Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet kalıcı değil malesef ama bu rich serisi başarılı oldukça, uzun süre kaldı dudağımda peçeteyle bi kısmını almıştım üstelik işten çıkarken sürdüm 2-3 saat sonra eve geçtim aynı şekilde duruyodu beğendim bu sefer ama bütün gün çıkmayan bir şey istersen sephora kesinlikle geçenlerde bi kongre vardı sephoranın kırmızısını sürüp gitmiştim tamam ciddi bi ortam ama bu kadarını beklemiyordum insanlar ilk defa kırmızı ruj süren birini görmüş gibi tepki verince çıkarıyım dedim ama sadece peçete ve suyla çıkarmak mümkün değil bi 15 - 20 dakika kremle falan sildim pudramı tekrar sürdüm yeniden makyaj yaptım resmen ancak öyle oldu =)

Maybeline'nin bu bordosu da güzel

kiraz tonlarında bunu buldum

Teşekkür ederim minikcim :)

rica ederim =)

Son düzenleme:
Maybelline in de nosunu aliim. Çok güzel görünüyor gerçekten.
Sephoranın bir yerlere not ettiğim rujları var. Bakmam lazım o zaman hemen. :))

benim dudaklarım çok ince önerebileceğiniz dolgunlaştırıcı ya da dolgun görünmesi için bildiğiniz tüyolar var mı?

Maybelline in de nosunu aliim. Çok güzel görünüyor gerçekten.
Sephoranın bir yerlere not ettiğim rujları var. Bakmam lazım o zaman hemen. :))

sweet bordeaux 81/380 şeklinde yazıyo altında cnm

sephoradan kırmızı dışında önericeğin bi renk var mı =)

benim dudaklarım çok ince önerebileceğiniz dolgunlaştırıcı ya da dolgun görünmesi için bildiğiniz tüyolar var mı?

dudakları fırçalamak iyi geliyor diyolar genelde dudağınıza koruyucu bir şeyler sürüp diş fırçasıyla yavaşça fırçalayın üzerinede bi dolgunlaştırıcı sürün eski haline göre oldukça fark eder sanırım

minikkkk senden de bekliyorum kiraz rengi ruj önerisi.

Evet biraz vişne çürüğü gibi bir ton arıyorum aslında.
Macin önerdiğin ruju fazlaca kırmızı, o yüzden benzetemedim benimkine.

Bende bir ruj var, goldenrose du sanirim, bir ara ucugum gecince sürüp koyarim. Visne cürügü renginde, kokusu da öyle kahverengi rujlarin kokusu gibi igrenc degil. Tarcin kokuyor..

Bende bir ruj var, goldenrose du sanirim, bir ara ucugum gecince sürüp koyarim. Visne cürügü renginde, kokusu da öyle kahverengi rujlarin kokusu gibi igrenc degil. Tarcin kokuyor..

Hmm bekliyorum o zaman.

minik sephoradan tavsiye edebilceğim ruj yok. Bir ara bakıp not etmiştim ama bulamadım notu. :/

golden rose rujunun numarasını öğrenebilir miyim minikcm ?? bende kiraz rengi ruj arayışındaydım. netten maybelline 190 brillant cherry rengini duydum. bende yarın o renge bakıcam. arayan arkadaşlar bu renge bakabilirler. belki istedikleri tondur....

Son düzenleme:
dün baya bir indirim vardı kozmatikte makyajta yüz temzilem ürünlerinde watsonda tüm markalr % 50 ydi

hadı bu da benden olsun bugun cnm sıkıldı evde surdum yenı almıstım canım cektı cektım bende hemen begenınce
lorealın bı ruju kırmızı degıl bıraz kırmızımsı gıbı durmus fotoda kıremıt rengı gıbı cok tatlı bı renk :

o nası dudaklar ya öyle şişirilmiş gibi hiç doğal durmuyoo

benımkımı cnm ???
vala sısık mısık degıl benım normalde ust dudagım ıncedır cok degıl ama ınce alta gore ben bole resımdkeı gıbı gulunce dudaklarım bıraz kalınlasıyo normalde ust bıraz daha ınce aslında bı de yakın cekım ya ondan sana ole gelmıs olabılır

yok canım sana demedim allah seni diğer sayfalarda var böyle şişrilmiş kocaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…