Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Ah ah nerde o sayfadakiler ne kadar içten birbirlerine yardımcı oluyorlardi..
Bende takip ediyordun kievciler çok memnundu ordan tedavisi yarim kalanda cok olmustur😔hatta ben kıbrıs olmazsa bir süre sonra kieve giderim diye düşünüyordum.. inşallah bir an önce herşey normale döner..kievcilerin çoğunun doğumu yaklaşmıştır heralde
Zazanin tedavisi de yarim kalmıştır muhtemelen
Zazacimm okuyorsan dualarım seninle seni ve mücadeleni hıc unutmadim❤❤
Kievi bende düşünüyordum ama artik zor inşallah düzelir bunu orada yaşayan insanlar icin söylüyorum kievcilerin çoğu hamileydi zazayi bende merak ediyorum

Merhabalar, acaba British İVF center Bahçeci ile bağlantılı mi ? Bilgisi olan var mi? Ayrıca sayfalarinda gördüğüm kadarıyla 1 doktor var Hasan Bankeroglu bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi? Teşekkürler

Merhabalar, acaba British İVF center Bahçeci ile bağlantılı mi ? Bilgisi olan var mi? Ayrıca sayfalarinda gördüğüm kadarıyla 1 doktor var Hasan Bankeroglu bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi? Teşekkürler
Eskiden evet bağlantılıydı ama şimdi değil. Kliniğin ismi de ozaman lar bahçeci olarak geçiyordu, ve o dönemler daha iyiydi , daha verimli yıldızı parlayan bir klinikti iki doktor bünyesinde çalışıyordu dr.ekrem murat bilgin ve dr. eylem hanım vardı . Dr.ekrem murat bilgin halen bahçeci bünyesinde yurtdışında bosnada çalışıyor galiba. Ama 2019 yılında yollar ayrıldı şimdi bildiğim kadarıyla İngiltere bağlantılı ben öyle duymuştum. Eski başhekim hasan bankeroğlu da şimdi biritish tüp bebek hekimi olarak çalışıyor. Son zamanlarda pek olumlu pozitiv haberler duymadım.

Eskiden evet bağlantılıydı ama şimdi değil. Kliniğin ismi de ozaman lar bahçeci olarak geçiyordu, ve o dönemler daha iyiydi , daha verimli yıldızı parlayan bir klinikti iki doktor bünyesinde çalışıyordu dr.ekrem murat bilgin ve dr. eylem hanım vardı . Dr.ekrem murat bilgin halen bahçeci bünyesinde yurtdışında bosnada çalışıyor galiba. Ama 2019 yılında yollar ayrıldı şimdi bildiğim kadarıyla İngiltere bağlantılı ben öyle duymuştum. Eski başhekim hasan bankeroğlu da şimdi biritish tüp bebek hekimi olarak çalışıyor. Son zamanlarda pek olumlu pozitiv haberler duymadım.
Cok teşekkür ederim 🙏 çok detaylı bilgi paylaşımında bulundunuz...bir deneme şansım var ve bana her türlü pozitif veya negatif bilgi çok faydalı 👍 tüp bebek sürecinde ağzımız yandıgindan...sizin süreciniz nasıl ilerliyor bilmiyorum ama sizinde yolunuz açık sansiniz bol olsun🙏🍀🍀🍀🍀

Merhaba arkadaslar, maalesef kendi yumurtam olusmadigi icin bende artik Donasyonu denemek istiyorum. Kiev maalesef mümkün degil artik. Kibrista önere bileceginiz klinikler varmi? Dünya tüp bebek merkezini ve Britishi duydum. Ama sanirim son zamanlarda her ikisindende pek olumulu haberler gelmedi. Simdiden tesekkür ederim. Allahim hepimizin yolunu acik etsin.

Merhabalar herkese var mı tedavi için klinik ile görüşen fikir alan açaba

Kiev artık çok zor görünüyor rota Kıbrıs olacak bu durum da var mı Kıbrıs klinikleri hakkında bilgisi olan yada araştıran açaba

Merhaba ben mayis ayinda kibrista olucam insallah. Ucak biletleri otel ayarlandi ilac tedavisine basladik. Biz sevinc hastanesinde yaptiracagiz.

Slm umarım sağlıklı evladınızı kucağınıza alırsınız
Bende Kıbrısta Vedat Uğureli donasyon yaptırdım 2021 yılında malesef ilki kürtajla sonuçlandı donmuş embriyon vardı 3tane koydu oda kimyasal gebelik oldu doktor bana hiç bir açıklama yapmadı sadece çok üzüldüm dedi şimdi kafamda bin türlü sorular sperm iyi rahim iyi dedi 5.gün AA KALİTE embriyo dedi sonuç yok

Bende Kıbrısta Vedat Uğureli donasyon yaptırdım 2021 yılında malesef ilki kürtajla sonuçlandı donmuş embriyon vardı 3tane koydu oda kimyasal gebelik oldu doktor bana hiç bir açıklama yapmadı sadece çok üzüldüm dedi şimdi kafamda bin türlü sorular sperm iyi rahim iyi dedi 5.gün AA KALİTE embriyo dedi sonuç yok

Cok talihsiz olmuş sizin için. Yasadiklarinizdan sonra herhangi bir test ya da dr a göründünuz mü? Zaten donasyonda olsa yüzde yüz olacak gözüyle bakmak dogru degil. Umarim kimsenin maddi manevi emeği boşa gitmez. Adınıza çok üzüldüm.

Merhabalar. Sonuç ne oldu acaba? İnşallah istediğiniz gibi olmuştur. Bende düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Selamlar herkese,Kıbrıs’ta yumurta donasyonu ile transfere hazırlanıyorum,ikinci deneme,doktor değişti,ilaçlar ta farklı.Acaba bu işleme hazırlanırken temoxifen alan oldu mu,bana bu yazıldı ağır bi ilaç,endometrium kalınlaşması içinmiş,farklı bir tedavi protokolü uygulanıyor bu merkezde,

X