bazen farkında oluyprz kilolu oldugumuzun ama hep bastırıp daha fazla yıyp kılo alıyoruz.yanı ben de boyle olmstu. Eşim benle alısverıse gelmek ıstemoyodu haklıydı cunku elimi neye atsam gysem yakısmıyodu ve onlarca kıyafet degstrr denerdm ve hcbsey almadan cıkardım garibim bekledgyle kalırdı :) ama bıyerde tmam artk diyosun ve baslıyosun azim çok önemli.insanoglunun gercekten ısteyıp de yapamayacagı bsey yoktr.

Öncelikle tatlı ve hamurişlerini tamamen hayatımdan cıkardım ama ekmegı 2 dılım tukettım hıc kesmedım kılo vernce vücut ekmegı unutp drek kılo aldırmasın dye. Illakı ekmek yicez bigün. Sonra detoks suyu yaptım onunla ödemimi attım akşamları muhakkak tarcınlı sekersz süt içtim ve ismini vermek istemıyorum bi çay ıcıyorum ( reklam yapıyo derler cunku) ve en onemlısı de gunde 3.5 litre su.bıkac da egzersz ama oyle yogun bi egzersz kesnlkle degil.

Cok teşekkürler canim. oglen ve aksamlari nasil besleniyosun?

Cok teşekkürler canim. oglen ve aksamlari nasil besleniyosun?
Ogleyın yemek ne varsa yarım tabak srbze ıste yada ne varsa.ogleden snra ara ogunde beyaz leblebi portakal.aksamda yemekte ne varsa yıne az olck sekilde yıyorum 1 dılm de ekmek. 7 den once btryrm yemk ısını.aksam yatmdn once de sekersz tarcnlı süt.Dıyorm ya ole cok sıkı bı diyetm de yok cay bnı tok tutuyo ve cok susatıyo.olmazsa olmaz gunde 3 yada 3.5 lıtre su. Hızla gıdıyo ıkız hamılelkten oncekı montuma grebiliyorum artk ama hedef 58 :)

Tarçınlı süt olmazsa olmazım her gece yatmadan once muhakkak içerim.ihmal etme iyi bir yağ yakıcı. Sen de başla canım surda 2 ay sonra istedgn bi vücuda sahip olcaksın.neden kendımızı olmak istemedgmz bı bedende kabullenelım kı. Inan ınsann ozguveni de olmuyor kilolu olunca. Psıkolojıyı hc soylemyrm bıle.evet bazen farkında oluyprz kilolu oldugumuzun ama hep bastırıp daha fazla yıyp kılo alıyoruz.yanı ben de boyle olmstu. Eşim benle alısverıse gelmek ıstemoyodu haklıydı cunku elimi neye atsam gysem yakısmıyodu ve onlarca kıyafet degstrr denerdm ve hcbsey almadan cıkardım garibim bekledgyle kalırdı :) ama bıyerde tmam artk diyosun ve baslıyosun azim çok önemli.insanoglunun gercekten ısteyıp de yapamayacagı bsey yoktr.

Ben de ayni sekilde dusunuyorum.Hic bu kadar kilo almamistim.Bu bedene gore kiyafet almiyorum.altima giyecegim 1-2 pantalonum var o kadar.giyecek birsey bulamayayim ki gaza geleyim diye.ben baslayinca diyete esim de benim yaptiklarimi yiyiyor o da kilo veriyor iyi oluyor.evlenmeden onceki resimlerime bakiyorum surekli motive olmak icin.ne guzelmis 57 kilom.bir de ben soyle birsey yapmayi dusunuyorum.65 kiloya dusunce bolgesel zayiflama icin bir merkeze gidecegim.bir suru yontem var sadece o konuda karar veremedim.zarari olmayan ve cok ucuk fiyatta olmayan birseyler istiyorum.ne kadar zayiflarsam zayiflayayim dogumdan kalan gobek orantisiz olarak kaliyor.basen zaten hep vardi.basenim ve gobegim icin diyetisyenle birlikte bolgesel incelme icin bir yontem arastiriyorum.ama cok fazla sey var ve hangisi ise yarar bilemiyorum.

Ben de ayni sekilde dusunuyorum.Hic bu kadar kilo almamistim.Bu bedene gore kiyafet almiyorum.altima giyecegim 1-2 pantalonum var o kadar.giyecek birsey bulamayayim ki gaza geleyim diye.ben baslayinca diyete esim de benim yaptiklarimi yiyiyor o da kilo veriyor iyi oluyor.evlenmeden onceki resimlerime bakiyorum surekli motive olmak icin.ne guzelmis 57 kilom.bir de ben soyle birsey yapmayi dusunuyorum.65 kiloya dusunce bolgesel zayiflama icin bir merkeze gidecegim.bir suru yontem var sadece o konuda karar veremedim.zarari olmayan ve cok ucuk fiyatta olmayan birseyler istiyorum.ne kadar zayiflarsam zayiflayayim dogumdan kalan gobek orantisiz olarak kaliyor.basen zaten hep vardi.basenim ve gobegim icin diyetisyenle birlikte bolgesel incelme icin bir yontem arastiriyorum.ama cok fazla sey var ve hangisi ise yarar bilemiyorum.
Göbek ıcın karın egzersizlerini yap.detoks suyu hazırla gıdebiliyosan spor merkezlerıne gt cnım biz istedikten sonra yapamayacagımız brsey yok.onemli olan istekli ve severek yapman. İsteksz oldn mu sevmedn mı yarı yolda brakıyo ınsan.boğazımızı kısıp bde sporla destekledn mı zten kilo veriliyo. Benm ıkız bebeklerm oldgu ıcın spora gıdemyrm evde uyuduklarnda bıkac egzersz yapablyrm

ben ne doğum yaptım daha ne evlendm ama 90 kiloyken 72.5 kiloya düşmüştüm sonra nişanlandm kilo aldm şuan 85 im çabalıyım ama bi yerden sonra kaçıyor bazen irademi toplayamıoyrm.evde yürüyüş bandı vs hepsi mevcut spora yapıyorum ama sanki vermiyo gibi hissetttim. verdin diyolar ama inanamıorum :KK43: siz ne yarak zayıflıyosunuz

ben ne doğum yaptım daha ne evlendm ama 90 kiloyken 72.5 kiloya düşmüştüm sonra nişanlandm kilo aldm şuan 85 im çabalıyım ama bi yerden sonra kaçıyor bazen irademi toplayamıoyrm.evde yürüyüş bandı vs hepsi mevcut spora yapıyorum ama sanki vermiyo gibi hissetttim. verdin diyolar ama inanamıorum :KK43: siz ne yarak zayıflıyosunuz
Canım ılk zamanlar daha cabuk verrsin ama sen farkedemezsn hep aynıymssn gıbı gelr kılo verdıkce farkedlr.sen once bı detoks suyu hazrla once odemını at ondan snra dıyet ve sporla yag yakımına baslarsın.bak ne guzel evonde koşu bandında var daha cabk verrsın
Yeter kı azımlı ol. İşte ben bu postu bu yuzden actım mptıve olalm brbrmze destek olalm dye. Eger dıyete baslıcak olursan her perşembe kilo tartımını yapıp buraya yazocaz beraber kılo vericez

Eee kızlar yok mu dıyet yapan kilo vermek isteyen yarın tartı günü.yarın yazıcam kilomu en son 77.5 du.bakalım kaç cıkacak. Yenı baslayanlar dıyette olanlar yarın buraya kılolarımızı yazalım.

X