Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Merhaba kibtista bence en iyi merkez british. Merkezleri cok iyi araştırın öyle karar verin. Ama benim size taksiyem orasi olur.

Selamlar herkese,Kıbrıs’ta yumurta donasyonu ile transfere hazırlanıyorum,ikinci deneme,doktor değişti,ilaçlar ta farklı.Acaba bu işleme hazırlanırken temoxifen alan oldu mu,bana bu yazıldı ağır bi ilaç,endometrium kalınlaşması içinmiş,farklı bir tedavi protokolü uygulanıyor bu merkezde,
Merhaba benimde incelik sorunum var temoxifeni nasıl kullanıyorsunuz fayda sağladı mı

merhaba
öncelikle anne olmak isteyen herkese rabbim nasip etsin emeklerimiz umutlarımız hayallerimiz boşa çıkmasın rabbim hepimizin yardımcısı olsun :dua::dua::dua:
ben yaklaşık 1,5 yıl önce başladım bu arayışa bende buradaki bir çok kişi gibi geç evlendim malesef nasip kısmet böyleymiş neyse en baştan beri hıt, gyno lıfe ve british arasında kaldım sonra hıt ve gyno lıfe arasında kaldım haşimato ve hipo tiroıt hastasıyım aynı zamanda... şubat 2021 de miyom amelıyatı oldum 6 ay bekleme sürem vardı bu arada temmuz 2021 de tiroıt bezlerimin tamamını aldırdım rahim filmini son dakikaya bıraktım bilmediğim bir nedenle ve film sonucu tüplerde sıvı birikmesi ve rahim içinde az oranda yapışıklık vardı çok ağladım tedavim ertelenecek diye ama ağlamak çözüm değildi filmi hem hıt e hem gyno lıfe gönderdim hit hemen başlayabiliriz tüplerde ve rahimde sorun yok dedi gyno lıfe laparoskopi ve histereskopi yapılması gerektiğini bu şartlarda tedavi sonuç vermez dedi aynı şekilde benim kendi doktorumda sorunların çözümlenmesi gerektiğini söylemişti... hitten bu yüzden vazgeçtım gyno lıfe daha olumlu geldi merkez parasını hemen almak ister neden ötelesin diye düşündük eşimle çünkü operasyon sonrası 2-3 ay daha bekleyecektik buda gyno lıfe için parasını geç almak demekti... biraz duygusal biraz mantık olarak gyno lıfe la devam kararı aldık... 2 ay sonra tedaviye başladım ama bu sefer de tiroıt sonucum çok yüksek çıktı tekrar ertelendi şubat sonunda... donörümüz tedaviye başlamıştı bu esnada merkezden arzu ederseniz eşiniz gelsin embriyo şeklinde donduralım tiroıt tedaviniz olsun sonra transfer yapalım dedi siz hazır olunca tekrar donör tedaviye alınsın o zaman yapalım dedi kendi doktoruma sordum dondurulmuş embriyo da sorun olmayacağı söylendi böyle bir yola girdik bugün 5. gün embriyo cevabını bekliyorum 1.gün 13 embiyom olmuştu 3.güne 11 embiyom kalmış bugün bakalım öğlen gibi haber verecekler sayı ve kalite olarak... 10 gün sonra tiroıt tahlili yapılacak ve düşüş şekline bakılacak ona göre transfer zamanım tayin edilecek...
Biraz uzun yazdım sanırım :) eşimle yumurta donasyonu kararı aldığımızdan itibaren süreç bu şekilde oldu inşallah daha fazla uzamaz
Merhaba, ben de bir hashimoto hastası olduğum için soruyorum. Tiroidleriniz neden alınmıştı? 3 kez kimyasal gebelik geçirdim ve artık donasyon düşünüyorum. Doktor araştırırken yazınız dikkatimi çekti.

Selamlar,bende Kıbrıs British’de geçen ay donasyon yaptırdım negatif.bu ay regl görmem bekleniyor,sizden histereskopimi istendi? benden de başka testler istendi.özelden iletişime geçmek mümkün mü endişelerimizi paylaşıp birbirimize belki fikir veririz.Çünkü aynı merkez ve aynı durumdayız,sizin yaş kaçtı
Negatif alınca açıklamaları ne oldu?

Neden olmadigi ile ilgili tek kelime etmeden hemen bir ay sonra gelin yeniden deneyelim dediler.İnsani yürüyen para olarak goruyorlar yani net.
Hangi merkez? Malesef oyleler ama onlarda neden tutmadıgını bılmıyorlar sanırım. Mesela benım tutmadı transferım 30 dakıka surdu kanamam oldu cok zor bi transfer gecırdım emb kaliteli olmasına ragmen tutmadı, rahim kadıldı ben kadıldım sonuc olarak transfer cok onemli ama bana sadece bu tutma oranını düşürür yine gebelik elde edılırdı denıldı internetten okudugum kadarıyla cok düşürüyomuş gebelik oranını o zaman ne anladım ben donasyondan gebelik oranı artsın diye gittiğim yer bana kazık attı

Hangi merkez? Malesef oyleler ama onlarda neden tutmadıgını bılmıyorlar sanırım. Mesela benım tutmadı transferım 30 dakıka surdu kanamam oldu cok zor bi transfer gecırdım emb kaliteli olmasına ragmen tutmadı, rahim kadıldı ben kadıldım sonuc olarak transfer cok onemli ama bana sadece bu tutma oranını düşürür yine gebelik elde edılırdı denıldı internetten okudugum kadarıyla cok düşürüyomuş gebelik oranını o zaman ne anladım ben donasyondan gebelik oranı artsın diye gittiğim yer bana kazık attı
Istanbul t.bebek m.aret kamar.

Kizlar regl oldum enis beye haber verdim yarın 1. Gün sayılıyor salı muayene olursunuz.yarin ben ve hemşire ekibinden sizi arayacaklar dedi tahmini tarihleri sordum herşey yolunda olursa ben ve esimin geleceği tarihler ne zaman olur dedim bu konu için suanda tarih vermekdoğru değil dedi rahim durumu Donor un durumu önemli dedi peki siz tecrübeli arkadaşlarım bilirsiniz eğer herşey yolunda giderse hangi tarihler olur acaba çok heyecanliyim kesin birşey istemiyrm zaten tşkler sevgiler
Merhaba
Siz de Gynolife da tedavi olmuş ve sağlıklı bebek sahibi olmuşsunuz sanırım
Murat bey size prograf ilaç vermiş miydi
Ben de üçüzlere gebe kaldım ve bu hafta başı kürtaj oldum

Merhaba hanımlar Türkiye olmayıp Kıbrıs da donosyon olmadan yani kendi yumurtasi ile gebelik elde eden oldu mu

Merhaba hanımlar Türkiye olmayıp Kıbrıs da donosyon olmadan yani kendi yumurtasi ile gebelik elde eden oldu mu
Merhaba ben Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi oldum ve ilk denememde şükürler olsun ki pozitifi gördüm 🥰 doktorum Lefkoşa Sevinç hastanesinde Dr Ahmet ESER , uzun çabalarım sonucu kendisine ulaştım ve bugün 6 haftalık gebeliğimin mutluluğunu yaşıyorum🥰 kesinlikle tek tavsiyemdir. İlgili ve bilgili bi doktor arıyorsanız ziyaret edin derim. Verdiğimiz tüm emeklerin karşılığını aldık. Dilerim rabbim sağlıkla kucağımıza almayı da nasip eder🙏🏼
Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah♥️

Herkese merhaba. 48 yaşında bekar bir kadınım.hep bir çocuğum olsun istedim ama maalesef bu anlamda hayatımı birleştireceğim biri olmadı.açıkçası bende embriyo donasyon ile kıbrısta bir operasyon düşünüyorum. Yorumlarınızın hepsini tek tek en başından itibaren okudum. Farklı siteleri araştırdım. Karşıma çıkan kliniklerede mesaj yazdım. British dönüş sağladı. Sperm donasyon diye konuştum ama yaşımdan dolayı yumurta donasyonda gerekli olabilir dediler. İstedikleri tahlilleri gönderdiler. Bu gün kadın doğum da tahlilleri yaptırarak sürece başladım.rahim film randevumuda perşembe gününe aldım. Çıkan sonuçları önce türkiyede yaşayan kıbrıslı bir dr ile değerlendirip. O şekilde ilerleyeceğim. Klinik ve dr önerilerinizi yada benim yaş grubumda, bu operasyonu yaşayan arkadaşlarımın fikir ve bilgilendirmelerini rica ederim.

Herkese merhaba. 48 yaşında bekar bir kadınım.hep bir çocuğum olsun istedim ama maalesef bu anlamda hayatımı birleştireceğim biri olmadı.açıkçası bende embriyo donasyon ile kıbrısta bir operasyon düşünüyorum. Yorumlarınızın hepsini tek tek en başından itibaren okudum. Farklı siteleri araştırdım. Karşıma çıkan kliniklerede mesaj yazdım. British dönüş sağladı. Sperm donasyon diye konuştum ama yaşımdan dolayı yumurta donasyonda gerekli olabilir dediler. İstedikleri tahlilleri gönderdiler. Bu gün kadın doğum da tahlilleri yaptırarak sürece başladım.rahim film randevumuda perşembe gününe aldım. Çıkan sonuçları önce türkiyede yaşayan kıbrıslı bir dr ile değerlendirip. O şekilde ilerleyeceğim. Klinik ve dr önerilerinizi yada benim yaş grubumda, bu operasyonu yaşayan arkadaşlarımın fikir ve bilgilendirmelerini rica ederim.
Benim okuduğum kadariyla burada british ve gynolife merkezleri iyi ama görüşmek lazim tabi bide şans işi bu diger merkezlerde de basarili sonuçlara ulaşanlar var

Merhaba
Hayırlısı hakkınızda İnşallah istediğiniz gerçekleşir evlat sahibi olursunuz.
Aynı yaştayız bir defa donasyon yaptırdım Doğuşta. Ağustosta transferim oldu. Doğuştan uzak durun.
Tekrar başlicam bu ay sonu...
Vita Altera ve Euro Care üzerinde duruyorum.
Vita altera için İstanbul da bir prof ile görüştüm muayene etti. Seni tam hazırlayıp dedim kliniğe yönlendireceğim dedi.

Benim okuduğum kadariyla burada british ve gynolife merkezleri iyi ama görüşmek lazim tabi bide şans işi bu diger merkezlerde de basarili sonuçlara ulaşanlar var
Bende öyle okudum evet. Britishe mesaj yazdım döndüler. İstedikleri tahlilleri yazdılar. Başladım tahlillere bakalım hayırlısı. Benim merak ettiğim benim yaş grubumda başarı/başarısızlık yakalamış arkadaşlar varmı
Merhaba
Aynı yaştayız bir defa donasyon yaptırdım Doğuşta. Ağustosta transferim oldu. Doğuştan uzak durun.
Vita altera için İstanbul da bir prof ile görüştüm muayene etti. Seni tam hazırlayıp dedim kliniğe yönlendireceğim dedi.
bende şimdi tetkiklere başladım. Bir arkadaşımın Kıbrıslı bi dr tanıdığı var burda. Tetkikleri bitireyim ına kendisi ilede görüşeceğim bakalım onun önerisi hangi klinik olacak.
Merhaba
inşallah sizin içinde herşey yolunda gider.

Bende öyle okudum evet. Britishe mesaj yazdım döndüler. İstedikleri tahlilleri yazdılar. Başladım tahlillere bakalım hayırlısı. Benim merak ettiğim benim yaş grubumda başarı/başarısızlık yakalamış arkadaşlar varmı

bende şimdi tetkiklere başladım. Bir arkadaşımın Kıbrıslı bi dr tanıdığı var burda. Tetkikleri bitireyim ına kendisi ilede görüşeceğim bakalım onun önerisi hangi klinik olacak.

Amin sağolun...
Bende araştırma içindeyim.. Sizden ricam Klinik ile ilgili öneriyi benimle de paylaşır mısnız?

Merhabalar 48 yaşında açıkcası kendi yumurtalarınızla benim bildiğim %10 dan az ihtimaliniz. doktorun bana söylediği buydu. benim yaşım 42 yumurta donasyonu yaptırdım. yine de bir amh fsh değerlerinize baktırın tabiki. kişiden kişiye değişiyor. embriyo donasyonu yaptırmayı da düşünün. umarım en kısa amanda hayalinize kavuşursunuz.

Merhabalar 48 yaşında açıkcası kendi yumurtalarınızla benim bildiğim %10 dan az ihtimaliniz. doktorun bana söylediği buydu. benim yaşım 42 yumurta donasyonu yaptırdım. yine de bir amh fsh değerlerinize baktırın tabiki. kişiden kişiye değişiyor. embriyo donasyonu yaptırmayı da düşünün. umarım en kısa amanda hayalinize kavuşursunuz.
Büyük olasılıkla embriyo donasyon olacak sanırım. Benim görüşme ve araştırmalarda o yönde

Amin sağolun...
Bende araştırma içindeyim.. Sizden ricam Klinik ile ilgili öneriyi benimle de paylaşır mısnız?
Ivf cyprus ve lefkoşa tüp bebek kliniklerini önerdi. Bu gün konuştum. Tahlillerimi ve rahim filmimi istediler. İnceleme sonucunda( ıvf )yaş 48 fakat sonuçlar 42 yaş, rahimde gayet iyi kalınlığı 8 milim dediler. %90 başarı öngördüklerini söylediler. Salı dahiliye ve kardiyoloji kontrolunden sonra beni bir dr yönlendireceklerini ve akabinde regli ilk günü tedaviye başlarız dediler. Bizi tercih edersiniz etmezsiniz bilmem ama çok iyi araştırın. Burda merdiven altı çok klinik var. Dikkat edin dediler.

X