KENDİNE BAK KÖTÜ GIYINIYORSUN

Haklısınız,ayakkabı da önemli.
Ayakkabı ve çanta hatta.
Tavsiye vermedim çünkü
benim ayaklarım 36-37 olmasına rağmen çok hassas,her ayakkabıyı giyemiyorum,babet giymiyorum,çok topuklu sevmiyorum,ağrı acı..dayanamıyorum.
Bu durumumdan dolayı zaten kötü ayakkabı almam.Ortopedik ama şık ayakabı aramakla geçiyor ömrüm diyebilirim.
O da her zaman mümkün olmuyor.
Şu 5 nokta babaanne ayakkabıları var ya,pes edip bir gün onlardan alacağım korkarım :)

Ben ayakkabıdan sıkıntılıyım.
Ama olmayanlar giysin valla şıkır şıkır .

Anlıyorum ben de tüm gün topuklu ile gezdiğimden her ayakkabıyı giyemem. Ben max 8 cm topuklu giyiyorum, genelde de 5-6 cm. Kalın topuklu ve bantlı ayakkabılar hem çok rahat hem şık. Onlardan alın inanılmaz rahat edeceksiniz. Ben iki senedir onlara yatırım yapıyorum. Kalın topuk derken blok topuk diye geçiyor kalın kaba tabanlar gelmesin aklınıza.

Mesaji okuyup aglamak istedim.
Benim de ayaklarim sorunlu, duz tabanim ve bir ayak tabanın coktu.
Her ayakkabiyi giyemiyorum, ömrüm vitrinlere bakip ic gecirmekle gidiyor. Stiletto giyebilenleri cok kiskaniyorum.
Rahat etmek icin tabanlik kullanmam gerekiyor o da her ayakkabiya olmuyor malesef.
Ama dediginiz gibi yaslaninca secenek cok, 5 noktalilar bizi rahat ettirecek:))))(
Ooff sizin daha da kötüymüş.
Düz taban değilim ama işte bi rahat edemem kolay kolay.
Kısaca ayakkabıda güzelliği ikinci plana düşürdüm, rahatlık ön planda.
Valla ayak rahat olmadı mı,hiçbir yer rahat olmuyo.

Şimdi iç geçirelim ,yaşlanınca kolay, dediğiniz gibi :KK8:

Anlıyorum ben de tüm gün topuklu ile gezdiğimden her ayakkabıyı giyemem. Ben max 8 cm topuklu giyiyorum, genelde de 5-6 cm. Kalın topuklu ve bantlı ayakkabılar hem çok rahat hem şık. Onlardan alın inanılmaz rahat edeceksiniz. Ben iki senedir onlara yatırım yapıyorum. Kalın topuk derken blok topuk diye geçiyor kalın kaba tabanlar gelmesin aklınıza.
Aa sağolun vallahi .
Direkt kullanan birinden olumlu yorum almak güzel

Bakıcam dediğiniz ayakkabılara.

Mesaji okuyup aglamak istedim.
Benim de ayaklarim sorunlu, duz tabanim ve bir ayak tabanın coktu.
Her ayakkabiyi giyemiyorum, ömrüm vitrinlere bakip ic gecirmekle gidiyor. Stiletto giyebilenleri cok kiskaniyorum.
Rahat etmek icin tabanlik kullanmam gerekiyor o da her ayakkabiya olmuyor malesef.
Ama dediginiz gibi yaslaninca secenek cok, 5 noktalilar bizi rahat ettirecek:))))(

Şu an bazı markalar ortopedik ve çok şık ayakkabılar sunuyor, aksi gibi marka ismi gelmiyor aklıma geçen 1v1y de vardı hatta. Öyle düşünmeyin ben de sıkıntılıyım ama 6 cm ye kadar kare-blok topuklar, ipli bantlılar derken gayet şık şeyler buluyorum zaten iki senedir alçak topuk modası var.

Aa sağolun vallahi .
Direkt kullanan birinden olumlu yorum almak güzel

Bakıcam dediğiniz ayakkabılara.

Geçen sene Mecrea dan ve Hotiçden almıştım bir de Trendyolun deri kısmından. Yeni sezona bir bakın isterseniz ben bakmadım bu ara ayakkabı almamaya çalışıyorum :)

Şimdi her soruna uygun çözüm var yeter ki paradan haber verin, biraz da araştırın tamamdır :)

Şu an bazı markalar ortopedik ve çok şık ayakkabılar sunuyor, aksi gibi marka ismi gelmiyor aklıma geçen 1v1y de vardı hatta. Öyle düşünmeyin ben de sıkıntılıyım ama 6 cm ye kadar kare-blok topuklar, ipli bantlılar derken gayet şık şeyler buluyorum zaten iki senedir alçak topuk modası var.
Cok tesekkur ederim.
Benim taban yapimdan mi bilmiyorum ayaklarim aciyor ayakkabiyi yanlardan.
O yuzden kisin bot daha rahat oluyor hevesimi aliyorum, genis olduklarindan icine yerlestirebiliyorum tabanliklari.
Yazin da bulabilirsem genis bantli sandaletler iyi oluyor, ama cok bantli lazim yoksa onlar da esniyor çirkin görünüyor.
Su an calismadigim icin genelde bakip ic geçiriyorum ama birkac aya ise basladigimda ayakkabi konusuna yeniden el atacagim cok tesekkurler

Uzun koyu renk etekler yerine, pantolon tunik tercih edin .ve lütfen yazma kullanmayın. Yazma inanılmaz yaşlı gösteriyor, tek renk şallar daha iyi. Eşarp da ise desenli tercih edecekseniz koca koca çiçekli şeyleri değilde daha asimetrik desenli, ebruli gibi soft renkli şeyleri tercih edin. Spor desenli de günlük kullanıma çok uygun.

Bende kot kanvas pantolon sevmiyorum. Vücuduma yakışmıyor açıkcası. Bilekte biten cigarette pantolonlar varya kumaş en çok öyle giyiniyorum. İşe giderken iyi oluyor ama haftasonu ne giyeceğimi şaşırıyorum. Fazla resmi oluyor.

Özenli ve dikkatli giyinmek her kesimden insan için çok güzel bir davranıştır bence. Keşke daha önce eşiniz sizi uyarsaymis daha iyi olurdu. Ben evlenince kendini salan bakım yapmayan kadınları anlayamıyorum. Evet hepimizin ev iş çocuk sorumluluklarımız var ama en önemlisi eşimiz var bizim hem onun hemde kendi mutluluğumuz için güzel giyinmeyi önemli görüyorum bende. Ayrıca takı çok da o önemli değil

Dobralıkla patavatsızlık arasında ince bir çizgi vardır .
Ve komşunuz dobra değil , patavatsız.

Cok tesekkur ederim.
Benim taban yapimdan mi bilmiyorum ayaklarim aciyor ayakkabiyi yanlardan.
O yuzden kisin bot daha rahat oluyor hevesimi aliyorum, genis olduklarindan icine yerlestirebiliyorum tabanliklari.
Yazin da bulabilirsem genis bantli sandaletler iyi oluyor, ama cok bantli lazim yoksa onlar da esniyor çirkin görünüyor.
Su an calismadigim icin genelde bakip ic geçiriyorum ama birkac aya ise basladigimda ayakkabi konusuna yeniden el atacagim cok tesekkurler

Rica ederim ayakkabı kadın için çok önemli bence bir de dost başa düşman ayağa bakar :)

Dediklerime bakın rahat edeceksiniz.

Geçen sene Mecrea dan ve Hotiçden almıştım bir de Trendyolun deri kısmından. Yeni sezona bir bakın isterseniz ben bakmadım bu ara ayakkabı almamaya çalışıyorum :)

Şimdi her soruna uygun çözüm var yeter ki paradan haber verin, biraz da araştırın tamamdır :)
Greengirll teşekkürler
Şimdi baktım google görsellerden,ay onlardan giysem ne güzel olur.
Denicem kesinlikle.
Hiç bakmazdımki,olmuyor diye.
Resmen kaderime teslim olmuş şekilde polarisin 5 nokta reyonlarına bakıyordum:KK70:

Doğrusu 1 hafta önce bir bot aldım hem de tam böyle topuk,bordo bir bot.
Çok rahat ettim,sevdim.
Ama bu ayakkabılar da olur mu aklıma gelmemişti.

Tekrar teşekkür ettim.
İlgilenicem bu topuk işiyle.
Olursa ne mutlu bana :)

Bu zamana kadar hiç dert etmediğim bir konu bana dert oldu
Duyduklarım karşısında takmıyor gibi gorunsemde eve geldiğimde çok ağladım .

Evlenene kadar süslü bir kızdım kapalı da olsam takılari çok sever çeşit çeşit takar güzel ve yeni giyinirdim .
Evlendikten sonra maddi olarak çok iyi olmadigimizdan kendime doğru düzgün bir şey almadım ne takı ne kıyafet. Kiyafetlerimin çoğu bekarligimdan kalma kıyafetlerim . Eskidi rengi soldu. Ama yine de giydim . 6 yıllık evliyim. Bu yıl eşim daha iyi kazanıyor ama araba almak için yine kısıtlı yaşıyorum . Harcamayayim diyorum hep.
Bebeğime bile pek bir şey almadım çok hediye geldi onlarla yetiniyorum.

Bugün annem kadar sevdiğim beni kızı gibi gören komşum beni hunharca eleştirdi aslında kötü yapmadi beni kendime getirdi ama duyduklarım beni çok derinden yaraladı .
- kendine ve bebeğine hiç bir şey almiyorsun ama etrafa para saciyorsun . ( doğum günü , düğün , mevlüt, davetler , yeni ev görme)
Bu tür hediyelerden bahsediyor.
Insanları düşündüğün kadar kendini dusunmuyorsun enayi yerine koyarlar seni herkes sana veriyor mu ? Sen benim kızım sayılırsın kendine gel şu üstüne başına bir şeyler al komşulara paldır küldür çıkıyorsun güzel giyin bebeğine giydir .
Gülümseyerek yanından ayrıldım aslında haklıydı eve geldiğimde çok ağladım .

Ben kendime hiç bakmamisim . Takı bile takmaz olmuşum. Önceden alerjim yoktu şimdi takınca alerji oluyorum .
Bana bunları söyleyen 63 yaşında tesettürlü bir bayan . Ben de 28 yaşında ve bende tesetturluyum ama o benden daha güzel giyiniyor.

Sağolsun herşeyi yüzume söyler ve bu huyunu seviyorum en azından arkamdan konuşmuyor .
Ben napicam eşime sarılıp ağladım o da bana haklı komsun dedi hep başkaları hep başkaları dedi .

Bana yardımcı olun. Gardrobumu yenileyecegim eskisi gibi takı da takmak istiyorum alerji konusunda ne yapabilirim . Altına bile alerjim var sonradan ortaya çıkan bir durum bu parmağında altın yuzugum bile yok takamiyorum .
insanlar kıyafetleriyle karşılanır davranışlarıyla uğurlanırlar yakınınız doğru söylemiş olabilir ama her doğru her yerde söylenmez

Greengirll teşekkürler
Şimdi baktım google görsellerden,ay onlardan giysem ne güzel olur.
Denicem kesinlikle.
Hiç bakmazdımki,olmuyor diye.
Resmen kaderime teslim olmuş şekilde polarisin 5 nokta reyonlarına bakıyordum:KK70:

Doğrusu 1 hafta önce bir bot aldım hem de tam böyle topuk,bordo bir bot.
Çok rahat ettim,sevdim.
Ama bu ayakkabılar da olur mu aklıma gelmemişti.

Tekrar teşekkür ettim.
İlgilenicem bu topuk işiyle.
Olursa ne mutlu bana :)

Bence olacak...Hiç bir sorun şık olmamızı engelleyemez :) Her şeye çözüm var, asla o noktalı ayakkabılara bakmayın bile :) İki senedir çok moda bu dediğim topuklar zaten, yazın da bilekten bağlı arkası açık minik topuklularını giyiyorum, biraz da vintage tarzı oluyor zaten ben o tarzı sevdiğimden o dönemin ayakkabılarına bakarsanız hep öyledir...Şimdi yeniden moda oldu iyi ki de oldu :)

Kızlar, kanvas kot dışında haftasonu için nasıl pantolon giyilebilir? Evdeki Kanvas ve kotlar giyince erkek gibi hissediyorum. Birde biraz düşük beller iyice bodur gösteriyor. Kamu kurumda çalıştığım için de haftaçi kumaş pantolon giyinip rahat ediyorum. Ama haftasonu da giyinince sanki işe giden gibi oluyor .

Kızlar, kanvas kot dışında haftasonu için nasıl pantolon giyilebilir? Evdeki Kanvas ve kotlar giyince erkek gibi hissediyorum. Birde biraz düşük beller iyice bodur gösteriyor. Kamu kurumda çalıştığım için de haftaçi kumaş pantolon giyinip rahat ediyorum. Ama haftasonu da giyinince sanki işe giden gibi oluyor .

Ay tüm siteler renkli cicili pantolon dolu valla...

Bence olacak...Hiç bir sorun şık olmamızı engelleyemez :) Her şeye çözüm var, asla o noktalı ayakkabılara bakmayın bile :) İki senedir çok moda bu dediğim topuklar zaten, yazın da bilekten bağlı arkası açık minik topuklularını giyiyorum, biraz da vintage tarzı oluyor zaten ben o tarzı sevdiğimden o dönemin ayakkabılarına bakarsanız hep öyledir...Şimdi yeniden moda oldu iyi ki de oldu :)
Heyecanlandım resmen :rolleyes:

Konu sahibi sabote etmedik değil mi konunu?
Ah bence bu çok güzel bir dert.
Hadi çıkın alışverişe.
Bahar gelsin ben de alayım şu
ayakkabılardan.
Sonra da size dua ederim greengirll:KK5:

Takıyı plastik tahta olanlarfan takın onlarda alerji yapmaz kadınlar evlenince kendini unutuyor etrafa hediye götürüceğinize kendinize alın madem kısıtlı bütçeniz var ilk bebeğiniz sonra siz gelmelisiniz kimseye hediye alıp gösteriş yapmaya gerek yok

X