kaynanamla kavga ettık korkuyorum

Düğün gününe kadar bizi ayırmaya çalıştılar çok uğraştılar düğündede eşimden beni bırakıp kaçmasını düğünü ter etmesini istediler eşim yapmayınca dayısı ve amcası tarafından dövüldü annesi de boğazına yapıştı öl daha iyi diye kaynanam eşimin içeceklerine kendi kullandığı doğum kontrol haplarını atmış kısır olsun diye. İki aydır korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyo kadın doğuma gittim sıkıntı çıkmadı herşeyim normalmiş. Acaba bu kadın yüzünden eşime bişey mi oldu diye çok korkuyorum oda doktora gidecek

Kız sende bi konu acsana başkasinin konusunda derdini anlatiyosun senin derdini yorumlamaktan konuya odaklanamiyoruz

Dogum kontrol hapi erkegi kisir yapmaz. Dahasi kadini bile kisir yapmaz.

Bir seyi merak ettim esiniz ailesiyle hala gorusuyor mu?

Allah sana yardim etsin o ne oyle ya, bak esin artik senden yanaymis, sen o gunleri ona hatirlatma, yumusak dille anlat anlatacaksan, seni anlayacagi dille. dossttan irak vallaha

burada ana karakter kaynana sanırım kötü biri ve geline zulmediyor ve gelinde intikamını alıyor ve şuan çok pişman doğru mu acaba yaptığım diyor.sanırım özeti bu ve yorumum: oo cmon devam et tabiki zulmetmeye ne demişler zulme karşı fighting!

bence hemen cocuk dusunme.. daha cok yenisiniz ve hic de 'hersey halloldu' gibi durmuyor.. dur hele bi iyice tani, evliligin otursun, skntilarin icinde hamilelik bebek vs nasil altindan kalkacaksin? esinden emin ol once bi..
Allah hayirlisini versin..
kadindan korktugunu belli etme, ayaklarina da serilsen kiymet bilmeyen insana fayda etmez.. o yuzden egilme, kavga da etme.. ailenin evine gelmesine ve ailenle gorusmene de sakın karistirtma, ne hakla yani, ailenden kopmak icin mi evlendin?

Benim hic anlayamadigim ve bu gidislede anlayamayacagim birsey var. Nisanliyken kaynana bunlari yaparsa evlendikden sonra yapmiycagini hatta daha da kotuye gitmeyecegini dusunmezmisiniz ey kizlar? Ya yanlis anlamayinda ortadami kaldiniz niye boyle karakterdeki insanlarla muhatab olursunuz? Ya onu gectim nisanliykan anasini aglatiyorlar damat adaylari kizlarin ama kizlar hala " evlenince degisir" diyip evleniyorlar bu insan musvetteleriyle. Ondan sonra da " yardima ihtiyacim var, kendimi oldurcem, beni dovdu, aileme kufretti, sokaga cikamiyorum" gibi basliklar atarlar. Arkadasim sizde kafa yokmu? Olani neye kullaniyorsunuz anlamadim gitti!

Zaferimi anlattıkça mutlu oluyorum tatlım gelinlere anlatayım ki dert çekmesinler:)
Nermin kv senden çok çekmiş olmasın kadına bi ağız tadıyla kayınvalik yaptırmamışssın yazık ya kursağında bırakmışsın daha nişanlıyken almış ağzının cezasını

Nermin kv senden çok çekmiş olmasın kadına bi ağız tadıyla kayınvalik yaptırmamışssın yazık ya kursağında bırakmışsın daha nişanlıyken almış ağzının cezasını
Valla canım bir yıl boyunca bana çok çektirdi ama sonrasında bende ona çektirdim eşimi döverek kendi ipini kendisi çekti. Aman benden uzak Allaha yakın olsun. Benim kızım namusluydu sana baka baka or... Oldu demişti. Şimdi o kızı emes hastası olmuş

Çok kötü şeyler yaşatmış kv sana ve eşine .nermin68 Canım kimsenin yaptığının yanına kar olarak kalmaz eden bulur yani . Kayınvaliden kaybetmiş böyle davranışları ile.....

Son düzenleme:
Çok kötü şeyler yaşatmış kv sana ve eşine .nermin68 Canım kimsenin yaptığının yanına kar olarak kalmaz eden bulur yani . Kayınvaliden kaybetmiş böyle davranışları ile.....
Aynen öyle tatlım eşim benim yüzümden annesiyle ayrılmadı. Akrabalarına eşimi dövdürünce türlü türlü oyunlar yapıp yalanlar söyleyince oğlu soğudu. Birde bişey olur kaynananın yalanını ortaya çıkartırız hemen derki Mehmet sen ölki öyle bişey yapmadım der. Kadın her yemininde Mehmet sen öl öyle bişey yok der yani eşimi öldürmeye çok meraklı. Eşimde yalan yere böyle yemin ettiğini öğrenince iyice soğudu kadından ya düşünsene evlendik evimize geldik afedersin ilk gecemizin sabahında bizi arıyor. Sabah sekizde bizi arıyor.

Canimcim sen guzelce gelmissin hakkindan kocanda gercegi girmus kaynana belasindan kurtulmussun ne guzel oh mis :) bizimkikerde bu aksam iftara gelicekk bakalim ne yapicak gene ona buna karjssinda lafi carpayim diye bekliyorum :)

Allah sana sabır versin. İyi dayanmışsın valla. Bu nasıl iştir böyle nasıl herşeye karışırlar tamam o bir anne ama artık sizin kendi düzeniniz var. Düşüncesizlik ve saygısızlık bunun yaptığı.

Canimcim sen guzelce gelmissin hakkindan kocanda gercegi girmus kaynana belasindan kurtulmussun ne guzel oh mis :) bizimkikerde bu aksam iftara gelicekk bakalim ne yapicak gene ona buna karjssinda lafi carpayim diye bekliyorum :)
:) bizde bu akşam memlekete gidiyoruz giyinip süslenip eşimide alıp kaynananın mahallesinden geçcem çatlasın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…