Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
golden rose perfect shine 225 cnm

çook teşekkür ederim cnm. bugün hem golden rose 225 hemde maybelline color sensational in yeni serisi çıkmış ondan 190 brilliant cherry i aldım. aynı isim ve numaradan watershine serisindede varmış. maybelline bende tam vişne rengi gibi durdu . 225 daha kiremit kırmızı gibi ama 2sinide çok beğendim....

Gereksiz yorumlarda bulunmayın lütfen dudaklarımda silikon olsa doğal değil diyebilirsiniz ama doğal estetiksiz dudağım için böyle gereksiz yorumlar yapmaya hakkınız yok şişte durabilir incecikte durabilir laf söylemek kimin haddine

Son düzenleme:
çook teşekkür ederim cnm. bugün hem golden rose 225 hemde maybelline color sensational in yeni serisi çıkmış ondan 190 brilliant cherry i aldım. aynı isim ve numaradan watershine serisindede varmış. maybelline bende tam vişne rengi gibi durdu . 225 daha kiremit kırmızı gibi ama 2sinide çok beğendim....

güle güle kullan cnm maybelline rujlarımı bende severek kullanıyorum ama daha kalcıı olsa keşke

Gereksiz yorumlarda bulunmayın lütfen dudaklarımda silikon olsa doğal değil diyebilirsiniz ama doğal estetiksiz dudağım için böyle gereksiz yorumlar yapmaya hakkınız yok şişte durabilir incecikte durabilir laf söylemek kimin haddine

haklısın.. :KK14:

tamam cnmm rengi kiremit dimiii bunun:)

bu son ekledigin açık penbe nude bir enk gibi geldi banaaa

evet cnm kıremıt rengı o oncekı ekledıgım bu pembe olan da telım cok kotu cekıyo bu ruju ben ben uc kat surdugum halımdı ama o kadar acık cıktıkı aslında ıkı uc kat surunce tam da fosforlu gıbı duruyodu aslında ama bu halını sen bırınce kat surmus gıbı dusun

evet cnm kıremıt rengı o oncekı ekledıgım bu pembe olan da telım cok kotu cekıyo bu ruju ben ben uc kat surdugum halımdı ama o kadar acık cıktıkı aslında ıkı uc kat surunce tam da fosforlu gıbı duruyodu aslında ama bu halını sen bırınce kat surmus gıbı dusun

valaa çok açık renk geldi bana cnm rengii başkaa ne renkler,n varr bu çok açık bir renk kiremitt rengini begendim:)

Slania o rujun çok güzel ama o markayı bulamam. Golden roseu çektiğinde bakarım,uyarsa alırım. :KK31:
O renk tonlarında bir ruju pıt pıt sürüp elimle yayacağım daha doğal dursun diye. :KK14:

valaa çok açık renk geldi bana cnm rengii başkaa ne renkler,n varr bu çok açık bir renk kiremitt rengini begendim:)

cnm dedgım gıbı telım asırı kotu cekıyo bı ara ceker kayarım yıne dıger rujları cnm foto makınesı var o cok guzel gosterıyo tam yanı ama ondan cıkan resımlerı de ekleyemıyorum hata var dıyo resım boyutu yetmıyo anlasılan am aceker koyarım cnm dıgerlerını de
kıremıt rengıne bende bayılıyorum harıka bı renk telde bıle guzel cıkmıs canlısını dusun artık :KK52:

cnm eklıyorum resımlerı cektım sımdı rujlarıyla beraber eklıcem dedıgım gıbı teldekı goruntunun ıkı kat daha koyusu seklınde dusun

ılkı su :

$Görüntü0421.jpg

$Görüntü0427.jpg

cnım bu mac nosu 04 pembe hafıf sımlı bı ruj

$Görüntü0424.jpg

$Görüntü0425.jpg

bu da avonundu sanırım cok eskı bunu gunluk hayatta kullnmıyorum bordoyla mor karısımı gıbı koyu bı renk bayagı

dahavar ama cok acık gozukuyo cnm o yuzden kat kat surdum bunları da gozuksun guzel dıye

Çok hoş gözüküyo son eklenenler başka paylaşım yapıcak olan yok mu =)

Arkadaslar bunlar benim makyajsiz dudaklarim ama her zaman böyle pembe olmuyor malesef. Su dogal pembelige de ölüp bitiyorum, insana en yakisan renk teninde mevcut olan renkmis meger.. Bu rengi hangi markada ve numarada bulabilirim.

Bu arada Tryamour, bordo ruj swathcini ekleyecegim, bir türlü ekleyemedim fotograf makinem bozuldugu icin. Yarin gün isiginda telefon kamerasiyla cekip ekleyecegim.

Arkadaslar bunlar benim makyajsiz dudaklarim ama her zaman böyle pembe olmuyor malesef. Su dogal pembelige de ölüp bitiyorum, insana en yakisan renk teninde mevcut olan renkmis meger.. Bu rengi hangi markada ve numarada bulabilirim.

Bu arada Tryamour, bordo ruj swathcini ekleyecegim, bir türlü ekleyemedim fotograf makinem bozuldugu icin. Yarin gün isiginda telefon kamerasiyla cekip ekleyecegim.

Benim dudaklarım da makyajsız bu tonda bazen kiraz rengi de oluyor gerçi :S ve ben de bayılıyorum bu haline ama dediğin gibi her zaman olmuyor bu şekilde.
Ruj değil de doğal tonlu dudak kalemleri çok iyi bu tarz tonları yakalamak için bana göre.
Macte kesin vardır.
Ben neredeyse hiç ruj kullanmıyorum. Hep dudak kalemi. Mat ve naturel oluyor çünkü.

Son düzenleme:

Angelina yanında halt etmiş :KK53:

Son düzenleme:
X