Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Merhaba,
Guzel haberleriniz gelsib insallah.
Tamoxifen uygulamasi nasil acaba?tamoxifen kullanim amaci farklidir ama endo kalinligina etki ettigi icn kullaniliyor ama sadece estrofem ile kalnlasma saglaniyorsa gerek yok belki de.
Estrofem ile birlikte mi kullanimi?
Sizin rahim kalinliginda sorun oluyor mu

Mrb öncelikle olumlu sonuclanmasini diliyorum doktorlar kisiye özel tedavi yapıyorlar kalınlaşma için verebileceği en iyi ilacı vermiş donasyon sonrası vitamin takviyelerinizi kullanmanızı öneririm maddi imkanın el verdiğinde bende istiyorum ama malesef cok pahalı

Bende tedavi aşamasındayım. Lucrin igne estrofem duphaston ve climera fort bant kullaniyorum.

Selamlar
Tedavide olanlar hayırlı olsun sağlıcakla kavuşun evlatlarıniza..
Tecrübelerinizi paylasirsaniz seviniriz

Siz merkezinizi değiştirdiniz mi
Doktor mu değişti sadece

Angel transferin oldumu ne durumdasın?

Angel transferin oldumu ne durumdasın?
merhaba
önce tsh yüksek çıktı estrofemi bıraktım sonra e2 sonucum yüksek çıktı yasmın kullandım regli oldum e2 ve progesteron sonucum iyi çıktı ve ptesi estrofeme başladık günde 2 adetle perşembe 3 e çıkacak ptesi ilk kontrol her şey yolunda giderse ki bunu söylemeye korkuyorum 2 kere ertelendi çünkü haziran 1 gibi oradayız eşimle transfer yapılacak hayırlısıyla ptesi rahım kalınlaşmasına göre süreç belli olur sanırım rabbim hepimizin yüzüne baksın

Hayırlısıyla inşallah en güzel sonucu alırsın. Uzun yorucu bir süreç olmuş ama onda da vardır bir hayır demek vakti saati şimdiymiş. İnşallah güzel haberlerini merakla beklicem

Hayırlısıyla inşallah en güzel sonucu alırsın. Uzun yorucu bir süreç olmuş ama onda da vardır bir hayır demek vakti saati şimdiymiş. İnşallah güzel haberlerini merakla beklicem
inşallah güzelim inşallah artık zamanı gelmiştir hayırlısıyla transferim yapılır ve poziitifi görürsem babama babalar günü hediyesi vericem rabbim hepimizin yüzüne baksın sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alalim artık ve rabbim evlat evlat diye inletmesin hiç birimizi

Merhaba ben heç ve yeni üyeyim ve yumurta donasyonu ualıcaz ancak karar veremiyoruz .. aslında veriyoruz sonra tekrar değişiyor herşey burada bazı yorumları okuyunca .. siz hangi merkezde yaptırdınız sakıncası yoksa

Merhaba ben hitte yaptırdım bebeklerim dünyaya geldi ama farklı merkezlerde pozitifi gören arkadaşlarımızda var
İnşallah sizin için en doğru yere karar verirsiniz

Merhaba ben hitte yaptırdım bebeklerim dünyaya geldi ama farklı merkezlerde pozitifi gören arkadaşlarımızda var
İnşallah sizin için en doğru yere karar verirsiniz
Allah bağışlasın yavrularınızı..
Umarım doğru kararı verebilirim peki british için çevrenizde olumlu yönlendirmeler var mı . Kafam çok karışık hala

Günaydınlar arkadaşlar, ben de donasyon için araştırmaya yapıyrum. Öneriler var mı? Gynolife ile görüştüm. Çevrenizden duyduğunuz olumlu merkezleri yazarsanız sevinirim. Gerçekten büyük bir para bizler için. Doğru ve ilgili bir yer belirlemek istiyorum.

Bana Türkiye’dekiler estrofem verdi baya çokta kullandırdılar ama kalınlaşma olmadı 3 kez öncesinden histereskopide yaptılar yapışıklık var dı şimdide kök hücre yaptılar incelikten dolayı sizdeyse incelik mi var acaba bende işe yarar mı temoxifen doktoruma bir sorayım

Merkez ve doktor seçmekte zorlanıyorum hangi merkezi seçmiştiniz üzmez ise sonuç ne oldu. Kıbrıs ama nere hangi doktor seçemiyorum kafayı yiyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…