KENDİNE BAK KÖTÜ GIYINIYORSUN

Bujitericilerde çok güzel takılar var, fiyatlarıda çok uygun.
Takılara şeffaf oje sürersen alerji yapmaz. 3-5 liralık bir küpe alarak deneyebilirsin.
Bu arada dünya malı dünyada kalır, sen tak takıştır, giyin, ye iç gez kendine bak biraz

Keşke etrafımızda böyle uyaran insanlar olsa..
İyi niyet artık öyle aranan bir şey oldu ki.
Hiç alınmayın söylediklerine kulak verin.
Kendinize saygıniz için bunu yapın.
Kaliteli giyinmek zorunda değilsiniz.
Temiz ve yeni kıyafetler işinizi görür.
Ben pazara bile gidip oradan kıyafetler alıyorum.Uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Alinmadim zaten onu çok o önemsiyorum beni kendime getirdi . Agladigim konu kendimeydi neden kendimi başkaları kadar onemsemedim başkaları bile beni düşünür olmuş diye düşündüm ve üzüldüm. Iyi ki söylemiş yerinde söyledi . Onun sayesinde ne kadar da çok dolabimda boşuna yer kaplayan eski kiyafetlerim olduğunu farkettim ve hepsini çıkardım . Çok az kiyafetim kaldı giyilebilecek

ya taki olayina cok takilma, cok mu gerekli sen güzel giyin, elegant takil takiya gerek bile yok önemli olan güzel kombinler ayakkabi ve canta... taki dedigin nedir yahu :))
Yok zaten hep böyle diyorlar illa takı olmak zorunda değil hani eskiden takiya varana kadar kendime özen gösterdiğimi şimdi istesem de takamadigimi anlatmak istedim .
Alerji nedeniyle.
Kadiniz her zaman olmasa da bazen kadınlar arasında minik zarif takilarimiz olsun isteriz . Dün minik taşlı yapışmali vidalı kupemi taktım varla yok arasında bir şey ama o bile insanı iyi hissettiriyor

:) basla iste ufak ufak degisimlere böyle..

:) basla iste ufak ufak degisimlere böyle..
Başladım bugün iki kıyafet aldım esimde çok beğendi dışarı için değil evde ya da komşular arasında giyebileceğim kıyafetler . Eşimin söylediği söz
Şu oldu
Yaşının hakkını veriyorsun hatta daha da genç gosterdin
Ayy ben böyle gaza gelirsem ne olur sonum bilmem .
Aylık 100 tl artık benim kişisel ihtiyaclarim için olacak 100 tl de bebeğim için yeter bize fıstık gibi giyiniriz biz

güle güle giy, cok iyi etmissin :)

Takı takmayıncada şık olabilirsiniz. İnan bazen indirimde öyle güzel şeyler oluyor ki öyle öyle dolabını düzeltmeye başlayabilirsiniz. Sıkma canını hallolabilecek dertler bunlar

Bence komşular ardından bişey demiştir, kadın da üzülüp bu şekilde kendine getirmiştir.. Ama büyük bir problem değil, iki üç üst ve alt çözer olayı..

Bu konu benim de canımı çok sıkıyor
Atanmadan param yokken daha güzel daha kaliteli giyiniyordum
Şimdi tam bir salmislik durumu var
Kilo alınca yeni bir şey almak istemez aldığımi da kendime yakistirmaz oldum
Zaten bizlerin alabilecekleri hem daha pahalı hem daha az çeşitli

Neyse konu sahibi benim sana önerim ac dolabini neyin var neyin yok önüne yig
En kötü durumda olanları at çöpe
Biraz giyilebilecek olup ama giymekten sıkıldıklarını durumu olmayan insanlara ver
Sonra zaten el mecbur almaya başlıyorsun yoksa orada o kiyafet durdukca bunca şey var ne gerek var deyip almiyorsun

Bende kizmazdim bu ablaya
Herkes etrafindayken canım cicim konuşup arkadan oho ne biçim giyinmiş o ne biçim renk bilmem ne diye konusur olmuş

durumumuz yok demişsin üzüldüm. araba almak için olduğunu anlayınca sinir bozucu geldi.

deodorant almayıp 789 ay taksitle iphone alanlar gibisiniz.

araba alacağınıza kıyafet almanız daha mantıklı değil mi?

ben de yokluktan sandım. hayret doğrusu...

Arkadaşlar yorum ve tavsiyeleriniz çok iyi geldi ve kendime önem ve değer vermeye başladım alışverişe de çıktım eskileri de ayırdım bundan sonra önce can sonra canan mantığıyla hareket edeceğim maddiyat konusunda da . Hepiniz Allah a emanet olun . Hoşçakalın

Mune derdim cozulmustur konumu kapatabilir misin

ha şöyle arkadaşım. güle güle giy:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…