kaynanamla kavga ettık korkuyorum

:) ay güldüm ya bak bişey daha var gerdekte pencereden bizi izleyecekti bahaneside bir sorun olursa hemen yetişeyim
sende diyemedin mii mademm ben bakire değilmişimm sen gerdek gecemizdee ne arıyorsunn biz işi zaten biliyoruzz yolu biliyozz diyee fenalıkk bastıı banaa kızz kaynanamı özledimmm öyle aşkım depreştii canım kaynanam melekkk mübarekk

aaa dostlarr banyoo yapıcam kalkamıyomm pc basından dedikodularıı kaçırıcamm diyee

He
hep yapıyorum zaten bunu yuzune vuruyorum ızın vermedıınde bır yere ben uc gun evde tektım sn merak etme dıyorum

aksarayy iyidir insanları merttir onunkaynansı numunee canımm
Teşekkürler N nermin68 yerden yere vurdu ama ben iyi bir örnegimdir

Ben çoook uzak memleketten biriyle evlendim sehirler arasi yüzlerce km Tamamen yabancı isanlar onlarinda iyisi kötüsü var işte bana denk gelen kv adayida baya bi sert çıktı (şimdi yumuşak pamuk )

Tabikide kardeş bile birbirine benzemiyorki

Kızının kaynanasına söyleyimde oda kızına camdan baksın dedim:)

Nasıl yaptınız be oldukı
Canım eşinin seni sevmesi önemli. Kaynanam eşime çok eziyet etti benimle evlendiği için. Eşimde artık annesinden soğudu çünkü daha anlatamadığım çok şey var. Eşime ya annen ya ben dedim yüzüğü eline verdim eşimde annesini şu an görmek istemiyor. Düğün gecesi kadın eşimi öldürmeye kalktı benimle evleniyo diye. İki yıldır evimize gelemez bir gün tüm aileyi toplayıp gelmiş ben ve eşim eve almadık. Şimdi etrafta konuşuyomuş benimde hatalarım oldu diye. Ama bu saatten sonra olmaz oğlunu öldürmeye çalışan bir kadına güvenemem

Ben cidden attığını düşündüm çünkü anlattığın türde bir insan düşünemiyorum düşünemiyorum. 40 yaşında kadın çok genç yok öldürmeye kalkması yok seyretmek istemesi hani yaşlı olsa dicem takıntıli eski kafa. Bi nesil var arada

Yalan söylesem elime ne geçecek ve neden yalan söyleme ihtiyacı hissedeyim ben başımdan geçenleri anlatıyorum bu arada akıl yaşta değil baştadır kültürsüz her yaşta kültürsüz.

Seni çok iyi anlıyorum çok çokk haklısın tavrın net olsun ömrünü heba etme ne korkuyosun o korksun esine olanı anlat bilsin sonra anlatmadığına göre haksız die düsünür... o kv daha çok cektirir yedirme kendini. Ben mahvettim sen etme... çocukta yapma bi süre

Yalan söylesem elime ne geçecek ve neden yalan söyleme ihtiyacı hissedeyim ben başımdan geçenleri anlatıyorum bu arada akıl yaşta değil baştadır kültürsüz her yaşta kültürsüz.
Yalan söylüyorsun demedim sadece şok oldum cidden hani canlandiramiyorum öyle bir tipi eşinin yanında olması büyük bir şans çünkü öyle insanlar tehlikeli olur. Bi şey soracam esin düğün günü neden dayak yedi babasından. Annesi nasıl öldürmeye kalkti

Ben şu an halime şükrettim herşey eşinizde bitiyor onunla tartışın ben olsam şunu yapardım diyemiyorum korktum başıma gelir diye allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…