Kendi evim bile yok:(

ilk yapmanız gereken şey neden başka kadınlarla görüşme gereği duydu?
bunu hiç sordunuz mu?
belkide sorunun kaynağı bambşka birşeydir.

bunu çok sordum düsündüm karsısına gecip konustum aslında gercegı soylemek gerekırse hamile surecımde esıme yakınlasmamıstım agrılarım ve doktorun soyledıgı kelımeler ıcın buda o arada boşluk icindeyken yaptıgı bır hata.

Kayınvalidenizle aynı evde oturuyorsunuz,ayrı ev açmamışsınız haliyle eşya parası,çeyiz parası vs gibi ihtiyaçlara para harcanmamış,alındıysa bir tek yatakodası takımı alınmıştır,aynı evde yaşadığınıza göre düğüne bu kadar borç nasıl yapıldı ve 2 sene olacak demişsiniz nasıl bitmedi bu zamana kadar,ayrı ev açılmış olsaydı evet borcunuz bitmeyebilirdi, ama böyle bir durumda fazla bir borcunuzun olmaması gerekti.

canım tek yatak odası degıl mobılyalarım falan var 4 bin tuttu eşyalarım bıde bılıyorsun kı dugun olurken elbıseler takımlar gelınlık vs. bunlarda 3 bin tuttu bde ben gelmeden kayınvalıdemgılın 5 bin bır yere borc yapmıslar bıde pilavımız fılan oldu 2 bin boyle ıste.s

Ben buna karsiyim ya bir gunluk dugun yapip milleti eglendiriceksiniz diye o kadar borca girmeye gerek yok aslinda bunun dugunden sonrasinida dusunmek lazim sadece nikah veya ailece yenicek guzel bir yemek bile yeterli olabilir sonucta daha sonrasonda bir suru borc vs hic gerek yok o gun kenddin egleniceksen yeterli bence milleti bosvermeli artik. Ama insallah bir an once duzelir ama baktin duzelicek gibi degil sende alismaya calis daha olumlu bak daha benimse kendini bu kadar mutsuz etme arkadasim zamanla hersey olur
inşallah canım tesekkrler

bunu çok sordum düsündüm karsısına gecip konustum aslında gercegı soylemek gerekırse hamile surecımde esıme yakınlasmamıstım agrılarım ve doktorun soyledıgı kelımeler ıcın buda o arada boşluk icindeyken yaptıgı bır hata.

eşinin aldatmasını her anlatışında kendini suçluyorsun.. :KK31:

bile bile lades diyip sonra bi evim bile yok diye dertlenmek..bi de aldatan kocayı saçma sapan bahanelerle haklı görmeye çalışmak..anlayamıyorum ve hiç anlayamayacağım
mesajlarından birinde üvey baba lafı geçmiş..üvey babadan kaçmak için mi bu kadar erken evlendin? şimdi daha mı iyi oldu? çalışsaydın kendi ayakların üzerinde durmayı deneseydin keşke ama artık çok geç
ben bir kadının kv yanında yaşamayı kabul ettikten sonra kurtulmasının çok zor olduğunu düşünüyorum çünkü erkeği rahatsız eden hiçbişey yok..yediği önünde yemediği arkasında..sizin durumunuzda bi de aldatsa bile eşi suçu kendinde bulabiliyor..oh ne ala
borçlarınız bittikten sonra sağlam bi rest çekmeden ordan kurtulamazsın gibi gözüküyor

canım uvey babadan kacmak ıcın erken evlenmedım zaten evlenmeden once calısıyordum uvey babamyının tarafında kız calıstırılmazmıs ıstemedı bıraktım bu seferde ya kendı babanın yanına gıtcen ya evlencen dedı bende gıdemedım babamın yanına o an ıcın o sırada da esımle tanıstım evlılıgı sectim.d

evin derdıne dusmedım canım sadece belki kendı evımızde olsak daha mantıklı olurdu belki biraz basbasa kalınca kötülük yapmayı bırakırdı bana dıye dusundum cunku anla bıraz kayınvalımdemınde yanında kocama nasıl öpüp sarılıyım halıyle kocada bana uzak kaldı ondan sarktı baskalarına

Ahahah gidip kendini yüksekten atasım geldi :)) demek sarılamadın diye kocana o da başkasına sarktı he :))

eşinin aldatmasını her anlatışında kendini suçluyorsun.. :KK31:

evet maalesef kendini suçluyor.bende size katılıyorum.
konu sahibi kendini inandırmışsın atlatılmanda suçlu olduğunu.

sebep her ne olursa olsun hiçbir kadının aldatılmasında haklı bir sebep olmaz.olamaz.

konu sahibi bu arada kusuruma bakmayın lütfen.çünkü aldatılmanızla ilgili açmamıştınız bu konuyu.
ama ben ilk sorununuzun aslında bundan kaynaklandığını düşündüğüm için ısrarla aldatılmanıza takılıp kaldım

bi lafı baska yere cok iyi cekıyosunuz acık anlatmak ıstemedım bu yuzden lafın gelişi dedim canıms .d

Canım(S) ben de zaten lafın gelişi kendimi yüksekten atıyordum .

Açık anlatma lütfen yoksa residenceden atlarım..

Bakın sizin ayrı evden daha çok muhim problemleriniz var..Bunu ne kadar dip dibe oldugunuz için yaptıgını düşünsenizde degil..Kocanızın mayasında var..

O zaman siz de o evde huzurlu degilsiniz diye kocasını aldatma istegiyle dolup taşıyor musunuz ? Hayır degil mi ?

O zaman niye bu adamların bu kadar aldatma gerekçelerini haklı çıkarırcasına kendinizi kandırıyorsunuz..

De kşi ;Aldatıldım,seviyorum..Onun için affettim..Amenna..

Ama bari hak vermeyin yahu !

Son düzenleme:

Bakın sizin ayrı evden daha çok muhim problemleriniz var..Bunu ne kadar dip dibe oldugunuz için yaptıgını düşünsenizde degil..Kocanızın mayasında var..

O zaman siz de o evde huzurlu degilsiniz diye kocasını aldatma istegiyle dolup taşıyor musunuz ? Hayır degil mi ?

O zaman niye bu adamların bu kadar aldatma gerekçelerini haklı çıkarırcasına kendinizi kandırıyorsunuz..

Kontes beğenemiyorum :KK31:

tamam aldatıldım sevıyorum ondAn affettım.

X