Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Kaç embriyo dondurmuslar haber geldimi

Selam
İmkaniniz varsa rahim filmi(hsg) ni hemen cektirin ki bir problem varsa cozulsun zaten rahim filmi eger kurtaj ve herhangi bir operasyon olmazsa 2 yil gecerli diyorlar laparoskopiden sonra merkez bana 2 ay beklememi soylemisti…

Selam
İmkaniniz varsa rahim filmi(hsg) ni hemen cektirin ki bir problem varsa cozulsun zaten rahim filmi eger kurtaj ve herhangi bir operasyon olmazsa 2 yil gecerli diyorlar laparoskopiden sonra merkez bana 2 ay beklememi soylemisti…
Teşekkür ederim

Merhaba iyi akşamlar herkese yumurta donasyonu yaptiracam erken menopoz dönemindeyim ama Kıbrıs'ta çok klinik var lütfen herkes yardımcı olursa sevinirim
Merhaba bende birkac klinikle görüştüm. Bana Türkiye'de gittigim merkez dünya tup bebek merkezi berk beyi onerdi. Ama biz daha karar veremedik.

Cok guzelIkiz gelebilir
Merhaba transfer yapilmadi tsh da sorun cikti ertelendi hafta ici tsh tahlilim var ona gore yol haritamizi cizecegiz esim de ben de ikiz istemiyoruz bu yuzden 1 -1 -2 -2 dondurduk ilk transferimiz tek olacak eger ki tutmazsa ikinci transferi 2 yaptiracagiz

Embriyolariniz cok guzel. cogul gebelik zaten riskli oldugu icin en guzeli tek olsun saglikli olsun:))
Tsh icin sanirim kullandiginiz ilac dozunuz ayarlanir, bu arada kullanilan estrofem tsh yukseltme durumu bazi kisilerde olabiliyor.

Son düzenleme:

Embriyolariniz cok guzel. cogul gebelik zaten riskli oldugu icin en guzeli tek olsun saglikli olsun:))
Tsh icin sanirim kullandiginiz ilac dozunuz ayarlanir, bu arada kullanilan estrofem tsh yukseltme durumu bazi kisilerde olabiliyor.
merhaba
kaliteli olduğu söylendi aa lar çok iyiymiş hayırlısı inşallah evet ikiz taşıyabileceğimi düşünmüyorum ve sonrası bakmak ıkısıne yetişmek zor... ilkinde tek düşünüyoruz tutar ve kendi içinde bölünürse artık yapacak bir şey yok :)

Oyle ornekler cok olmasa da yasanabiliyor Allah tasiyabileceginiz kadar versin diyelim..
İnsallah gebe haberleriniz de alinir..

Oyle ornekler cok olmasa da yasanabiliyor Allah tasiyabileceginiz kadar versin diyelim..
İnsallah gebe haberleriniz de alinir..
İnşallah rabbim bu yolda yürüyen isteyen herkese nasip etsin gebe kalmayı ve sağlıkla kucağına almayı bana da nasip etsin rabbim gönlümüzdekini biliyor siz neler yapıyorsunuz eski sayfadan tanıyorum sizi ama hatırlayamadım kusura bakmayın lütfen sizin son durum nedir

Benim hep durumum rahim ile ilgili oldugu icin o yuzdrn ben her sayfadan her turlu bilgiyi almaya calistim. En cok bilgiyi de valla eski sayfadan alabildim:)) cok kiymetli bilgiler oldu benim icin. Rahim konusunda arastirmalarim devam.

Benim hep durumum rahim ile ilgili oldugu icin o yuzdrn ben her sayfadan her turlu bilgiyi almaya calistim. En cok bilgiyi de valla eski sayfadan alabildim:)) cok kiymetli bilgiler oldu benim icin. Rahim konusunda arastirmalarim devam.
aynen eski sayfa bilgiler çok fazlaydı iyi anlamda bilgilendik tabi bilgi kirliliği ve reklamda fazlaydı
sizin rahimdeki sorun neydi

Bende takip ediyordum eski sayfayi simdi ne yaptilar kim dogum yapti merak ediyorum hatta kievcilerde vardi
Bilgi alinabilen her platform cok degerli..
Paylasilan her bilgi kiymetli.
donasyon ile gebeligi olanlar kibris ya da kiev ya da baska ulke dogum sonrasi cok fazla kk ye girmiyorlar belki bebekten vakit kalmiyor olabilir:)
umarim herkes saglikla dogum yapar..

Bende takip ediyordum eski sayfayi simdi ne yaptilar kim dogum yapti merak ediyorum hatta kievcilerde vardi
Merhaba eski sayfadan bir kac kisiyle konusuyorum arada yakin takip ettiklerim var hepsi gebe zorlu surecler tabi insallah hepimiz gene kaliriz ve saglikla kucagimiza aliriz evltlarimizi orada En çok 4’uz bekleyen anneyi merak ediyordum erken doğum yaptı maalesef dört tane tasimak kolay değil Üç bebeğini de kaybetti bir tanesi uzun süre küvezdeydi ama durumu iyiydi maşallah artık çoktan çıkmışlar hastaneden sağlıkla büyütsün ne diyim yani ben iki taneyi taşıyamam diye düşünürken O arkadaş Hangi düşünceyle dördünü birden dogurmak istedi bilmiyorum üç tane evladını kaybetti maalesef gorustugum insanlar hit ve gyno life ama british de cok iyi bir merkez oldugu soyleniyor biraz sana isi sanirim rabbim emeklerimize hayallerimize ve yuzumuze baksin

Ah ah nerde o sayfadakiler ne kadar içten birbirlerine yardımcı oluyorlardi..
Bende takip ediyordun kievciler çok memnundu ordan tedavisi yarim kalanda cok olmusturhatta ben kıbrıs olmazsa bir süre sonra kieve giderim diye düşünüyordum.. inşallah bir an önce herşey normale döner..kievcilerin çoğunun doğumu yaklaşmıştır heralde
Zazanin tedavisi de yarim kalmıştır muhtemelen
Zazacimm okuyorsan dualarım seninle seni ve mücadeleni hıc unutmadim❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…