Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sennkıde ole duruyo sankı o yuzden onerdım ama bayrak kırmızı deıl vısne kırmızı arası dıe soledım canm

Evet biraz vişne çürüğü gibi bir ton arıyorum aslında.
Macin önerdiğin ruju fazlaca kırmızı, o yüzden benzetemedim benimkine.

YSL

Sensual Silk

no2hw.jpg

üyeliğini iptal etmişsin belki denk gelirde görürsen teşekkürlerimi hortumla fışkırtıyorum.. :KK71::KK71::KK71::KK66::KK66::KK66: aradığım doğal ruj renginin markasını ve tam istediğim tonunu belirtmişsin ve eklemişsin.. kaç gündür google nude lipstick olan ne kadar marka ve ton varsa arayıp duruyordum ama istediğim bu rengi bulamıyordum bulsamda marka ve nosu olmuyordu.. tekrardan çok sağol En Büyük KK

Flormar true color no:26

100_1491.JPG

yeni keşfettiğim sihirli rujum:KK53:
100_1323.JPG

100_1636.JPG

buu dudakların sahibidee süperrr:KK23:

Bu da benim dudak makyajım
Bu arada piercingimin izinin kalmadığını sanıyordum bu resimde beyaz ufak bir izinin kaldığını gördüm

Bunlarada bi göz at istersen =)

$IMG_20120306_230414.jpg

çok belli olmamış ama vişne çürüğü gibi duruyo bunlarda koyu kırmızı gibi

$IMG_20120306_230516.jpg

Bunlarada bi göz at istersen =)

Eki Görüntüle 361946

çok belli olmamış ama vişne çürüğü gibi duruyo bunlarda koyu kırmızı gibi

Eki Görüntüle 361947

Çok teşekkür ederim. :KK16:

Yukardakiler pembe tonlu, o tarz rujlarım var. :))
Ama alttakilerin no ve markalarını aliim. :))

Bu arada flormar supershine 512 harika bir renkmiş. :KK53:
Swatchlarını gördüm.
Ben parıltılı, ışıltılı ruj hiç sevmem aslında, kendime yakıştırmıyorum çünkü ama denemek istiyorum mutlaka.

Bak kiraz rengi olarak da bu süper görünüyor. Çok doğal. Işıltılı malesef ama bakarım buna da.

P1060569.jpg

P1060570.jpg

Bende parıltılı sevmem mat rujları tercih ederim ama öyle parıl parıl 2 kilo yağ yemişsinde ağzına yapışmış gibi durmuyo 512 =)

golden rose 120 ve golden rose ultra rich serisi 50 numara 55inde de aklım kalmışt onada bir bak istersen =)

paylaştığın çok güzel duruyo yaa yarın bakıcam alırsam paylaşırım rengini=)

Son düzenleme:
Ben daha önce golden rose almıştım. Ama yıllar önce. 7 yıl önce falan... Hiç beğenmemiştim.
Bir de geçen yıl vişne çürüğü rengi aldım. Rengine öldüm ama malesef 1 dakika bile kalmıyor dudağımda. :KK43:
Birkaç kez usanmadım denedim kullanmayı ama sonuç hep hüsran.
1 dakika bile nasıl kalmaz dudağımda anlamış değilim. Dudak kalemi de aynı şekilde. :KK43:((
Harika renkleri var halbuki. ://

Yine de bakarım. :|

X