kaynanamla kavga ettık korkuyorum

biliyorumm canımm onuu anladıımm :) insallah biz onlardan olmayızz benim kaynana kendi kaynanasından çok çekmiş bana ben onun yaptıklarını sana yapmıcamm diyorduu sözdee ama dün kocama karına caktırmaa ben onun temızliğini begenmiyorumm diyor telefonda tabı ben duydum delii oldum benim koca allahtan bana çok düskün annesini takmıyr
O zaman şöyle bi laf sokabilirsin
"biliyorum senin kadar temiz degilim sen çok temizsin oğlun benim gibi pasakliyla mutlu "diyebilirsin sen çok temizmişsin ama çok cekmişsin ama eşim beni böyle seviyor böyle mutluyuz sen fazla yorulma diyor bana olduğu kadar dedi dersin :KK48:

O zaman şöyle bi laf sokabilirsin
"biliyorum senin kadar temiz degilim sen çok temizsin oğlun benim gibi pasakliyla mutlu "diyebilirsin sen çok temizmişsin ama çok cekmişsin ama eşim beni böyle seviyor böyle mutluyuz sen fazla yorulma diyor bana olduğu kadar dedi dersin :KK48:
öyle diyorumm zatenn bana diyor ki 2 hafta da bir camlarını sill ben siliyorum diyor benimm koca beni çok kıskanıyor zaten izin vermiyorum diyor benimde işime geliyor ne camıı ya ALLAH askına karıı manyakk gene cam sil dedi bir gün bana bende kocam izin vermiyor temizlikçi tutacakmıs cam silmeye çok kıskanıyor beni çok sevdiğinden dedim bana inanmadı oğluna sordu o da evet öyle dedim ben karımın cam silmesini istemiyorum dedi benim ki gökkusagına döndüü yüzüü:KK70: cahillikk çokk zorr kuzumm ondan oluyorr ondann her yere giderken bileziklerini tak diyorr bende nefret ediyorumm dedimm takmıcamm yokk takk dedimm ee öylemii kaynan sen birr dur bakalım dedim altınları bozdurdum kredi çektirdim kocaya arsa aldık bizim kii geberiyoo görümcemin düğünde kollarım boş kalacak hava atamayacakk diyye :KK70:

öyle diyorumm zatenn bana diyor ki 2 hafta da bir camlarını sill ben siliyorum diyor benimm koca beni çok kıskanıyor zaten izin vermiyorum diyor benimde işime geliyor ne camıı ya ALLAH askına karıı manyakk gene cam sil dedi bir gün bana bende kocam izin vermiyor temizlikçi tutacakmıs cam silmeye çok kıskanıyor beni çok sevdiğinden dedim bana inanmadı oğluna sordu o da evet öyle dedim ben karımın cam silmesini istemiyorum dedi benim ki gökkusagına döndüü yüzüü:KK70: cahillikk çokk zorr kuzumm ondan oluyorr ondann her yere giderken bileziklerini tak diyorr bende nefret ediyorumm dedimm takmıcamm yokk takk dedimm ee öylemii kaynan sen birr dur bakalım dedim altınları bozdurdum kredi çektirdim kocaya arsa aldık bizim kii geberiyoo görümcemin düğünde kollarım boş kalacak hava atamayacakk diyye :KK70:
Şu bilezik ve cam mubettinde benim kvyi sandim aynen benziyor huyları
Benim kv gösteriş delisi herşeyi gelin yapsin etrafa ben bişey yapmıyorum gelin yapiyor bana kiyamiyor havasindaydi (şimdi söndü ) artik bi dur didim yapamam herşeyi bunu demek bile yıllarımı aldı

Şu bilezik ve cam mubettinde benim kvyi sandim aynen benziyor huyları
Benim kv gösteriş delisi herşeyi gelin yapsin etrafa ben bişey yapmıyorum gelin yapiyor bana kiyamiyor havasindaydi (şimdi söndü ) artik bi dur didim yapamam herşeyi bunu demek bile yıllarımı aldı
acabaa diyorumm senin kyn ve benim kii kardeşş mii kıı yaa :KK70:benim ki de öylee gösteriş meraklısı kii benii çileden çıkarıyorr birr yere gitmeden önce arıyor güzel kıyafetlerini giyy diyorr manyakk ayy buu birde baskalarının yanında evdeyken diyelim bulasık yıkıyorum cay degiştiriyorum gelinimm çokk hamarat hiçç üzmüyorr benii demiyor muu delleniyom :KK70:bir gün daha derse güzel giyin şık oll acıcamm götü başı öylee gidicemm kapalı benim kyv kalbden gidecekk kurtulucamm:KK70: eşimle 7 sene sevgiliydıkk ben bunun buu yüzünüü hiçç görmemiştim ilk beni istemedi kökenden dolayı sonra duydu baba durum iyi tanınıyor sustuu benden kıymetlisi olmadı tabii ben yermiyimm düğünde babama hiç masraf ettirmedimm bu şoka girdi havası söndüü

Hepimizin kv siyle sorunları var kvler oğullarını kiskaniyo 2+2 'nın ne ettiğini bildiğimiz gibi bunu kimse degistiremez

Her ağız kavgası gürültü patırtı ettiğimizde gidipte oglunla evlen onunla yat demiyoruz

N nermin68 Şakası bile iğrenç

Olurmu öyle şey canim şakası bile kötü onu kadin doğurmuş emzirmis oglunla evlen demekte neyin nesi
Biraz usluplara dikkat edelim lutfen
Onlarda oğullarına anne gibi davransın sanki ben üstüne kuma gelmişim gibi davranırsa bu lafları sonuna kadar hak eder. Herkesin hakettiği gibi konuşurum ben

nerminn kaynanamın ismidee nerminn :) öyle demede baska seyler diyebilirsinn tabii o azcıkk agır olmuşş ben kocama desem öyle bişeyy agzıma ederr resmenn
Canım hak ediyor çünkü kendisi oğlum gel beraber yatalım ömür boyu beraber yatalım diyen bir kadın. Anne olur mu saçmalama dendiği zaman o zaman üçümüz yatalım diyen bir kadın

Okudum tamamını anladim konunuzu

Daha yeni evlisin cocuk yapma sakın

Senin kv de benimkine benziyor
Bana zamininda çok çektirdi şimdide eltimden cekiyo :KK69:

Eltime bu ev benim eşyaları ben aldım sen kim oluyorsun demiş anahtarin yedegini bile yaptırmış

Eltimde sana noluyo ben seninle evlenmedim oglunla evlendim esyalarida begenmedim değiştireceğiz demiş değiştirdiler anahtarida değiştirdiler:KK53:

Eltimden iyi gelin yok telde konuşurlar "canim kızım nasılsın öptüm hadi bay bay":KK70:

Arkasindan çok fena der atar tutar:KK8: yüzüne tek kelime konuşamaz :110:

Ee gaynanacigum her kuşun eti yenmez :KK14::KK59:

Hepimizin kv siyle sorunları var kvler oğullarını kiskaniyo 2+2 'nın ne ettiğini bildiğimiz gibi bunu kimse degistiremez

Her ağız kavgası gürültü patırtı ettiğimizde gidipte oglunla evlen onunla yat demiyoruz

N nermin68 Şakası bile iğrenç

Olurmu öyle şey canim şakası bile kötü onu kadin doğurmuş emzirmis oglunla evlen demekte neyin nesi
Biraz usluplara dikkat edelim lutfen
Ayrıca kaynanam oğluna oğlum beraber yatalım ömür boyu beraber yatalım diyen bir kadın anne saçmalama dediğimiz zaman o zaman üçümüz yatalım diyen bir kadın. Az bile söylüyorum

Okudum tamamını anladim konunuzu

Daha yeni evlisin cocuk yapma sakın

Senin kv de benimkine benziyor
Bana zamininda çok çektirdi şimdide eltimden cekiyo :KK69:

Eltime bu ev benim eşyaları ben aldım sen kim oluyorsun demiş anahtarin yedegini bile yaptırmış

Eltimde sana noluyo ben seninle evlenmedim oglunla evlendim esyalarida begenmedim değiştireceğiz demiş değiştirdiler anahtarida değiştirdiler:KK53:

Eltimden iyi gelin yok telde konuşurlar "canim kızım nasılsın öptüm hadi bay bay":KK70:

Arkasindan çok fena der atar tutar:KK8: yüzüne tek kelime konuşamaz :110:

Ee gaynanacigum her kuşun eti yenmez :KK14::KK59:

:KK70::KK70::KK70:

Onlarda oğullarına anne gibi davransın sanki ben üstüne kuma gelmişim gibi davranırsa bu lafları sonuna kadar hak eder. Herkesin hakettiği gibi konuşurum ben
Yahu arkadaş senmi degistireceksin koskoca kadinin huyunu yanlış yapiyorsun

O kullandigin kelimede cok gunah sen nasil oglunla evlenemezsen oda ogluyla evlenemez bu kelimeyi kullaniyorsan
Sinirli kızgınlık aninda kullanma birdaha

Canım hak ediyor çünkü kendisi oğlum gel beraber yatalım ömür boyu beraber yatalım diyen bir kadın. Anne olur mu saçmalama dendiği zaman o zaman üçümüz yatalım diyen bir kadın
eehhhh seninnn oo kaynanann manyamışşş gercektenn büyükk olacakk birdee terbiyesizz kadınnn yaa valla şoktayımm

Sustum sustum bu ne yaa susmaya devam et bu kadar düşmanın ustune yakisa kalmaz

Aynen yaa. Sanki üzerlerine kuma gelmişiz gibi davranıyorlar. Seninki bir de böyle diyormuş haaa. Pes Vallahi. :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Ayrıca kaynanam oğluna oğlum beraber yatalım ömür boyu beraber yatalım diyen bir kadın anne saçmalama dediğimiz zaman o zaman üçümüz yatalım diyen bir kadın. Az bile söylüyorum
Eger gercekten böyle bi kvaliden varsa diyecek bişey bulamıyorum

Evlenmesinde bu kelimeyi kullanarak saçmalamişsin

Süt felan gelmiştir emzirsin yada altini bezlesin tövbe estağfurullah araniza alin yatin bari
Bu kadar duskunmuste oglunada niye evlendirmis dizinin dibinden ayirmasaymis

Anam bu nasil bi yorum dur 2 defa okudum :KK57::KK57:

Nermin sen iyimisin o nasil bi cumledir

"Annesiyle evlensin" öyle bi kelimeyi nasil kullaniyosun eger her tartismanizda eşine yada annesine bu kelimeyi kullaniyorsan pes dedim yani :KK20:

Sizinde ilerde o kvniz gibi olacağınızı hatirlatiyim böyle genç eli belinde kalmiyacaksin :KK59:

Uslubunuz mahalle aralarinda eli belinde sakız şakirdatan kadinlar gibi :KK59:
Bak kibar kızları da görüyoruz nasıl eziliyolar. Ayrıca kaynana olmakla genç kalmamanın ne alakası var ben evlenmiycem oğlum evlenecek sonuçta. Geline iyi olursan kaynanada iyi olur. Benim gelinim olursa ona kaynanamın yaptığı kötülükleri yapmam her erkek çocukta annesini terk etmez. Kaynanam sırf benimle evleniyo diye oğlunu düğün günü öldürmeye kalktı amcası ve dayısı eşimi dövdüler sırf aşıkmışız diye evlenemiyomuşuz. Baktım saygıyla olmuyo hep eziliyorum bende kaynananın anladığı dilden konuştum şu an çok mutluyum herkese gereken cevabı verdiğim için etraftan canımı sıkan laflar duymuyorum iyiye çok iyi olurum kötüyede çok kötü olurum tatlım:)

O kullandigin kelimede cok gunah sen nasil oglunla evlenemezsen oda ogluyla evlenemez bu kelimeyi kullaniyorsan
Kötü huylarını değiştiremeyen kaybeder kapı dışarı olur tatlım

Yaa sizin eltiniz demiş ya kaynanasına "ben seninle evlenmedim oğlunla evlendim." Bu da o manada. Nesini ters anlıyorsunuz ki bunun. Yani şimdi o zaman sizin elti kaynanasına lezbiyenlik iması mı yapmış oluyor.?

eehhhh seninnn oo kaynanann manyamışşş gercektenn büyükk olacakk birdee terbiyesizz kadınnn yaa valla şoktayımm
Eşimin annesi diye çok severdim ama o beni sevmedi aşıklar evlenemez ayrılın evlenmeyin derdi

X