Kendimi asla affetmicem

O beni çok seviyo çoookkk. Bir daha üzmem gerçekten üzmem
Ozaman kendinizi aff etdirib önce sizin düzelmeniz lazım hatda hatalı benim benim yüzümden öyle.oldun demeniz lazım. Valla şimdi öyle kocamı var öyle sevsin ağlasın asagilansada hala.sevsin valla bence yok. Seninki nankörlük olmuş resmen

Ozaman kendinizi aff etdirib önce sizin düzelmeniz lazım hatda hatalı benim benim yüzümden öyle.oldun demeniz lazım. Valla şimdi öyle kocamı var öyle sevsin ağlasın asagilansada hala.sevsin valla bence yok. Seninki nankörlük olmuş resmen
Ama kumar yine oynarsa diye korkuyorum

Benim yüzümden dimi

ama çok pişmanım diyorum

Pismanliginiz su anda tam olarak ne degistiriyor? Adamin yikilmis olmasini mi, yoksa oyun bagimlisi olmasini mi? Dedigim gibi esiniz kardesim, kuzenim, arkadasim felan olsa ilk sizden kurtulmasi gerektigini söylerim. Hicbir insan kendini bu duruma düsürmeye layik degil. Burda kadinlara da diyoruz: Kendi hayatinizi bir erkek icin yakmayin diye. Esiniz zamaninda dur diyecekti olanlara. Demek ki o zamanlar yapamamis. Insallah bundan sonra hem kendisi hem ailesi aklini basina alir. Ben lafta olan "pismanim"lara aldatan erkeklerdede inanmiyorum

Pismanliginiz su anda tam olarak ne degistiriyor? Adamin yikilmis olmasini mi, yoksa oyun bagimlisi olmasini mi? Dedigim gibi esiniz kardesim, kuzenim, arkadasim felan olsa ilk sizden kurtulmasi gerektigini söylerim. Hicbir insan kendini bu duruma düsürmeye layik degil. Burda kadinlara da diyoruz: Kendi hayatinizi bir erkek icin yakmayin diye. Esiniz zamaninda dur diyecekti olanlara. Demek ki o zamanlar yapamamis. Insallah bundan sonra hem kendisi hem ailesi aklini basina alir. Ben lafta olan "pismanim"lara aldatan erkeklerdede inanmiyorum

Evet daha bugün aradı elimi bırakma kızım sen ben eskisi gibi mutlu olalım diyor
Kumara başlayanın da bırakması zor. İmkansız değil ama zor. Başlamasının sebebi sen olmuşsun ama bıraktırabilir misin, bilemedim. Yarın bir gün en ufak bir maddi zorlukta yine kumarda çare arayacaktır. Tanışmış bir kere kumarla.

Nolur yardım et. Vicdanım sızlıyor herkes onu suçluyor ama ben sebep oldum herkes o da aklını başına alsaydı nasıl kumar oynar diyor ama ne bilim kimse beni anlamıyor

Kumara başlayanın da bırakması zor. İmkansız değil ama zor. Başlamasının sebebi siz olmuşsunuz ama siz düzelseniz bile bu davranışı devam edebilir. Yarın bir gün en ufak bir maddi zorlukta yine kumarda çare arayacak. Tanışmış bir kere kumarla.
Napmam lazım

Kumarinada sen engel olacaksın gerekirse başka şehire taşın tanıdığı insanlardan uzaklaşın insan isterse her şeyi başara bilir
Ya iş arkadasından görmüş oynamış aynı yerde çalışıyorlar hatamı anladım diyor ama aynı yerde çalışıyorlar şeytan dürter.

Nolur yardım et. Vicdanım sızlıyor herkes onu suçluyor ama ben sebep oldum herkes o da aklını başına alsaydı nasıl kumar oynar diyor ama ne bilim kimse beni anlamıyor

Ortada cocuk varsa ve ikinizde ciddiyseniz hem bireysel hemde aile terapisine baslamaniz lazim. Yoksa öyle lafla ne pisman olunuyor nede birsey degisiyor. Cevrenize de durumu oldugu gibi söyleyin.

Bu nasıl paraya deger vermemek?
Vermeseydiniz esinizle cok mutluydunuz suan
Evet haklısınız
Ailen falan ne diyor?
Biz adamı senin anlattığın kadarıyla yazıyoruz. Onu tanıyan kişilerin fikri ne?
ailem boşan bu adamdan bi cacık olmaz diyor. Kocam çok iyi. Kumar oynadıgı için ailem öfkeli
Paraya değer vermezdim, hediyelerde gözüm yoktu demişsiniz ama aynı zamanda en baştan beri sürekli ev, para, lüks yaşam gibi şeyler demiş durmuşsunuz. Bu ne çelişki?

Adamı resmen yetersiz hissettirmişsiniz, size yaranmak için napsın gitmiş kredi falan çekmiş, sizin gözünüz doymayınca da kumara dadanmış, valla ben adama üzüldüm. Adamın hayatını maffetmişsiniz.
boşanmalıyım dimi

Eğer inanmıyorsanız dalga geçmeyin yazık aynı durumda siz olabilirdiniz
Ben sevdiğim insana senin yaptıklarını yapmam ki:KK66: Eğer konun gerçekse; adamın ağzına etmişsin hayatını kaydırmışsın resmen bir de hala seviyorum diyorsun,şaka gibi. Seven insan bunları yapmaz,bence senin ki sevgi falan değil,şımarıklık.

X