kilo aldım

Abur cubur yağ hücrelerini büyütüyor zaman içinde farkında olmadan kilolar yapismaya başlıyor.. yerim kilo almam ömür boyu süren bişey değil.. gencsiniz abur cubur yok spor var.. zayıf değil fit olun.. ileride çekersiniz.. kendimden biliyorum:) hep zayıftim spor yok kötü beslenme var sonuç yıllar içinde yerleşen kilolar.. 33 yaşındayım vermek çok zor eskiye göre.. ne erimiyor denen gobekler spor ile dümdüz oluyor.. yarın başlayın spora.. evde de yapılır.. kolay gelsin..

Diyetten hizli sonuc almak istiyorsaniz kesinlikle isveç diyetini oneririm.ne zaman kilo alsam hic saşmaz bu diyetle veririm.kilo fazlam cok yok diyetle falan isim olmaz dersenizde bol protein tuketin ve gunde 2.5 lt su...yalniz isvec diyetini hamileler ve emziren anneler uygulamasin bebegin beyin gelisimi ve kas gelisimi icin protein karbonhidrat ve yağ kombinasyonu şart. Bebekler saglikli olsun anneler kikoyu sonra verir zaten.

Yiyorum yiyorum kilo almıyorum diyip ifrit ettiğiniz tombişlerin ahı tutmuştur :deli::deli:
:KK54:yok canım vallahh kimseye tombis diye kinamam dalga geçmem benim gerçekten imrenilenilecek bir fiziğim vardı zira iki kez sezeryanla Dogum yaptim bir de düşük yaptim yinede iyiydim ne olduysa iki ayda oldu hormonlarimla mi ilgili acep :nazar:yoksa nazarami geldim Bilmem

Abur cubur yağ hücrelerini büyütüyor zaman içinde farkında olmadan kilolar yapismaya başlıyor.. yerim kilo almam ömür boyu süren bişey değil.. gencsiniz abur cubur yok spor var.. zayıf değil fit olun.. ileride çekersiniz.. kendimden biliyorum:) hep zayıftim spor yok kötü beslenme var sonuç yıllar içinde yerleşen kilolar.. 33 yaşındayım vermek çok zor eskiye göre.. ne erimiyor denen gobekler spor ile dümdüz oluyor.. yarın başlayın spora.. evde de yapılır.. kolay gelsin..
3 yıllık evliyim bebeğim olmuyor bende 33 yaşındayım doktor bana evlendiğin kiloya dön sorunun kalmaz diyo şaka gibi 22 kilo aldım evleneli :oha::KK43: bugün benimde randevum var artık tıbbi yardım alma vakti geldi çünkü ben vereyim dedikçe aksine kilo alıyorum :KK61:

X