KENDİNE BAK KÖTÜ GIYINIYORSUN

Ay tüm siteler renkli cicili pantolon dolu valla...

Keşke internetten alabilsem. Vücuduma uygun gezerek bile çok zor buluyorum. Renkli giyinmeyi çok seviyorum, saksı mavi, haki tonları, bordo tonlar, kiremit, jakarlı desenliler, hatta zeytin rengi bile pantolonum var ama resmi oluyor. Sıkıntım pantolonların tarzı

Ben her pantalonu giyemem vücuduma uymaz, girlfriend Jean var onları seviyorum bir bakın isterseniz

Ben de kiyafetlerimi uzun yillar giyerim. 2 yil giydim eskidi diye atacak degilim. Cok dramatize bir sekilde yazmissiniz ama ne var ki bunda? Ben kendimi bildim bileli taki takmam (saat haric) ne olmus taki olmayinca şık olunmuyor mu yapmayin lutfen komsunuz abartmis. Ha rengi solmussa kiyafetlerinizin tabiki onlari giymeyin. Bunlari ayirin.

Gardrobunuzu yenilerken temel kiyafetler olmasina ozen gosterin. Basics denilen. Mesela siyah bir bluz veya siyah bir pantolon. Her sekilde her ortamda giyilebilir şık durur. Paranizi bir suru kiyafete yatirmayin buna asla gerek yok. Her ayda almayin. Ben bunu giyebilirim dediklerinizi alin. Asla cok kiyafetinizin olmasina gerek yok. Benim yok mesela. Sevmem cok almayi. Az kiyafet ile de guzel temiz ve şık olunabilir unutmayin.

Ben de küpe konusunda sahte kullanamam. Bu konuda sürekli gercek alamayacağım için parlatıcı ojeyi küpeye sürüp o şekilde takıyorum. demir direk temas etmiyor çok yararlı oldu bu yöntem bende. tavsiye ederim.

Su takı alerjisu bende de var malesef ama sahte olanlara...
Eakiden ceait cesit kupe takardim simdi ne mumkun anca uzaktan bakiyorum...
Bunun bir aciklamasi ve bir yolu olmalı bence :)

Ciddimisin ise yariyor mu?
Cok zararli degildir insallaah
Ay deniycem :)

Sadece taki ile şıklık olmaz. Ustunuze yeni birseyler alin her gun alin demiyorum ayda bir iki parca bile alsaniz hem dolabinz degisir hem kendinizi iyi hissedersiniz..
Degisik şallarla kombinlernizi tamamlarsnz. Guzel ve sık gorunmek illa pahalilikla takiyla tokayla olmaz. Temiz olsun yeni birkac parca birseyler olsun yeter. Komsunuz size iyilik etmis.

Zaten kapali oldugunuz icin teninize degmez diye dusunuyorum kolye vs. Kupeye ve yuzuge gelince seffaf oje sürün teninize degen kisimlarina.
Giyim kusam icin de alisvrris yapin yani illa cok pahali olmasi gerekmez. Normal fiyatli bi suru magaza var hele internette bi dolu site var uygun kiyafet satan

Kutlarım.Ben de artık bunu başarmak istiyorum.İsrafın hesabını nasıl vereceğim diye düşünmekten yoruldum. Fazlasına hiç gerek yok. Sağlığa uygun,şık ve temiz olsun az olsun.

takının çaresi olur. ama kişi önce kendine saygısı olacak. komşun sana çok güzel demiş bence iyi niyetli şeyler söylemiş o yüzden üzülme. sen de alışveriş yap alerji içinde doktora git.

Takının vücudunuza temas etmeyeceği şekilde aksesuarlar takabilirsiniz. Broşlar ya da çeşitli iğneler mesela. Ve daha düz sade renkleri kombinleyin, topuklu ayakkabı giyin, abartılı desenlerden uzak durun. Tesettür giyimde pastel renkler çok hoş oluyor. Tesettür giyim modasını fazla abartmadan tarz oluşturmak adına takip edebilirsiniz.

Son cümlen süper güldürdü beni çok tatlısın .
Tesettür konusuna gelince komşum da tesettürlü maşallah 60 küsür yaşta benden güzel giyiniyor . Biraz önce bana geldi kadın kot pantolon üzeri tunik giymis . Komşuya giderken bile özenli giyiniyor ben ne bulsam onu giyiyorum benim üzerimde de hadi ve tayt vardı evin içinde genelde kis oldugu için öyle giyiniyorum .

Cildi cok hassas olanlara altin da alerji yapiyor hanimlar. Sasirmaniz normal ama bende de var, doktor da teyit etti. Neyse ki ben sadece kulagima altin, gumus hicbir sey takamiyorum. Koluma, parmagima da imitasyon takamiyorum nokta nokta halinde sisip su topluyor. Doktor, hatta espiri yapmisti seninle evlenen yandi tum hediyeleri pahali alacak diye =))

Kıyafet konusunda pek yardımcı olamayacağım zira kelin ilacı olsa kendi başına sürer. Etrafımdakiler güzel giyindiğimi söyler ama ben hiç beğenmiyorum güzel parçalar seçemiyormuşum gibi geliyor.
Alerji konusunda benimde var alerjim sadece 24 ayar altın ve platin takılar kullanabilirsin. Bi ara cildiyeye gitmiştim doktor söylemişti.

İlle büyük hediyeler götürme kardeşim biraz cüzi şeyler götür ben etkisini severim mesala onlarda yapar götürürüm. Hediye sende öyle yap at bı köşeye biraz biraz netten güvenilir siteler den al daha uygun şeyler var kendine bak biraz tabi ille güzel gitmek için pahalı olmasına gerek yok mesala sökük yırtık yoksa kıyafetinde tek eenkse toz boyalar var al boya taze gibi olur iki inci boncuk dik üstüne havası değişir mesela ben çok severim yaparım netten bak kardeşim alerjin için bı demir vitamin ve kan değerine bakrir alerjiler ondan oluyor bazen benim bı akrabam kan ilacı kullanmazsa demir eksilerse vücudundan her taktiği alerji yapar onun dışında sağlık sorunun yoksa kurdela dan yada ipten yapılma takılar var ille demir e şart değil öyle şeyler kullan yada kendinden takılı buluzlar var yakasında Dikili olan onalrfan al

Farkina varman cok iyi olmus. Coğu kişi onceden guzel giyiniyordun zevkliydinde simdi noldu demis. Ama ben konu sahibini anliyorum. Hamilelikte gecici bi donem oldugundan ve hamilelik kiyafetlerinin yuksek miktarda oldugundan bikac parca seyle gecistirdim 3 aylik bebegim var kolik bi bebekti yeni yeni duzeliyoruz banyoya bile zor giriyordum. Yani tam 1 senedir kendime dogru duzgun birseyler alamadim onceki kiyafetlerimde olmuyor. Ben makyajima kiyafetime cok ozen gosteren birydim tum bunlardan once , ama simdi ben bile afalladim ne alsam neyle kombin etsem internetten vitrinlerden arastiriyorm. Araya zaman gecince oluyor oyle. Tesetturlu degilim ama bikac oneri verebilirim
Dediginize gore fazla bi butce ayiramaycaksin
Oncelikle ucuz indirim diye daha cok aliyim mantigiyla alisverise cikma genelde cok kullanilmiyor bunlar. Siyah bi tunik alabilrsin ustune degisik renkte esarp/sal hirkayla birden fazla kombinleyebilrsin. Ayni sekilde bide siyah boydan bi elbise alabilrsiniz bi saat takip duzgun bi esarpla kolay kombin ama herzaman şık oluyor cok yerde kullanabilrsiniz. Bunlardan sonrada bence her kadinin dolabinda bulunmasi gereken seylerden blazer , duzgun bir kumas pantolon, siyah topuklu ayakkabi şık gömlek tayt gunluk bluzlar. Bunlari indirimden alabilrisin. Ilk siyah tunik fln alirsin sonradan parani ayarladikca daha degisik renklerde modellerde kombinler yapar alirsin. tek parca elbiselerde al onlarin kombinleme derdi olmuyo altina ustune ne giysem diye.Modanisada var , guzel seyler oluyor. Cocugunada ozen goster ama , cok kadin gordun kendi susune satafatina ozen gosterip cocuklari ozensiz bakimsiz duran. Benim dikkat ettigim sey %100 pamuklu olmasi genelde kizima c&a ve h&m den alirim , sıkca indirimleri olur hem guzel kaliteli hem pahali degiller. Cinsiyetine gore 2-3 guzel elbisesi yada 2 -3 gomlek pantolon olsun yeter gerisi genelde rahat esorfman badi tarzi. ben elbisedense oyuncak kitap vs daha cok onem veririyorum. Ben yurtdisinda yasiyorum .Sezon sonu indirimleri vardi. Kisliklar daha pahali oldugu icin 1 yasa uygun mont kazak kulotlu corap tayt vs. Aldm seneye bastan almasi zor olmasin diye sende oyle yapabilrsin sezon basinda 100 liraya alacagin montu indirimden 50 ye fln al mesela.
Ve en onemliside kisisel bakimin. Saclarin dipleri gelmisse boyasi kotuyse surekli ugrasmak istemiyosan kendi rengine boya kiriklarini aldir. Bikac bakim.malzemesi edinsen yeter. Gunluk banyo yapip deodrant sık. Duzenli dislerini fircalara ellerine tirnaklarina , kil tuy islerine dikkat etmen yuzunede bi nemlendirici sursen gunluk kendini daha iyi hissedersin. Daha cok.motive olup guzel giyinmeyede heveslenirsin ,esas bakim budur hergu eyeliner fondoten degil ha seviyorsan hafif makyaj , allik rujda edinebilrsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…