Yöresel Tarif Kayseri Mantısı(Kayseri Yöresinden)Sütaş Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Ay ellerinize sağlık başarılar diliyorum
Çok teşekkür ederim canım
Elinize sağlık nefis gözüküyor
Çok teşekkürler

Ellerinize saglik cok guzel görünüyor.Yarismada basarilar.
Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim :

Off iş cıkısı yapılır mı bu ellerinize saglık
Çok teşekkürler keşke ikram edebilsem

Mükemmel olmuş, diyecek söz yok harika
Başarılı olacağına eminim şansa ihtiyacın yok gülüm
Hangi marka telefonla çektim merak ettim ?

yemesini ne kadar seviyorsam bükmesinden de o kadar nefret ediyorum. söylesene aslı güzel şeyler neden hep zor ve meşakkatli?
ellerine sağlık başarılar dilerim.

Mükemmel olmuş, diyecek söz yok harika
Başarılı olacağına eminim şansa ihtiyacın yok gülüm
Hangi marka telefonla çektim merak ettim ?
Çok teşekkür ederim canım benim ı phone ama 12 megapiksel İnan telefonla alakası yok yüklerken normalde işlemden geçirmek gerekiyordu ya onu yapmadan yüklendi bu kez o yüzden böyle güzel çıktı ve balkonda çektim yapay ışıkla gün ışığı bambaşka çıkıyor
yemesini ne kadar seviyorsam bükmesinden de o kadar nefret ediyorum. söylesene aslı güzel şeyler neden hep zor ve meşakkatli?
ellerine sağlık başarılar dilerim.
Teşekkür ederim canım benim gerçekten de öyle güzel olup zor olmayan bşy yokki bu dünyada çabalamadan olmuyor hiç bşy filozofa bağladım bende bebiş Nasıl sen nasılsın

Çok beğendim insanın iştahını kabartıyor eline sağlık çekimler muhteşem

biri yapsa ben yesem buzluğumdan hiç eksilmese
iyiyiz canım çok şükür büyüyoruz diş çıkarıyoruz

Ahh ah ne güzel olurdu valla oo maşallah erken mi çıktı sanki dişleri kaç aylık oldu ki herşeyi ağzına atma zamanları başlamıştır öyleyse ama çok tatlı oluyorlar en güzel zamanları
101 günlük kaşınıyor sanırım damakları eli ağzından gitmiyor salyası eksik olmuyor damağı da iğne ucu gibi beyazlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…