Yöresel Tarif Kayseri Mantısı(Kayseri Yöresinden)Sütaş Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Kesinlikle doğru bende çok seviyorum sarımsaklı yoğurdu bi kaç kişiyle yapınca hem daha az yorucu olur hem daha çok yapılır yakınsan gel yiyelim dolaba koymuştum biraz

Kesinlikle doğru bende çok seviyorum sarımsaklı yoğurdu bi kaç kişiyle yapınca hem daha az yorucu olur hem daha çok yapılır yakınsan gel yiyelim dolaba koymuştum biraz
Pek yakın olduğumuzu sanmıyorum ben Ege dolaylarında yım :))
Düşünmen yeter çok sağol

Peki ben hep kırpmak zorunda kalıyorum kırpmadan nasıl becerdin :)
Valla bende çok şaşırdım hiç oynamadım resimle ilk defa denk geldim kaç senelik üyeyim dosya yükleden seçtim resmi hep hata verirdi direk yüklendi sizde yüklerken bi deneyin bakalım olacak mı belki sitede düzenleme olmuştur

Yan çekim mi dik mi yaptın ben hep dik çekiyorum yan veya dik olunca boyut düşer mi bilemedim ://

Yan çekim mi dik mi yaptın ben hep dik çekiyorum yan veya dik olunca boyut düşer mi bilemedim ://
Dik çektim bende canım Ya watsaptan gönderirdim bi işlemden geçerdi bu kez nasıl olduğunu bende anlamadım valla
Hiç gelmek nasip olmadı 2 yıldır eşime gezelim diyorum hem Üsküdar da hem Osmangazi de var akrabam ins bu sene nasıp olur görmek lazım :)
İstanbul gecikmek için çok güzel bi şehir ama yaşaması zor bi yer herşey ulaşım desen o biçim ama mutlaka gezmelisiniz Boğaz’ı camileri çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…