Kendi evim bile yok:(

ahmetim

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
65
0
34
kayınvalimgille kalıyorum dügün borcları ustumuze yıkıldı delırmek uzereyım allahım kurtar artık yeter bana da yazık bende kendı evımde kendı kendıme yemegımı yapmak kocamla yanlız basımıza oturmak cocugumla sadece kendım ılgılenmek ıstıyorum

Düğün borcları ustumuze yıkıldı derken birimi dolandırdı anlamadım

kayınvalimgille kalıyorum dügün borcları ustumuze yıkıldı delırmek uzereyım allahım kurtar artık yeter bana da yazık bende kendı evımde kendı kendıme yemegımı yapmak kocamla yanlız basımıza oturmak cocugumla sadece kendım ılgılenmek ıstıyorum

Allah yardimcin olsun kardesim ayni durumdayiz.ne cekdigini anliyorum.

Bu kadar zora gireceğinizi en başından düşünseydiniz keşke..

En azından küçük çapta düzenlenen bir törenle düğünü yapardınız..

Bu kadar masrafa girip canım sıkılacağıma, dört dörtlük düğünüm olmasın yemin ederim daha iyi be..

ev ev üstüne olmaz bacım :KK19:
kiraya çıkın eşinle konuş :nazar:

Niye kayınvalidenle kalıyorsun? 3 senede bitmeyen borç hemde düğün borcu nasıl yaptınız bu kadar borcu merak ettim. Çalışabilirsiniz bu sırada çocuğa kayınvaliden bakabilir ve akşamları alıp kendi evine gidebilirsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu kadar zora gireceğinizi en başından düşünseydiniz keşke..

En azından küçük çapta düzenlenen bir törenle düğünü yapardınız..

Bu kadar masrafa girip canım sıkılacağıma, dört dörtlük düğünüm olmasın yemin ederim daha iyi be..

boyle olmucaktı kı bız yardım ederız dedıler en kısa zaman da borcunuz bıter bı ev alır cıkarsınız dedıler

anlatsam mi anlatmasam mi çok düşündüm ama kafamı yemek üzereyim eşimin telini karıştırırken eski görüştüğü kızları yakaladım hala gorusmekteymış bir oğlumuz var nasıl yaptın yazıklar olsun diyerek feryad ettim ama ben onunla severek evlendim bir daha yapmayacağına çocuğunun üstüne yeminetti affettim ama içim içimi yiyor yüzüne her baktığımda o yazışmaları görüyorum daha 2 yıllık evliyim çocugum için susuyorum nolur bi akıl verin

Aldatıldığınızı unuttunuz heralde 1 günde. Evin derdine düşmüşün

boyle olmucaktı kı bız yardım ederız dedıler en kısa zaman da borcunuz bıter bı ev alır cıkarsınız dedıler

Ben olsam milletin lafına bakıp da kalkışmazdım böyle bir şeye..

Ayağını yorganına göre uzat diye boşuna dememişler..

Çalışıyor musunuz peki ?

Niye kayınvalidenle kalıyorsun? 3 senede bitmeyen borç hemde düğün borcu nasıl yaptınız bu kadar borcu merak ettim. Çalışabilirsiniz bu sırada çocuğa kayınvaliden bakabilir ve akşamları alıp kendi evine gidebilirsin.

canım 2 yıl olacak daha yenı evlıyım ben geldıgımde kayınvalıdemgılın de 3-4 mılyar borcu varmıs bıde onu odedık esım calıstırmyor calısmak ıstesem de kayınvalıdem bakmak ıstemıyor

canım 2 yıl olacak daha yenı evlıyım ben geldıgımde kayınvalıdemgılın de 3-4 mılyar borcu varmıs bıde onu odedık esım calıstırmyor calısmak ıstesem de kayınvalıdem bakmak ıstemıyor

İşiniz zor o zaman. Ben bu kadar sıkıntı çekmektense çalışırdım. Allah kolaylık versin.

X