Kilo verikten sonra

kurdelemsi

✿ ✿ ✿
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
774
3.002
Hazır üye olmuşum ne zamandır aklımda olan bir soruyu sormak istiyorum. Kızlar ben haziranın başından bu yana 15 kilo verdim spor+diyetle. kolay verir kolay alırım. iki ay spora gittim yani 20 gündür gitmiyorum. diyetime devam ettiğim için vermeye devam daha yavaş tabii ki. şimdi okul başlayacak spora gitmiyorum diyete devam edicem alıştım zaten ama okul ve yurt hayatı ne kadar dikkat etsem de vücut bu kiloyu korur mu sadece diyetle?

yediklerine dikkat et korursun.
daha kaç kilo fazlan var peki?

oturduğumuz yerde bi hotelin spor salonu vardı oraya gidiyordum. babam baktı ben eriyorum bi doktor arkadaşına sormuş iki ayda bu kadar kilo sağlıksız demiş adam babam tutuştu doktor ya böyle güzel oldun demeye başladı tamam dedim ben de evde devam ederim şimdi plates çemberim var bi tanecik onunla arka bacak ve iç bacak çalışıyorum bir de zorlayıcı mekikler squat falan :)

ee tamam o zaman :) almazsın korkma diyete tam gaz devam.sıkılaşmak çok önemli

evet spor olmadan tırt zaten. instagramda görüyorum kızla aynı kilodayız spor yapmıyor sadece diyet.benim aynı 75 kilo halim gibi o yüzden diyetle devam :)

evet spor olmadan tırt zaten. instagramda görüyorum kızla aynı kilodayız spor yapmıyor sadece diyet.benim aynı 75 kilo halim gibi o yüzden diyetle devam :)
aynen maalesef öyle ben spor olarak sadece yürüyüş yaptım şimdiye kadar,ama o da tırt.
sıkılaşmak için pilates,ağırlık falan yapmak lazım

yaa hahahh ilk günümü hatırladım hocaya diyordum ki ya ben 1 saat yüriyim ama şunu on dakika yapmıyım :))) sonra bir baktım yürüyüşten fayda yok. 40 dakika eliptic yaparken buldum kendimi :) insan tepiniyor gibi hissediyor onun üstünde bir de yorucu bantta coolsun tabi 40 dk eliptic+20 dk yürüyüş yapıyordum o da işte 1 saat yaptım demek için. senin problemin ne ne için yapıyorsun spor ne kadar fazlalığın var bilmiyorum ama 5 dakika çok az ya ama alışman için dedi herhalde

aynen bu hafta yazıldım ve alışma haftasıydı
benim vücudum bıngıl bıngıl şu an biraz
sıkılaşmak için kardiyoyu daha az yapıp aşağıda ağırlık çalışıyoruz biraz
yani kardiyoyu sadece ısınmak amacıyla yapıyorum,yoksa hızlı kilo verebiliyorum zaten
salondaki tek amacım sıkılaşmak benim de eliptic sıkılaştırıyor mu peki?

eliptic cannnnnndır. bi kere zaten yaparken bacağını tut sertleşmeyi göreceksin bantta öyle bir şey yok. üstelik kollarından tutarak yaptığında her yeri çalıştırıyor. karın dahil. elipticten sonra bacaklarım değişti bende yoksa tartıda eksiliyorum bacaklar yok. sonra da bisiklette 20 dk takılıyordum oturuyordum :) sonra minder derken bitiyordum ama değiyordu o spordan çıktıktan sonraki hava hiçbir şeyde yok :)

Slm ben koşu bandı sayesinde 30 kilo verdim şimdi kaldı 10 kilo eliptik bisiklette aldım koşu bandı, bisiklet, plates hepsinden yapıyorum beslenme düzenin nasıl ne yer ne icersin

maşallah ne kadarda verdin? koşuyor muydun ben fix 6.5 yürüyordum.
şu an sadece diyetle kilo vermeye devam ediyorum yazayım hemen
sabah kalkınca su içip yumurtayı haşlıyorum yanına peynir domates salatalık zeytin
sonra o arada yeşil çay limon soda şeysi var duymuşsundur onu demliyorum ondan içiyorum ara öğün
sonra ev yemeği ne varsa ama çok çok az annem sağ olsun basar yağı çünkü
ikinci ara öğünümü meyveyle yapıyorum
akşama doğru canım hiçbir şey çekmiyor leblebi fındık fıstığa yükleniyorum baş ucumda oluyorlar sonra da canım bir şey istemiyor
ama çok fazla kaçamak yapıyorum sporu bıraktıktan beri lahmacun mu dersin haftada 2-3 çiğköfte mi mercimek köftesi pasta börek dondurma allahtan frenliyorum kendimi ama her şeyi yedim pizza bile yedim hiç kendime işkence çektirmedim. sonra yiyince diyorsun bundan sonra şu kadar süre yemem. hani bi daha asla yemicem yok.
bi tek kaçamak yapmadığım ekmek oldu onu da kaçamak yapmaya başlarsam her zaman yenilebilecek bir şey olduğu için tutamam kendimi diye. böyle canım sen nasıl yapıyorsun

4-5 ay içerisinde verdim 2 yıldır korudum şimdi son 10 kaldı bende herşeyden yeme taraftarıyım ömür boyu yemeyecek değilim diye yedim ölçüyü kaçırmadan tabi en çok yaptığım şey bol bol yürümekti ben 40 dk koşu bandında 6 da yürüdüm sonra 20 dk plates hareketleri yaptım ekmeği beyaz ekmek yemiyorum artık tahıllı ekmek yiyorum sadece kahvaltıda, yemekleri susuz tarafından yedim ceviz elma en sevdiğim ara öğünlerimdi şimdi vücut kitle endeksine göre normal kilodayım ama ben şişman değil ama zayıfta değilim artık zayıf olmak istiyorum hemde çooook istiyorum

2 yıl nasıl korudun kız? spora diyete devam mı ettin?
hedefine az kalmışsa bence sıkılaşmaya hafiften kas yapmaya bak o da sıkı görünüm olsun diye o yüzden ağırlık çalışamayacaksan plates çaresi squat da hemen etki edenlerinden :)
ki 30 kilo veren biri için 10 kilo ne ki

Spor yapmadım ama yürüyüş sürekli hayatımda var taşıt çok az kullanıyorum çevremdekilerin gözleri hep üzerimde kontrollü beslendim normalde meyve çok severim sebzede olunca 2 aşağı 3 yukarı kilo korumuş oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…