KENDİNE BAK KÖTÜ GIYINIYORSUN

Bujitericilerde çok güzel takılar var, fiyatlarıda çok uygun.
Takılara şeffaf oje sürersen alerji yapmaz. 3-5 liralık bir küpe alarak deneyebilirsin.
Bu arada dünya malı dünyada kalır, sen tak takıştır, giyin, ye iç gez kendine bak biraz :KK66:

Keşke etrafımızda böyle uyaran insanlar olsa..
İyi niyet artık öyle aranan bir şey oldu ki.
Hiç alınmayın söylediklerine kulak verin.
Kendinize saygıniz için bunu yapın.
Kaliteli giyinmek zorunda değilsiniz.
Temiz ve yeni kıyafetler işinizi görür.
Ben pazara bile gidip oradan kıyafetler alıyorum.Uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Ben pazara bile gidip oradan kıyafetler alıyorum.Uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
Alinmadim zaten onu çok o önemsiyorum beni kendime getirdi . Agladigim konu kendimeydi neden kendimi başkaları kadar onemsemedim başkaları bile beni düşünür olmuş diye düşündüm ve üzüldüm. Iyi ki söylemiş yerinde söyledi . Onun sayesinde ne kadar da çok dolabimda boşuna yer kaplayan eski kiyafetlerim olduğunu farkettim ve hepsini çıkardım . Çok az kiyafetim kaldı giyilebilecek

ya taki olayina cok takilma, cok mu gerekli sen güzel giyin, elegant takil takiya gerek bile yok önemli olan güzel kombinler ayakkabi ve canta... taki dedigin nedir yahu :))
Yok zaten hep böyle diyorlar illa takı olmak zorunda değil hani eskiden takiya varana kadar kendime özen gösterdiğimi şimdi istesem de takamadigimi anlatmak istedim .
Alerji nedeniyle.
Kadiniz her zaman olmasa da bazen kadınlar arasında minik zarif takilarimiz olsun isteriz . Dün minik taşlı yapışmali vidalı kupemi taktım varla yok arasında bir şey ama o bile insanı iyi hissettiriyor :KK66:

Yok zaten hep böyle diyorlar illa takı olmak zorunda değil hani eskiden takiya varana kadar kendime özen gösterdiğimi şimdi istesem de takamadigimi anlatmak istedim .
Alerji nedeniyle.
Kadiniz her zaman olmasa da bazen kadınlar arasında minik zarif takilarimiz olsun isteriz . Dün minik taşlı yapışmali vidalı kupemi taktım varla yok arasında bir şey ama o bile insanı iyi hissettiriyor :KK66:
:) basla iste ufak ufak degisimlere böyle..

:) basla iste ufak ufak degisimlere böyle..
Başladım bugün iki kıyafet aldım esimde çok beğendi dışarı için değil evde ya da komşular arasında giyebileceğim kıyafetler . Eşimin söylediği söz
Şu oldu
Yaşının hakkını veriyorsun hatta daha da genç gosterdin :KK66:
Ayy ben böyle gaza gelirsem ne olur sonum bilmem .
Aylık 100 tl artık benim kişisel ihtiyaclarim için olacak 100 tl de bebeğim için yeter bize fıstık gibi giyiniriz biz :KK66:

Başladım bugün iki kıyafet aldım esimde çok beğendi dışarı için değil evde ya da komşular arasında giyebileceğim kıyafetler . Eşimin söylediği söz
Şu oldu
Yaşının hakkını veriyorsun hatta daha da genç gosterdin :KK66:
Ayy ben böyle gaza gelirsem ne olur sonum bilmem .
Aylık 100 tl artık benim kişisel ihtiyaclarim için olacak 100 tl de bebeğim için yeter bize fıstık gibi giyiniriz biz :KK66:

güle güle giy, cok iyi etmissin :)

Takı takmayıncada şık olabilirsiniz. İnan bazen indirimde öyle güzel şeyler oluyor ki öyle öyle dolabını düzeltmeye başlayabilirsiniz. Sıkma canını hallolabilecek dertler bunlar :KK66:

Bu zamana kadar hiç dert etmediğim bir konu bana dert oldu
Duyduklarım karşısında takmıyor gibi gorunsemde eve geldiğimde çok ağladım .

Evlenene kadar süslü bir kızdım kapalı da olsam takılari çok sever çeşit çeşit takar güzel ve yeni giyinirdim .
Evlendikten sonra maddi olarak çok iyi olmadigimizdan kendime doğru düzgün bir şey almadım ne takı ne kıyafet. Kiyafetlerimin çoğu bekarligimdan kalma kıyafetlerim . Eskidi rengi soldu. Ama yine de giydim . 6 yıllık evliyim. Bu yıl eşim daha iyi kazanıyor ama araba almak için yine kısıtlı yaşıyorum . Harcamayayim diyorum hep.
Bebeğime bile pek bir şey almadım çok hediye geldi onlarla yetiniyorum.

Bugün annem kadar sevdiğim beni kızı gibi gören komşum beni hunharca eleştirdi aslında kötü yapmadi beni kendime getirdi ama duyduklarım beni çok derinden yaraladı .
- kendine ve bebeğine hiç bir şey almiyorsun ama etrafa para saciyorsun . ( doğum günü , düğün , mevlüt, davetler , yeni ev görme)
Bu tür hediyelerden bahsediyor.
Insanları düşündüğün kadar kendini dusunmuyorsun enayi yerine koyarlar seni herkes sana veriyor mu ? Sen benim kızım sayılırsın kendine gel şu üstüne başına bir şeyler al komşulara paldır küldür çıkıyorsun güzel giyin bebeğine giydir .
Gülümseyerek yanından ayrıldım aslında haklıydı eve geldiğimde çok ağladım .

Ben kendime hiç bakmamisim . Takı bile takmaz olmuşum. Önceden alerjim yoktu şimdi takınca alerji oluyorum .
Bana bunları söyleyen 63 yaşında tesettürlü bir bayan . Ben de 28 yaşında ve bende tesetturluyum ama o benden daha güzel giyiniyor.

Sağolsun herşeyi yüzume söyler ve bu huyunu seviyorum en azından arkamdan konuşmuyor .
Ben napicam eşime sarılıp ağladım o da bana haklı komsun dedi hep başkaları hep başkaları dedi .

Bana yardımcı olun. Gardrobumu yenileyecegim eskisi gibi takı da takmak istiyorum alerji konusunda ne yapabilirim . Altına bile alerjim var sonradan ortaya çıkan bir durum bu parmağında altın yuzugum bile yok takamiyorum .
Bence komşular ardından bişey demiştir, kadın da üzülüp bu şekilde kendine getirmiştir.. Ama büyük bir problem değil, iki üç üst ve alt çözer olayı..

Bu zamana kadar hiç dert etmediğim bir konu bana dert oldu
Duyduklarım karşısında takmıyor gibi gorunsemde eve geldiğimde çok ağladım .

Evlenene kadar süslü bir kızdım kapalı da olsam takılari çok sever çeşit çeşit takar güzel ve yeni giyinirdim .
Evlendikten sonra maddi olarak çok iyi olmadigimizdan kendime doğru düzgün bir şey almadım ne takı ne kıyafet. Kiyafetlerimin çoğu bekarligimdan kalma kıyafetlerim . Eskidi rengi soldu. Ama yine de giydim . 6 yıllık evliyim. Bu yıl eşim daha iyi kazanıyor ama araba almak için yine kısıtlı yaşıyorum . Harcamayayim diyorum hep.
Bebeğime bile pek bir şey almadım çok hediye geldi onlarla yetiniyorum.

Bugün annem kadar sevdiğim beni kızı gibi gören komşum beni hunharca eleştirdi aslında kötü yapmadi beni kendime getirdi ama duyduklarım beni çok derinden yaraladı .
- kendine ve bebeğine hiç bir şey almiyorsun ama etrafa para saciyorsun . ( doğum günü , düğün , mevlüt, davetler , yeni ev görme)
Bu tür hediyelerden bahsediyor.
Insanları düşündüğün kadar kendini dusunmuyorsun enayi yerine koyarlar seni herkes sana veriyor mu ? Sen benim kızım sayılırsın kendine gel şu üstüne başına bir şeyler al komşulara paldır küldür çıkıyorsun güzel giyin bebeğine giydir .
Gülümseyerek yanından ayrıldım aslında haklıydı eve geldiğimde çok ağladım .

Ben kendime hiç bakmamisim . Takı bile takmaz olmuşum. Önceden alerjim yoktu şimdi takınca alerji oluyorum .
Bana bunları söyleyen 63 yaşında tesettürlü bir bayan . Ben de 28 yaşında ve bende tesetturluyum ama o benden daha güzel giyiniyor.

Sağolsun herşeyi yüzume söyler ve bu huyunu seviyorum en azından arkamdan konuşmuyor .
Ben napicam eşime sarılıp ağladım o da bana haklı komsun dedi hep başkaları hep başkaları dedi .

Bana yardımcı olun. Gardrobumu yenileyecegim eskisi gibi takı da takmak istiyorum alerji konusunda ne yapabilirim . Altına bile alerjim var sonradan ortaya çıkan bir durum bu parmağında altın yuzugum bile yok takamiyorum .
Bu konu benim de canımı çok sıkıyor
Atanmadan param yokken daha güzel daha kaliteli giyiniyordum
Şimdi tam bir salmislik durumu var
Kilo alınca yeni bir şey almak istemez aldığımi da kendime yakistirmaz oldum
Zaten bizlerin alabilecekleri hem daha pahalı hem daha az çeşitli

Neyse konu sahibi benim sana önerim ac dolabini neyin var neyin yok önüne yig
En kötü durumda olanları at çöpe
Biraz giyilebilecek olup ama giymekten sıkıldıklarını durumu olmayan insanlara ver
Sonra zaten el mecbur almaya başlıyorsun yoksa orada o kiyafet durdukca bunca şey var ne gerek var deyip almiyorsun

Bende kizmazdim bu ablaya
Herkes etrafindayken canım cicim konuşup arkadan oho ne biçim giyinmiş o ne biçim renk bilmem ne diye konusur olmuş

durumumuz yok demişsin üzüldüm. araba almak için olduğunu anlayınca sinir bozucu geldi.

deodorant almayıp 789 ay taksitle iphone alanlar gibisiniz.

araba alacağınıza kıyafet almanız daha mantıklı değil mi?

ben de yokluktan sandım. hayret doğrusu...

Arkadaşlar yorum ve tavsiyeleriniz çok iyi geldi ve kendime önem ve değer vermeye başladım alışverişe de çıktım eskileri de ayırdım bundan sonra önce can sonra canan mantığıyla hareket edeceğim maddiyat konusunda da . Hepiniz Allah a emanet olun . Hoşçakalın

Mune Mune derdim cozulmustur konumu kapatabilir misin :KK66:

Arkadaşlar yorum ve tavsiyeleriniz çok iyi geldi ve kendime önem ve değer vermeye başladım alışverişe de çıktım eskileri de ayırdım bundan sonra önce can sonra canan mantığıyla hareket edeceğim maddiyat konusunda da . Hepiniz Allah a emanet olun . Hoşçakalın

Mune Mune derdim cozulmustur konumu kapatabilir misin :KK66:
ha şöyle arkadaşım. güle güle giy:)

X