Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Ben de regl 2.gunu estrofem e basladim ilk 2 taneydi sonra gunde 3 taneye çıktı Corasprin gubde bir tane ve gece yatmadan folicasit bugun 8.gun rahim kalinligim 10cm cikti bakalim saat 2de Donor muayene olacak herşey yolunda ise tarihler icin haber verecekler bakalim nasipse

Bana 25 inde burada ol dediler ama bilet alsam mı bilemedim. Daha öncese 20 sine bilet almıştım ama reglim 3 gün gecikince ertelemek zorunda kaldık şimdi de durum net artık biletinizi alın dediler. Bi de ben folik asit kullanmıyorum yaklaşık 20 gündür Selenyum, çinko, elevit, coenzim q10 kullanıyorum.

Size o ilaclarimi verdiler benim esim cmt gidecek

hangi merkez??

Cnm bir tane daha sayfa var yumurta ve sperm donasyonuyla tüp bebek diye ben ordan çok faydalandım, aynı merkezi beğenen de oluyor begenemeyen de.ben tek tek merkezleri aradığımda icime sinen yere gittim memnunda kaldım
içinize sinen yer neresiydi ve memnun kaldığınız yazabilirseniz fikir oluşması açısından faydalana bilirim

Kızlar eşim yarin gidecek kibrisa fakat arayanlara sinyal gidyr ben simdi hemsireyi ararken denedim de kibris diye söylüyor nasil olacak ya hadi yarın kapatır teli o
tüp bebek yaptığımızi söylüyoruz yumurta toplama gunu yarin hadi bana bir şekilde yarın ulacasacklar sorun degil burdayim ama haftaya nasil olacak ve kalicam orda birgun ailem arklar arayacak bu durumu nasil hallediyorsunuz kibrisa giden arklar yardimci olurmusunuz

Canım çok geçmiş olsun rabbim yar ve yardımcın olsun sabırlar versin sana da eşine de.... Dğnlen biraz zaten donmuş embriyon var kendini iyi hissedince onları alırsın inşallah
Sağol canım evet onlar var diye teselli ediyorum kendimi ama maddi boyutu da var biliyorsun sen nasılsın yazicaktim sana ama bugün diğer yerde msjlarini görünce stresli olduğun için yazmak istemedim

Hakkinda hayırlısı olsun ins canm rabbim emekleri zai etmesin tekrar deneyecekmisinjz ve ne zaman senin durumun neydi peki
4 embriyo var dondurduk tekrar denicez ama ne zaman bilemiyorum çünkü kredi çekip gittik A kalite embriyo biz kesin gözüyle bakıyoruz olacak dediler ama olmadı çok üzüldük ve şaşırdık dediler ne diyebilirim ki inan ki bilemiyorum

Hayriksii olsun vardir bir nedeni rabbim ol.derse olur peki senin neden olmuyrdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…