Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
olabılır kontescım bende şaşırdım zaten sen onu ekleyınce
öpüorum tatlişler sizleri pembiş dudaklarımlaaa
dışarı cıkıyorum sımdııı

Sağol tatlımm
benım vıchye cok ıcım ısınmamıstır nedense bugune kadar
belkıde ıyı bır urunu vardır
hadı bakalım bulursun ınsallah
golden rose standı bulunca da kontesın rujlarından alacagım

deme ya bende o kadar kararsız kaldım şu nemlendirici bulma olayında kozmetik birşey mi alsam eczaneden mi alsam bir türlü karar veremiyorum doğru dürüst tavsiyede alamadım herkes ayrı telde:):)nese bulucaz sonunda sabırrsempatiksalakcinni

Çok değişik renkler kullanmam genelde dudak renginde rujlar kullanırım buda flormarın bi ruju ama numarası silinmiş..

düş renk cok guselmis bende buna benser bi renk aldım avondan bakalım nasıl cıkcak:)
kontess harika bi kırmızı hastayım su renge ya

dayanamadım artık koydum avon red2000 resmi kusura bakmayın acele oldu sırf renk gözüksün diye yane biri makina ile 2 si bilgsayar kamerası ile yalnıs başkasında ruj beğendiğinisde asla unutmayın herkeste çok farklı duruyor renkler :):)

Son düzenleme:
4287.jpg

4292.jpg

bunlarda benim

dayanamadım artık koydum avon red2000 resmi kusura bakmayın acele oldu sırf renk gözüksün diye yane biri makina ile 2 si bilgsayar kamerası ile yalnıs başkasında ruj beğendiğinisde asla unutmayın herkeste çok farklı duruyor renkler :):)
]
4269.jpg

2. gozuken renk daha gusel durmus bence

the jackalcım red 2000 normalkınden daha acık durmus gıbı ısıktan
ama cok hos duruyor
gercekrten her dudakta farklı duruyor

evet ilk resim flash lı aslının o renkle alakası yok :):)3. resim tam rengini belli etmiş bence bende öyle duruyor ama herzaman dediğim gibi her renk her kişide çok çok farklı durur tecrübeyle sabittir yane :):)

X