Kendinize nasıl engel oluyorsunuz?

Bizde de aslında ben yazarsam olay anında çözülüyor çünkü o pişman olduğu için ne yapıp ediyor affettiriyor kendini. Ama bir inatlaşma varsa ortada öldürsen yazmıyor önce bu da beni delirten nokta işte. Yoksa şu an yazsam ben ne desem haklısın der. Asla uzatmaz öyle üç gün beş gün.
Ama alıştı bu duruma ve ben o bana gelsin istiyorum artık.

Evet alıştırınca hep bekliyor ve ben bu durumu değiştirmek istiyorum. Biraz beni kaybedebileceğini bilsin. Her zaman ben ona gidemem biraz da o bana gelsin hatalıysa.

Ben hiç takmam ya...çok mu duygusuzum ki, 3 hafta böyle devam etse, aynı ton da cevap veririm bende.

He canım sıkılırsa o günaydını da vermem... Pis bir kova burcuyum, yalnızlığı hayatımın hiç bir döneminde dert etmedim.

Bende yalnızlığı dert etmem gözüm karadır aslında. Ama aramızdaki bağa sevgiye de yazık etmek istemiyorum böyle saçma nedenler yüzünden. İnanın öyle büyütülecek şeylerden bu duruma gelmedik. Ama onun kötü inadı yüzünden iş buralara geldi. Ben uzatmak istemiyorum çünkü biliyorum barışacağız ama inat ya işte o inatlaştıkça bende inatlaşıyorum çocuk gibiyiz bildiğiniz. En sonunda dayanamayıp patlayacağım az önce yine günaydın yazmış

Haha güldüm gerçekten
Ben sabredebiliyorum aslında ama şu an yaptığımız çocukça geliyor uzatmak istemiyorum ama bir yanımda inatsa inat sende inatlaş diyor yıldım vallahi

Bence de içinizden ne geliyorsa öyle davranin

Sabirla bekle dedigim gibi patlatlik verecahhhh baska yol yohhhhh

Gunaydin yazdiginda günaydın yazmazsan aksam da bisey yazmazsan kazanan sen olursun. En son o yazmış olup tedirgin olacak cevap alamadığı icin. Ve illaki iletisime gececek. Bu kadar basit seyi nasi goremedin anlamadim hic taktik uygulamayan net bi tipsin heralde canim. Dene ve gör.

Evet hiç taktik uygulamam bana böyle şeyler hep çocukça geliyordu ama artık canıma tak etti.
Cevapsızda bırakmak istemiyorum aslında ciddi bir şey olmadı o kadar ama inada bindi işte. Ve cevapsız bırakırsam çok gururludur onu istemediğimi düşünür beni rahatsız etmek istemez biliyorum. Blöf yemez kendisi hiç. Sen istemezsen bu ilişki biter sadece der hep. Of çok çaresiz hissediyorum

O zaman bence bu kıssacık mesajlarını okundu bile yapmayın 2 gün, merak edip dönmezse zaten ciddi sıkıntı ama bence dönecektir, öyle konuşursunuz.

Hiç dayanamam. Susmayı beceremiyorum. İlla içimdekileri dökmem lazım.
Sevgilim bu huyumu bildiği için ne zaman sorun olsa ya arar ya da karşıma geçer, hadi dök içindekileri rahatla da barışalım der Ama siz adım atmayın bence. Mesajlarına cevap verin ama konuşmayın. Biraz da o adım atsın.

Sacmalama herkesin icinde bi artislik vardır. Ve olmasi gerekir de. Sende yoksa ugrasilmaya deger biseyin olmamasi onu baska hedeflere yoneltir. Yazma bisey birak gunaydin dedigiyle kalsin. Azcık ulasilmaz ol bisey kaybetmez kazanirsin. Niye gunaydin demedin derse bile uc gundur geri gunaydin yaziorum da noluo dersin. İplerin kadinin elinde olmadigi bi iliski bitmeye mahkumdur. Bu kadar anlayisli olma.

Herkesin tarzi farkli tabi ki. Ben bu kadar uzun tartisamam sinirlerim müsade etmez, en fazla bir gün. Ertesi gün de konuyu tatliya baglariz zaten çogunlukla .
Sorunlu bir çift gibi görmedim Aksine sinirlerinize ve konusmadan duramamaniza hayran kaldim. Mutlulugunuz daim olsun .

Öyle yapıyorum şu an. Zor dayanıyorum ama sabredeceğim.

Teşekkür ederim
Biz de zamanla, birbirimizi tanıdıkça böyle olduk aslında.
Dediğiniz gibi herkesin tarzı farklı. Önemli olan iki kişinin ortak bir noktada buluşması ve saygının hep korunması.
Sizin de mutluluğunuz daim olsun

Ben Ben de teşekkür ederim ❤ Inşallah her daim mutlulukla kalalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…