Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok canım sana demedim allah seni :KK70: diğer sayfalarda var böyle şişrilmiş kocaman :KK50:

ben ekledıkten sonra sen yorum yazınca kendımı anldım cnm kusura bakma :KK34: ole dudakları olanlar var cıdden ama ılk sayfadakını bılmıyorum sahsen dolgun dudak cok sevıyorum ama bana gıtmezdı ya ne bılım oyle angelına dudakı bana hıc yakısmazdı yuzumuze enyakısanı dogal halımzı bence ama tek basnı cok cekıcı duruyo dolgun dudak da butun olarak bazen hosuma gıtmıyo bazılarında

slania dudagindaki ruj bordomu,
bana bordo ruj tavsiye edebilirmisiniz...:26:
ama marka olsun nivea loreal maybliene filan gibi :26:

o nası dudaklar ya öyle şişirilmiş gibi hiç doğal durmuyoo:KK50:

Sisirilmis gibi derken? Gercekten sisirilmis olanlari mi yoksa sisirilmis gibi dolgun olanlari mi kastediyorsunuz? "gibi" dediginize göre ikinci yazdigimi kastediyorsunuz sanirim. Eger öyleyse; herkesin yüzünün bir orantisi vardir. Dudaklari iriyse eger burnu, yanagi ve yüzünün her bölümü ona göre orantilidir. Acikcasi ben kendimi ince dudaklarla düsünemiyorum..
Burada sadece dudak resimlerini paylastigimiz icin yüz ve dudak orantisi hakkinda yorum yapamayiz fakat dudaklarin iri olusu ve sisirilmis gibi olusu hakkinda da yorum yapamayiz öyle degil mi? Sonucta burada dudaklarimizi degil üyelere fikir vermesi acisindan dudak makyajlarimizi paylasiyoruz.. :KK34:

slania dudagindaki ruj bordomu,
bana bordo ruj tavsiye edebilirmisiniz...:26:
ama marka olsun nivea loreal maybliene filan gibi :26:

Evet bordo.
Canim paylastigim renk var bir de yakin zamanda paylasacagim Goldenrose'un ruju var. O buna göre daha az pembemsiydi yanlis hatirlamiyorsam. Paylastigim zaman karsilastiririz.

Evet bordo.
Canim paylastigim renk var bir de yakin zamanda paylasacagim Goldenrose'un ruju var. O buna göre daha az pembemsiydi yanlis hatirlamiyorsam. Paylastigim zaman karsilastiririz.

tamam canim aradigim renk bu ama markasi nedir:26:
flormari falan burda bulamayabilirim o yuzden unlu markalardan sordum :26:

tamam canim aradigim renk bu ama markasi nedir:26:
flormari falan burda bulamayabilirim o yuzden unlu markalardan sordum :26:

Yurtdisindasin sen dogru. :nazar:
Markasi Barbara bort. Avrupa'da bulabilirsin büyük ihtimalle. Numarasi 351 ama yanlis olabilir, silinmisti, zor okudum. Ambalaji gümüs renginde.

Sisirilmis gibi derken? Gercekten sisirilmis olanlari mi yoksa sisirilmis gibi dolgun olanlari mi kastediyorsunuz? "gibi" dediginize göre ikinci yazdigimi kastediyorsunuz sanirim. Eger öyleyse; herkesin yüzünün bir orantisi vardir. Dudaklari iriyse eger burnu, yanagi ve yüzünün her bölümü ona göre orantilidir. Acikcasi ben kendimi ince dudaklarla düsünemiyorum..
Burada sadece dudak resimlerini paylastigimiz icin yüz ve dudak orantisi hakkinda yorum yapamayiz fakat dudaklarin iri olusu ve sisirilmis gibi olusu hakkinda da yorum yapamayiz öyle degil mi? Sonucta burada dudaklarimizi degil üyelere fikir vermesi acisindan dudak makyajlarimizi paylasiyoruz.. :KK34:

haklısınız da dikkatimi çekti de bilemiyorum sadece hoşuma gitmedi bazıları çok ama çok abartı o yüzden rujda hoş durmuyo oyle olunca :KK52:

$SAM_1909.JPG $SAM_1910.JPG

bunlarda benim :KK52: oriflema Pure Colour Floral Ruj Cherry Red:KK51:

haklısınız da dikkatimi çekti de bilemiyorum sadece hoşuma gitmedi bazıları çok ama çok abartı o yüzden rujda hoş durmuyo oyle olunca :KK52:

Fotograf makinesi yakindan cekince, cekilen seyi cok iri gösteriyor. Dudaklara odaklayip cekildigi icin cene kücücük, dudaklar kocaman cikiyor. Yoksa eminim dudaklari iri olanin da, kücük olanin da dudaklari yüzüyle bir bütündür.

Fotograf makinesi yakindan cekince, cekilen seyi cok iri gösteriyor. Dudaklara odaklayip cekildigi icin cene kücücük, dudaklar kocaman cikiyor. Yoksa eminim dudaklari iri olanin da, kücük olanin da dudaklari yüzüyle bir bütündür.

yani o yönüyle düşünmedim :KK17:

golden rose rujunun numarasını öğrenebilir miyim minikcm ?? bende kiraz rengi ruj arayışındaydım. netten maybelline 190 brillant cherry rengini duydum. bende yarın o renge bakıcam. arayan arkadaşlar bu renge bakabilirler. belki istedikleri tondur....

golden rose perfect shine 225 cnm

X