Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben aşkı memnunun 77. bölümünde nihalde gördüm. elimde fotoğraf var ama belli olmuyor. ancak diziyi izleyen bilir. o çok farklı bir renkti ya aşık oldum resmen. hiç o kadar mat bir ruj görmemiştim. düşün bu 2000 bile parlak kalıyor onun yanında. bende güya mat bir ruj var. sürdükten sonra peçete ile ıslaklığını alıyorum ama yine istediğim matlığı vermiyor. kafayı yicem ya nihali arayıp sormalı başka türlü bulamıcam bu rengi kaydirigubbakcemile3

canım ya ben o dizide dikkat etmiştim burda okyunca nihal e tekrarınıda izledim ama orda sanki ruj yok gibi geldi bana nihalde kırmızı elbisesiyle olan sahnede hiç ruja benzer bişey yoktu dudağında
ondan o kadar mat gelmiştir sana:roflol::roflol:

4321.jpg

bide bu var:)

Bakıyorum da renkler felan en güzel snnkilerkaydirigubbakcemile2

benim sabah koyduğum böyle duruyor ama istediğin matlığa sahip değil sanırsam.
azcık kötü sürmüşüm prd , rengi göresin diye ekliyorum kuşumm:kedi:

ayrıca donut arkadaşımıza sorabilirsin bu konuyu,ruj konusunda baya bilgili kendisi a.s

fırçamı ay ben o işi hiç beceremiyorum ya fırçayla rujmu sürülürmüş:roflol::roflol:

kontes renk çok güzelmiş canım ama evet istediğim matlığa sahip değil boshayallersmile
ben donut u nasıl unutmuşum online görürsem sorayım bari hatırlattığın için sağol olumunekankayizsmile

kontescım ruju fırca ıle mı suruyosun dırek mı suruyosun
ruj fırçalıysa fırçasıyla sürüyorum. (gloss gibiyse filan)
son eklediğim gibi normal rujsa fırçasız direkt sürüyorum.
ayrıyetten bi ruj fırçam yok yaniboshayallersmile
azcık karışık oldu ama umarım anlatabildim:kedi:

ay kontes ne güldürdün beni canım ya .):)allahta seni güldğrsğn glosslarıne ile sürücen başka zaten :):)
ben normal rujları diyorum süremiyorum fırça ike senin gibi işte ayrıca ruj fırçam yok benimde

anladım kontescım
benım varda ruj fırcam usenıyorum
ama fırca ıle surulunce fark edıyor
ruj daha esıt dagılıyor ve surulmemıs en ufak yer bıle kalmıyor

anladım kontescım
benım varda ruj fırcam usenıyorum
ama fırca ıle surulunce fark edıyor
ruj daha esıt dagılıyor ve surulmemıs en ufak yer bıle kalmıyor
normal rujların üzerine kullandığım glosslarım var.
renk vermiyorlar sade sürüldüklerinde.
cecile glosslar.hatta 1 serisini aldım ve her rujuma uyuyor renkleri
dünkünde gloss sürmedim renk tam çıksın diye (çünkü gloss parlaklık sim vs veriyor malum)
o yüzden tam sürülmedi :eek:

ay kontes ne güldürdün beni canım ya .):)allahta seni güldğrsğn glosslarıne ile sürücen başka zaten :):)
ben normal rujları diyorum süremiyorum fırça ike senin gibi işte ayrıca ruj fırçam yok benimde

ama normal ruju fırça ile nasıl sürücem ki eyvahedigeldismile
şekli bozulur , kırılır
istemem öyle:1no2:

ne biliyim ncanım benim bende o kadar anlamam o işleri ama sürüyorlar işte :):)bir elinde fırça bir elinde ruj .):)çok uğraştırıcı bence

kontescım sen gene guzel surmussun ben genel olarak soledım
the jackalcım bende ozel seyler ıcın ugrasıyorum o kadar:)

X