KENDİNE BAK KÖTÜ GIYINIYORSUN

Rahmetli nuray hafiftaş bütün kazancını ailesine kardeşlerine yiğenlerine akrabalarına harcamış.hep borcu varmış bu yüzden yakın arkadaşı anlattı.Ahhh be Nuray ablam keşke yaşarken kendine de değer verseydin en önce ben deseydin azıcık kötü olsaydın be ablam.hastalığını 1 yıl üzülmesinler diye saklamasaydın akrabalarından varsın senin yerine onlar üzülselerdi.2004 yılında çalıştığım otelde tanışmıştık 15 gün kalmıştı gazino çalışması için.gözlerinin içi bile gülüyordu kadının.allah rahmet eylesin.hayvanları kedileri öksüz kaldı

Cok iyi geldiniz eski kiyafetlerimin bazılarını çıkardım gardrobumdan . Sıra esarplarda çok kizacaksiniz bana ama 10 yıllık demode esarplarim hala duruyor bende esarbim çok deyip almiyordum halbuki takılacak çok az varmış

Önceki konumu okuma sen yoksa çok kizarsin başkası yer lafına yüzde yüz katılıyorum

Ay son paragrafı yazmayayım dedim siz yazmışsınız, erkeklere tasarruf eden kadın değil bakımlı kadın olmak hak :)

Arkadaşım naptın sen ya, hemen bağışla, ya da at onları. Kendine değer ver, alımlı bakımlı kadın ol, aldığın bir eşarpla bir pantolonla araba almayacak duruma gelmezsiniz merak etme.

uzun hırka içine basic yani düz işlemesiz desensiz bluz boğazsız bady altına da kumaşı güzel bir bol pantolon.işte size yeni bir kombin daha.alışverişte bütçenize kotonu tavsiye ederim lcwaikiki çok zevksiz çünkü.kotondan şaşmayın

Sormayın iki gündür üzülüyorum bende...Alın size örnek işte, önce can sonra canan....

Önce kendinizi düşünün....

Tesettür giyim satan internet sitelerinde bu ara çok indirim var epeyce dikkatimi çekiyor ben sadece ferace ve Pantolonlu takımı almıştım.

Ferace 60 tl takım30 TL. Yarı yarıya indirimler oluyor takip edin derim.

Koton evimizin dibinde var ama o konuda sanssizim ne aldiysam hayrını goremedim pantolon aldım 50 tl ye bacak arası tiftiklendi. Bluz aldım zayifladigim için şimdi bol oluyor yakışmıyor.

Önceki konumu okuma sen yoksa çok kizarsin başkası yer lafına yüzde yüz katılıyorum

Eh sen biliyorsun suçunu işte daha ne diyeyim..
Git gönlünce bakımını yaptır, istediğini al.
Altının alerji yaptığını hiç duymadım ama o zaman titanyum dene. O insan vücuduna en uyumlu metal..

Metal alerjisi için takılarınızın tene temas eden kısmına saydam oje surun çok işe yarıyor.

Kapların altına uzunluğuna göre ispanyol ya da dar paça çekiyorum
altına converse tipi ayakkabılar.
Üstüne genelde şal.

Takı sıfır bende fazlalık geliyor üstüme.
Topuklu ile de işim olmaz.

İsteyen şık desin istemeyen demesin :)

Rahat olmam çok önemli güzellik ikinci planda bende :)

Ucuza da güzel giyinmek mümkün bence de internet sitesi var bir sürü.
Bu kadar dertlenmeye gerek yok para var huzur var sizin durumda yani :)

Takı alerjisinin çözümü basit. Saydam, renksiz bir oje alın, parlatıcı gibi olanlardan. Takınıza sürün. Özellikle teninize temas eden kısımlarına. Alerji falan kalmaz.

Inanilmaz alerjik bir bunyem var dokunsan kizaririm ama altin asla alerji yapmadi ya o taktiginiz altin degil ya da cok dusuk ayar mi anlamadim.ben de ekonomik sebeplerle bir suredir alisveris yapmiyorum ama imkaniniz varsa yapmalisiniz bence hem sizi daha mutlu hisettirir

Kızlar internet sitesinden sipariş verdim iki tunik bir etek sizin de tavsiyeleriniz üzerine bana foto atan kişilerin fotolarindaki gibi kıyafetler . Çok heyecanlandim. Artık her ay bunu yapicam havalardan dolayı bebeğim de hasta olunca pek dışarı çıkamıyorum . Bebeğim iyilessin onu için de bir şeyler alicam babası bu ay güzel şeyler almış oğluna .

Ne güzel komşumuz varmış öyle.ben roflemi yenilemek için kuafore girmiştim birkaç hafta önce akrabamizla karşılaştım orda dediği laf AA tesetturlusun 4 küçük çocuğun var bide burda sacinla basınla ugrasiyorsun pes dedi bana:) oda insan buda yani kadın her daim bakımlı güzel giyinmeli bence kendisi için en başta sonra eşi icin

Altın alerji yapmıyor bildiğim kadarıyla..

Gerçek altın ve gerçek gümüşten tasarlanan takıların, sağlıklı metaller içermesinden dolayı alerjik reaksiyon göstermediği söylenir. Fakat imitasyon (sahte) takılar alerjiye sebebiyet verir. Çünkü ciltte alerjiye neden olan metallerin başında nikel gelmektedir ve tüm imitasyon takılarda nikel kullanılmaktadır.Dolayısıyla ciltte alerji yapabilecek takılar, imitasyon ve sahte kaplama içeren takılardır

Nur_4646 gerçek altın kullana bilirsin illa takı takmak istiyorsan.

Acaba altın küpem sahte mi düşüncesini verdiniz bana .eşim hediye aldı altın yani ama alerji yapıyor kuyumcuya mi götürüp sorsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…