Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Kendini de uzme varmis daha ins peki 2. Maliyeti ne oluyr hangi merkezde yaptırmıştn
Zamanı değilmiş demek ki inşallah herkes bir gün hayaline kavuşur yumurta rezervim yok denecek kadar az ilaçlarla denedik hiç gelismedi kime gittiysek % 2 şans dediler bizde daha fazla yipranmadan donasyon seçtik tüplerim de alındı

Kendini de uzme varmis daha ins peki 2. Maliyeti ne oluyr hangi merkezde yaptırmıştn
Aslında 2. Konuşmadık hep olacak diye umut edince bir kaç gün içinde dönüş yapicaklar sağlık problemi varmış doktorun ozaman söylücekler asistanı aricaz dedi ivox ta yapıldı transfer

Her kese merhaba. Yorumları okudum. Kıbrısa gidip de güzel sonuçlar alan arkadaşları da gördüm. Ama ben de kendime buraya yazmayı borç bildim. Ben de yumurta donasyonu yaptırdım. Ama Bakü`de yaptırtık. Kıbrısdan çok daha ucuzdu. Bizim tedavimiz 35.000e geldi. yani 3500 euro. Sadece bir defa gittik. Gitmeden önce hep vvhatsappdan görüştük, yazşıtık. tahliller, ilaçlar, ultrasonlar oradan devam ettik. Ayrıca fiyata konaklama ve karşılama da dahildi. 8 embriyo oluştu. ikisini transfer yaptırdık. geri kalanı donduruldu. Allah her kesin yardımcısı olsun.

Sizin adiniza sevindim.Umarim pozitif sonuç alirsinız daha cok seviniriz ,emekleriniz bosa gitmez.merkezi daha önce araştirdiniz degilmi Evet kıbrıs çok pahalı ve her merkez de güvenilir degil araştirdim.Yeterince profosyonellermiydi.?Ülkede zorlandinizmi.Endise etmeyin icinizi ferah tutun tutar isallah.

güzel sözleriniz için tşkr ederim. tabi araştırdım. çok araştırdım. benim sonuç pozitif oldu, şimdi 6 haftalık gebeyim, tabi çok profesyonellerdi. Azerbaycan`da hiç olmamıştım daha önce. ama inanılmaz rahat geçti süreç. zaten karşılama yaptılar. otele yerleştirdiler. otel klinik arası transfer, Bakü ayrı bir dünya zaten. sanki Avrupadasın:)

Ay cok sevindim pozitif olduguna.hayirli olsun.saglicakla kucaginiza alın isallah.merkezin adı neydi? Ben de 6 kez basarısız tedaviden sonra nihayet kendim hamile kaldim ama yedi haftaligi gecti henüz kalp atisini alamadik.Cok uzuluyorum.sonuç kotuye gidiyor sanirim hic belirti yok çunkü.Neyse siz keyfini çıkarın.

Hayırlı olsun canım Allah gönlüne göre versin yavruların sana sımsıkı tutunsun güzel bir hamilelik geçirip sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

Ya uzulmeyin, Insallah duyarsiniz kalp atisini. Umut her zaman olmali. Hic kayb etmeyin umudunuzu

Merhaba baküde hangi merkeze yaptırdınız bilgi verirmisiniz orayla görüşmek istiyorum teşekkür ederim

Merhaba bakü de hangi tüp bebek merkezi isim verir misiniz
Merhaba baküde hangi merkeze yaptırdınız bilgi verirmisiniz orayla görüşmek istiyorum teşekkür ederim
Arkadaşlar baküde yaptırdığını söyleyen arkadaş yasaklı sahte profil, yukarıdaki niki görmüyormusunuz? Lütfen sahte profili olanlara dikkat edin itibar etmeyin.

Merhaba bende yeni üyeyim Kıbrıs’ta yaptırmayı düşünüyordum ama fiyatlar çok pahalı geldi 80 bin ila 90 bin civarı biraz daha araştırma yapmam lazım sanırım

Benim merak ettiğim konu aslında şu … daha önce tüp bebek tedavisi hangi sebepte tutmadı, sorma tutanda tutuyor .. yani negatif görenler neden negatif görüyor ? Sebebi ne ?
Ben mesela tekrarlayan düşük yaşadım .. haricen 5 tüp bebek denemem negatif .. tüp histeroskopi yapıldı sıkıntı yok.. ama yumurta kalitem düşük ve sayısı az .. kimi denemede hiç transfere bile geçilmedi..
bu transferler yapıldıktan sonra tutunmasını zaman sebebi ne olarak açıklama yapılıyor size .. yada tutanlarda neydi öncesinde sorun da onlarda donasyon tutuyor ?

Özelden msj attım size bakar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…