Kilo verikten sonra

eliptic cannnnnndır. bi kere zaten yaparken bacağını tut sertleşmeyi göreceksin bantta öyle bir şey yok. üstelik kollarından tutarak yaptığında her yeri çalıştırıyor. karın dahil. elipticten sonra bacaklarım değişti bende yoksa tartıda eksiliyorum bacaklar yok. sonra da bisiklette 20 dk takılıyordum oturuyordum :) sonra minder derken bitiyordum ama değiyordu o spordan çıktıktan sonraki hava hiçbir şeyde yok :)
ayyy valla mı:spor:
bende de bir basen var sorma gitsin.
o zaman daha büyük gazla yaparım artık:KK76:

Sağol canım aynen öyle doymadan kalktığımız sürece sorun yok önemli olan abartmadan yemek bi pasta ilk 3 dilimde de
Aynı tadı veriyor kocaman dilim yiyince tadı değişmiyor iki üç çatalda sonlandırmasını becermek önemli

Slm ben koşu bandı sayesinde 30 kilo verdim şimdi kaldı 10 kilo eliptik bisiklette aldım koşu bandı, bisiklet, plates hepsinden yapıyorum beslenme düzenin nasıl ne yer ne icersin
helal olsun size
ben de koşu bandı ile 20 kilo kadar verdim 3 ayda.
ama bayağı bir yumuşadım bu yüzden şimdi pilates ve ağırlığa başladım
siz sıkı mısınız şu an?

ay daha bugün geldi kargom henüz aldım biliyor musun :KK70:
tamam o zaman ona da tam gaz başlarım :KK70:
huuu huuu oleeeey :)) şimdi bu çember içi sıkılaştırıyor ya arka tarafa da etki etsin diyorsan yere yat ayaklarını yatağa koy kendini hafif havaya kaldırıp yap. ay inşallah anlatabilmişimdir

4-5 ay içerisinde verdim 2 yıldır korudum şimdi son 10 kaldı bende herşeyden yeme taraftarıyım ömür boyu yemeyecek değilim diye yedim ölçüyü kaçırmadan tabi en çok yaptığım şey bol bol yürümekti ben 40 dk koşu bandında 6 da yürüdüm sonra 20 dk plates hareketleri yaptım ekmeği beyaz ekmek yemiyorum artık tahıllı ekmek yiyorum sadece kahvaltıda, yemekleri susuz tarafından yedim ceviz elma en sevdiğim ara öğünlerimdi şimdi vücut kitle endeksine göre normal kilodayım ama ben şişman değil ama zayıfta değilim artık zayıf olmak istiyorum hemde çooook istiyorum
canım yemekleri neden susuz tarafından yedin?

helal olsun size
ben de koşu bandı ile 20 kilo kadar verdim 3 ayda.
ama bayağı bir yumuşadım bu yüzden şimdi pilates ve ağırlığa başladım
siz sıkı mısınız şu an?
Plates çok işime yaradı sarkma yok denecek kadar az şimdi dambıllada çalışıyorum sende süper vermişsin kaçta yürüyodun yediklerini değiştirdin mi şimdi kaç kilosun

Plates çok işime yaradı sarkma yok denecek kadar az şimdi dambıllada çalışıyorum sende süper vermişsin kaçta yürüyodun yediklerini değiştirdin mi şimdi kaç kilosun
ben çok hızlı yürüyemiyordum yavaş-orta tempoda genellikle.
ama eğim oluyordu mesela hız 4,eğim 12
ya da hız 5.5-6 eğim 3 gibi
45 dk
bir de bazen açık havada yürüdüm 1.5 saat kadar
yediklerimi değiştirmedim veganım zaten,70 kilo falanım şu an daha yolum var benim

ben çok hızlı yürüyemiyordum yavaş-orta tempoda genellikle.
ama eğim oluyordu mesela hız 4,eğim 12
ya da hız 5.5-6 eğim 3 gibi
45 dk
bir de bazen açık havada yürüdüm 1.5 saat kadar
yediklerimi değiştirmedim veganım zaten,70 kilo falanım şu an daha yolum var benim
sen de benim gibi 69.9 olsa bile o 69 görülecek! cisin galiba :KK45:

X