Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Canım üzülme sakın inşallah yarın hastanede görünür
Başka konudan bişey okudum bugün okadar umutlanmistim ki sana da söylemek istedim 2 embriyo koyulmuş biri bölünmüş 3 üz olmuş düşünebiliyormusun kaç milyonda bir ihtimal hatta 4. Kese de görülmüş diğeri mi bölünmüş yoksa tek yumurta 3 üzü mü bilmiyorum düsünsene 4 bebek Rabbim okadar büyük ki ne mucizeler yaratiyor inşallah bizide evlatsız kucağımız boş bırakmaz

Kızlar test yaptırdım 10. Günüm ve sonuç 2 çok üzgünüm Rabbim kimseye yaşatmasın bu hayal kırıklığını
Hadi yaa çok üzüldüm cnm ya haktan hayırlısı olsun inşallah rabbim kucağını boş bırakmasın Allah büyük inşallh seninde dediğin gibi üst postta isterse ne mucizeler yaratır o belki dopru zaman değildi senin için. Ne denir ne sötlenir bilmiyorum inan çok çok üzüldüm

Kader ben elimden geleni yaptım takdir ilahi böyle sen umudunu yitirme güzel günler seni bekliyor canım

Kızlar test yaptırdım 10. Günüm ve sonuç 2 çok üzgünüm Rabbim kimseye yaşatmasın bu hayal kırıklığını
Canm hayirlisi olsun rabbkm neylerse guzel eyler belki boyledir hayirli olan peki erken degilmi uzulmek icin 12 .gunden sonra diyorlar ya belki o zaman cikar yada kan da gorulur hast ne diyor ulastinmi sen nerde tedavi oldun yaş ve tek mi koydular bende yarin rahim kalinligina baktircam reglm bitti gibi hayrilisi bakalim

2 gün sonra tekrar yap erken olabilir ama düşük rakam dediler canım ivox ta yaptırdım Mürüde hanıma tek embriyoydu 36 yaş ilk deneme bakalım artık kaderde ne varsa o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…