Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

%90 başarı hiç bir klinik vermıyor size hangi klinik verdı bunu?

merhaba
genetik tarama yapmadan transfer yapmayin yumurtaniz varsa bile saglikli mi tartisilir , ayni hataya ben dustum genetik tarama yapmadan iki embriyo transfer edildi biri tuttu 9 haftada kalbi durdu arastirdimki down sendromu geldi sonucu, sonrasinda donasyona karar verdim, bizleri yanlis anlamayin lutfen biz basimizdan gectigi icin sizi uyariyoruZ, donasyonda bile genc donorler kullanildigi halde basari orani yuzde 75-80 iken yuzde 90 sans var demeleri gercekten cok ilginc ,tekrar gozden gecirin baska yerlere sorun hatta bulundugunuz yerdeki kadin dogum uzmani ile tekrar gorusun dua edersiniz belki bize sonra

Merhaba. Benim yumurtamla olmayacak. Deneriz ama engelli bir bebek veyadüşükle neticelenebilirmiş.Maliyet çok yüksek riske girmeye gerek yok dediler. Ki girmemde. Tüm tetkikler raporlar tamam 1 hormon testinin sonucunu bekliyorım. Günlerdir hastanedeyim. Bugünde çok güvendiğim bir kadın doğum de gittim. Memorial de rahim durumu tahminimden daha iyi dedi.2 embriyo transfer ettirmemi tavsiye etti.aklıma yatan 2 klinik var. Ben bi kıbrısa gidip görüşeyim tanışayım diyorum. Biri bi dr tavsiyesi. Diğerinde kuzenimin arkadaşı sperm domasyon yaptırmış biri. Sonrasında net kararımı verip başlayacağım.

peki o halde yalniz endometrium 8 mm biraz kalin geldi , adetli iken 3-4-5 mm iyi 8 bence kalin cunku daha estrofem kullanicaksiniz , imkaniniz varsa gidin gorun once donorlerle ilgili cok soru sorun testleri yapiliyormu ? yaslari kac ? meslegi var mi ? egitimleri ne? bunlari seffaf olarak paylasmak durumundalar ve bebek genlerini onlardan alicagi icin egitimli ve belli kulture sahip olmasi cok onemli , firsat olur mu bilmem dr ile zor gorusursunuz kibrisa giden herkes dr u transferde gordugunu soyluyor , ne kadar bilgi sahibi olursaniz klinik size karsi daha dikkatli olur, bir baska uyari donorlerden toplanan yumurtalar kac tane hepsi size mi kullanilicak , taze mi donmus mu? sonucta kardes yapmal isteseniz ayni embriyolari kullanin, ne bilim cok detay var , transferde 2 den fazla embriyo sansinizi artirir 3 embriyo derim ben

Rahim için iyi diyolar. Ben ayın 6 sında regli oldum.13 ünde hsg çektirdim o fün baktırdım merak ettim 8 milim dedi. Bu gün baktırdım tekrar 6.44 milim dedi dr. Sperm Donörlerin cv gibi bebeklik resimlerinin ve detaylı göz boy saç eğitim dil vs. Yumurta donörlerinde resim yok

Ay 3 çok fazla. 2 bile aslında bakımı zor ama naaip kısmet

Arkadaşlar bir sorum var. Anlaştığınız kliniklerle ilgili bir sözleşmemi imzalıyorsunuz. Prosedür nasıl ilerliyor. Bilgilendirebilirmisiniz.

Arkadaşlar bir sorum var. Anlaştığınız kliniklerle ilgili bir sözleşmemi imzalıyorsunuz. Prosedür nasıl ilerliyor. Bilgilendirebilirmisiniz.
Ben henüz tedavi olmadim 1 tane kızım var Allah herkese anne olmayi nasip etsin bide 22 haftalikken kaybettigim bebeğim vardi 44 yaşındayım

Merhaba
Ne yaptınız var mı bir gelişme? Bende klinik ataştırmasındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…