Kendinize nasıl engel oluyorsunuz?

Sacmalama herkesin icinde bi artislik vardır. Ve olmasi gerekir de. Sende yoksa ugrasilmaya deger biseyin olmamasi onu baska hedeflere yoneltir. Yazma bisey birak gunaydin dedigiyle kalsin. Azcık ulasilmaz ol bisey kaybetmez kazanirsin. Niye gunaydin demedin derse bile uc gundur geri gunaydin yaziorum da noluo dersin. İplerin kadinin elinde olmadigi bi iliski bitmeye mahkumdur. Bu kadar anlayisli olma.

günaydınlara cevap verdikçe orda elinin altında olmuş oluyorsun bence bu gece iyi gecelere cevap verme bakalım merak edecek mi hasta mısın birşey mi oldu nerde bu kız....

Gunaydinla iyi geceleride yazma.. bide sen ozaman gooor... haber alamayinca cildirir..
ay yok ilk adimi tabiki atmasini bilecek..

Biter ama bizim ki o zaman cidden. Hayatımda gördüğüm en inatçı insan. İnadından ölse bir daha yazmaz bana öyle bir deli.
Şuan flört döneminde olduğunuz için sorun etmeyebilirsiniz hatta belki böyle inatlaşmak hoşunuza da gidebilir.
Fakat şayet evliliği düşünüyorsanız. o zaman işin rengi değişir ve siz yıpranmış olacaksınız.
Ben şahsen bu kadar zor ve inatçı bi insanla olmak istemezdim.

Engel olmam, çünkü sonuca bağlanmamış meseleleri sevmem. O sonuç kötü de olacak olsa, bir an önce konuşulsun, durum netleşsin isterim. Yapım böyle. Mesele neyse masaya yatırılacak, herkes hislerini anlatacak. Eşimle sevgililik dönemlerimizde benim evimde ufak bir tartışma yaşamıştık. Kendisi çekip gitmişti. Ben de arkasından mesaj attım, tartışmamızı bir sonuca ulaştırmadan gittin, o yüzden ben sonuçlandırıyorum, sakın geri gelme, diye. İki dakika sonra geldi. Gözleri dolmuş bir de. Onu öyle görünce ben geri gelme lafını unuttum, o da tartıştığımızı unutmuş sanırım, sarılıverdik. O gün mü bir şey dank etti ikimize de bilmiyorum, sorunlarımızı konuşmayı ertelemeyiz, ortak noktada buluşamıyorsak, aman salla senden önemli mi aşamasına geçiyoruz. On küsur yıldır birkaç saatten uzun küslüğümüz olmadı, onlar da ciddi küslükler olmuyor. Ha benim tersim çok pistir, Karadeniz damarı denen şeyden nasibimi almışım ne yazık ki ama hatalıysam da çabuk fark eder, hemen kendisine yaranmaya çalışırım. Çabuk affediyor neyse ki. :ıslık:
Ne sempatik çiftsiniz, maşallah size 🤗

Tutamıyorum.
Ya tamam sustum deyip 3500 karakterle içimi dökebiliyorum :KK70:

En iyi çare birinin elinden telefonumu alıp saklaması ile olur ancak.. :KK48:

Bende farkındayım çok üzülüyor o da böyle olmamıza çünkü ama kendisi aşırı inat biri tam bir Karadeniz erkeği ve bu beni çok yıpratıyor:kızgın:
Dediğiniz gibi konuşunca problemi anlatınca hatasını anlıyor sonra normale dönüyoruz ama hep ben ona gidiyorum önce.
Bende aynı sizin gibiyim işte yazmam asla dedikten on saniye sonra dur ben bir içimi döküp rahatlayayım diyorum yardırıyorum onun işine geliyor tabi :rolleyes:

Senin destan gibi döktürdüğün mesaja da "ya ne alakası var" gibi çok iyi düşünülmüş bir cevap geliyor mu peki? :KK45:

Senin destan gibi döktürdüğün mesaja da "ya ne alakası var" gibi çok iyi düşünülmüş bir cevap geliyor mu peki? :KK45:

ayyy koptummmm ahahahahah:KK45:

aynenn kısa bi mesaj geliyor oyy tombul kuşum neler düşünmüş falan diye bu arada tombul değilim gayet fit bi fiziğim var :bicak:

Engel olmuyorum. Bıkmadan konuşuruz biz, susarak trip atmayız. Hiç susmadığımız için adım atılması gereken bir durum da oluşmuyor.

3 gün, gece gündüz mesajla tartıştığımızı bilirim. Arada telefonda konuşup mesajla devam ediyorduk. Konunun ne olduğunu unutup tartışmaktan bitap düşene kadar da devam etmiştik.
Yüz yüze konuşalım diye beni almaya geldiğinde yüzünü görünce gülesim gelmişti, bütün sinirim geçmişti de öyle barışmıştık.
Konu neydi hala hatırlamıyorum.

Şu an ayrı olduğunuz için sorunları çözmek daha zor oluyordur. Ama konuşmadan hiç çözemezsiniz. Nereye kadar çocuk gibi inatlaşacaksınız ki? Kaybettiğiniz zamana yazık.
Sorun ne bilmiyorum ama önce bu susma meselesini konuşun bence. Net bir dille uyarın. Bunun çocukluk olduğunu, sorunlarınızı böyle çözemeyeceğinizi ve sürekli adım atan taraf olmanın size değersiz hissettirdiğini söyleyin.
Anlayıp hak vermiyorsa uğraşmanıza değmez zaten.

Konunun ne olduğunu unutup tartışmaktan bitap düşene kadar olan kısımda kahkaha attım :KK70:

Biz eşimle aynı yerde çalıştığımız için uzun süre küs kalamıyorum. Evden tripli çıksak işyerinde çözülüyorum. Ayrı yerlerde olsak eminim daha uzun süre küs kalırım. Kafamda kurup dururum çünkü. Ama mesajla içimi döküp yüzyüze gelince yumuşuyorum.. :olamaz:

Konu sahibinin sorunu uzakta olmaları bence..

Gunaydin yazdiginda günaydın yazmazsan aksam da bisey yazmazsan kazanan sen olursun. En son o yazmış olup tedirgin olacak cevap alamadığı icin. Ve illaki iletisime gececek. Bu kadar basit seyi nasi goremedin anlamadim hic taktik uygulamayan net bi tipsin heralde canim. Dene ve gör.

Aynen ya..
Hem küs olup hem de günaydın iyi geceler diye nabız yoklamak çok saçma ve komik.. :KK48:

ayyy koptummmm ahahahahah:KK45:

aynenn kısa bi mesaj geliyor oyy tombul kuşum neler düşünmüş falan diye bu arada tombul değilim gayet fit bi fiziğim var :bicak:

İlk zamanlar gerçekten böyle 3 kelimelik cümlelerle cevap yazıyordu. Bense sayfalarca önsöz, giriş, gelişme, sonuç, anafikir, yazarın hayatı şeklinde döşüyordum. :KK70:

Artık kaptı bir şeyler çoğalttı kelime dağarcığını. Taktiği de benim suyuma gitmek :KK45:

Konunun ne olduğunu unutup tartışmaktan bitap düşene kadar olan kısımda kahkaha attım :KK70:

Biz eşimle aynı yerde çalıştığımız için uzun süre küs kalamıyorum. Evden tripli çıksak işyerinde çözülüyorum. Ayrı yerlerde olsak eminim daha uzun süre küs kalırım. Kafamda kurup dururum çünkü. Ama mesajla içimi döküp yüzyüze gelince yumuşuyorum.. :olamaz:

Konu sahibinin sorunu uzakta olmaları bence..

Biz de epeydir beraber çalışıyoruz sevgilimle. Öyle olunca gerçekten tartışamıyor insan.
Tam tartışma hararetlenecek telefon çalıyor, biri geliyor vs hiçbir şey yokmuş gibi davranmamız gerekiyor. Tekrar baş başa kalana kadar sinirler yatışıyor, hevesi kaçıyor insanın :KK48:
Uzak olunca tartışmak kolay, barışmak zor oluyor.

Biz de epeydir beraber çalışıyoruz sevgilimle. Öyle olunca gerçekten tartışamıyor insan.
Tam tartışma hararetlenecek telefon çalıyor, biri geliyor vs hiçbir şey yokmuş gibi davranmamız gerekiyor. Tekrar baş başa kalana kadar sinirler yatışıyor, hevesi kaçıyor insanın :KK48:
Uzak olunca tartışmak kolay, barışmak zor oluyor.

Aynen vala ilişkiler cogunlukla habitata bağlı zaten.

X