kaynanamla kavga ettık korkuyorum

Ya zaten hep derdi diğer oğlumu evlendircem mehmetimle ömür boyu ben yaşıycam o evlenmiycek derdi eşimde bana aşık olunca benden nefret etti.

Eşimin annesi diye çok severdim ama o beni sevmedi aşıklar evlenemez ayrılın evlenmeyin derdi
yaa dayanamıyorumm küfür edicemm senin o kaynana bir s... g... ya neden aşık olanlar evlenemezmiş mi ben kocamla 7 sene anlastım gençliğimi zamanımı verdim birde seviyoz diye evlenmicekmişiz yok öyle bir dünyaa..senin kaynana kendine kukla aramışş anladım benn görücü usulu saf bir kız bulup kullanıcaktı

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha neler var neler tatlım. Bizde beş yıl beraberlikten sonra evlendik kaynanam derdiki bakire olmadığını biliyorum da bari evlenene kadar hamile kalma derdi

Evliliği sadece cinsellikten ibaret görürdü afedersiniz ama oğlum nermini sakın öpme iki dakikada işini hallet git karını her gün döv derdi
Aman Allah ım

senin gaygana tam numunelik
Nerelisin sen 68 yaziyoda merak ettim

alllahım yarabbim okurken bile ürperti geldi. yazılarınız pek anlaşılmıyor ama anladığım kadarıyla allah size gani gani sabır versin. ben okurken bile fenalık geldi allahım kimsenin başına böylesini vermesin :O

kaynana deseydin olmadıı gell yatak odamıza oğlunun başını tutt hakem ol aramızdaa
:) ay güldüm ya bak bişey daha var gerdekte pencereden bizi izleyecekti bahaneside bir sorun olursa hemen yetişeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…