Kilo problemim

"Ben biraz spor ve diyetle kilo verebilirim de senin karakterini ne yapacağız, ruhun öküz bu yaştan sonra onu değiştirmek kilo vermekten de zor" diyemediniz mi? Bu ne berbat bir üsluptur. İnsanda azıcık saygı olur. İnsan sevdiği insanı incitmekten kaçınır sizin eşiniz size ayı diyor. Kendisi ayı asıl.

Aynen öyle. Her zaman yemeyi severdim fakat evlenmeden önce diyet de yapıyordum sürekli kilo aldıkça. Çünkü çok kilolu olursam evlenmem zorlaşacaktı.

Evlendikten sonra diyeti de bıraktım nasıl olsa eşim beni böyle de sever diye. Çünkü her zaman "ben seni her halinle seviyorum" derdi bana. Bu ne demek, istersem 200 kilo olayım yine sevecek beni demek

Ama yalan söylüyormuş anlaşılan
Özür dilerim ama ben buna güldüm.Siz gerçekten kendine bu kadar dikkat eden bir adamın , hastalık gibi sebepler yokken ,sırf yemeyi seviyorsunuz diye 200kilo bile olsanız sizi sevecegini mi düşündünüz?hadi sevdi diyelim ama arzulamaz ya hani ?

Hamilelik yok hastalik yok 25 kilo almak bildigin yiyip yatip kendini buyutmektir esinizin uslubu kotu olabilir ama tamamen hakli sizi boyle sevmedi sonucta sebepsiz yere bakimsizliktan kilo alinmasi dogru degil bu halinizle adam neden size baglansin apor yapin zayiflayin herkes herkesi her haliyle sevmek zorunda degil

Merhaba. Bu açtığım ilk başlık olacak. Sizlere durumumu anlatıp tavsiye ve yorum almak istiyorum:

Evlendiğimde 50 kiloydum. Eşim bana aşıktı. Fiziğimin çok güzel olduğunu söylerdi hep. Fakat evlendikten sonra her sene artarak kilo almaya başladım. Çünkü sürekli bir şeyler yiyorum kendimi durduramıyorum. Evleneli 2 sene oldu ve şuan 75 kiloyu gördüm

Eşim bana bugün aynen şunu dedi: "ne durmadan yiyorsun. Biraz iradeli ol. Spor yap, az ye. Ayı gibi oldun. Ben seni aldığımda böyle miydin. Geceleri senle beraber olmak bile içimden gelmiyor artık"

Bu sözleri çok dokundu bana. Aslında haklı. Gerçekten şuanda baya kiloluyum. Eşim de çok fit bi adam bu arada, her zaman dikkat ederdi kendine, evlendikten sonra da değişmedi

Ama ben değiştim ve geriye dönmeyi de istemiyorum zaten. Yemeyi seviyorum. Nasıl onun kalbini ve ilgisini tekrar kazanabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum..
Hoduge bak ne almış kendine manavdan erik mi. Kilo almanızı istemeyebilir ama bunu söyleme biçimi bu kadar iğrenç olmamalı. Sağlığınız için endişelense anlarım ama bu tam su katılmamış öküz. Kilo verin ama kendiniz için

Bende aynı senin gibiydim ama şimdi 1-2 yıldır kilom var baya ama bende hastalıklar var buna sebep olan şuan ilaç tedavisi görüyorum.ben kilo vermek için uğraşmaya karar verdim çünkü aldıkça alıyorsun 5 yıllık sevgilim var hiç öyle birsey demedi bana eşiniz çok kaba ama haklı bence sonuçta fazla kiloda bir sorun ve o insan sizi o şekilde sevmemiş baştan kilolu olup evlenseniz evlenmeseymiş o zaman derdik ama öyle bir durum yok.bir hastalığınız varsa tedavi olun yoksa biraz kendinize hakim olun kiloyu verin.eskidendi artık evlenip kendini salmak şimdi herkes iyi kötü kendine bakıyor.

eşim beni böyle de sever diye. Çünkü her zaman "ben seni her halinle seviyorum" derdi bana. Bu ne demek, istersem 200 kilo olayım yine sevecek beni demek

Ama yalan söylüyormuş anlaşılan

Tamam beden olumlaması çart curt da seni her halinle seviyorum lafından da 200 kilo olayım yine de severi anlaman 😂

200 kilo olanı anası bile sevmez.

Haydi tontikler spora diyete :)

Konu bana geçmedi de , yeni üye, kilo,ayı gibisin...... fit olarak evlendiğim erkek bir zahmet evlendikten sonrada kendine baksın. Iradesiz biriyle evlenmek istesem öyle biriyle evlenirdim. Evlendik rahatlığına girmesin. Siz de bunun kadın versiyonunu anlayın iste

Merhaba. Bu açtığım ilk başlık olacak. Sizlere durumumu anlatıp tavsiye ve yorum almak istiyorum:

Evlendiğimde 50 kiloydum. Eşim bana aşıktı. Fiziğimin çok güzel olduğunu söylerdi hep. Fakat evlendikten sonra her sene artarak kilo almaya başladım. Çünkü sürekli bir şeyler yiyorum kendimi durduramıyorum. Evleneli 2 sene oldu ve şuan 75 kiloyu gördüm

Eşim bana bugün aynen şunu dedi: "ne durmadan yiyorsun. Biraz iradeli ol. Spor yap, az ye. Ayı gibi oldun. Ben seni aldığımda böyle miydin. Geceleri senle beraber olmak bile içimden gelmiyor artık"

Bu sözleri çok dokundu bana. Aslında haklı. Gerçekten şuanda baya kiloluyum. Eşim de çok fit bi adam bu arada, her zaman dikkat ederdi kendine, evlendikten sonra da değişmedi

Ama ben değiştim ve geriye dönmeyi de istemiyorum zaten. Yemeyi seviyorum. Nasıl onun kalbini ve ilgisini tekrar kazanabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum..
Profildeki evlenmeden önceki fotonuzmu?

Eşinizin söyledikleri boşanma sebebi, farkında mısınız? Kimse için değil, kendiniz için kilo vermeye çalışın. (Aralıklı orucu deneyin, çok etkili bir yöntem)

150 boya 50 kilo pek de zayıf degilmissin zaten balık etliymişsin 75 kilo cidden fazla durur 150 boya kaldı ki bebek bile yok henüz alınma hiç kilo vermelisin

X