Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Evet evet bu kadin:) ay cok güzel ya masallah tü tü tü

sence de harika degil mi dudaklari oky?

arkadaşlar kırmızı arayanlar avon red 2000 i deneyebılırler bence
bende seftalı tonlarını ve tatlı pembe tonlarını sevıyorum rujda ıkısı de sevımlı ve genc gosterıyor dıye dusunuyorum

pırlanta sana katılıyorum canım lafı parmaklarımdan aldın :):)
bende 2 adet var o kırmızıdan yedekli yane kırmızı gerektiğinde muhakkak onu ullanırım zor gelmesse resmini de eklerim bir ara :):)

Oky kuzum o dudaklar ne öyle vaş da vaş aklinialirimsmile

Pinax seninkiler de süpermiş opuyorumnanaktan

golden rose kırmızı

innova dudak rengi

alıntı olmasın lütfen arkadaşlara.s.

bugünkü dudiş makkajımmm:kedi:
2farklı açıdan çektim renk iyi çıksın diyee :kedi:

ruf filan sürmedimde içimden resim eklemek geldi :kedi:
ilk kez ekliyorum bide

bugünkü dudişlerimm...

Kızlar Ruj sürdüğümde sürekli dişlerimede bulaşıyor şekil aadaaa görüldüğü gibi,sizdede oluyormu???Sebebi ne olabilir çok aşırı yoğunda sürmüyorum.

loreal marka rujum ama nosu silinmiş ohaoldumsmile

[/Q
süpersiniz kızlarr

Kontesciğim bayıldım rujun rengine normalde de böyle mi gerçekten hani ışıktan veya fotodan farklı çıkabiliyor o bakımdan soruyorum eğer böyleyse hemen almalıyım bayıldımmm:asigim: Dudakların da çok güzel

Minikimmm alıntıda gördüm fotonu, daha öncede görmüştüm biliyosun zaten fikrimi maşallah

pırlanta sana katılıyorum canım lafı parmaklarımdan aldın :):)
bende 2 adet var o kırmızıdan yedekli yane kırmızı gerektiğinde muhakkak onu ullanırım zor gelmesse resmini de eklerim bir ara :):)

evet the jackal bız ısyerınde kırmızı gerekınce onu kullanıyoruz butun kızlar hatta bayan mudurumuz bıle hehe
bende dun flormardan cok tatlı bı renk aldım da numarasını yazayım resım cekmeyı ayarlayamıyotrum bı turlu
supershine lip gloss 103
cok tatlı rengııı

iyi günlerde kullan canım :):)bende sabahın köründen beri nemlendirici aruyorum net te kafam döndü :):)vichy iyi gibi ama dur bakalım az biraz daha bakınayım :)

iyi günlerde kullan canım :):)bende sabahın köründen beri nemlendirici aruyorum net te kafam döndü :):)vichy iyi gibi ama dur bakalım az biraz daha bakınayım :)

Sağol tatlımm
benım vıchye cok ıcım ısınmamıstır nedense bugune kadar
belkıde ıyı bır urunu vardır
hadı bakalım bulursun ınsallah
golden rose standı bulunca da kontesın rujlarından alacagım

Biraz kenarlara tasirmisim yine, pek canli bi kirmizi degil bu ama bundan daha kirmizi bi rujum yok malesef :))

Son düzenleme:
Kontesssssssss cok güzel dudaklarin ya, nazar degdircem en sonunda valla Masallah diyimde degmesin opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…