Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

ben artık bunun üzerine birşey yazmak istemiyorum,o kadar yorum yapmışız boş yere,sen kayınvalidenin yüzüne tükür arkadaşım afferin ne kendini yor sen ne de bizi artık!!!,

bizim gelenek ve göreneklerimizde büyüğe saygı gösterilir benide ailem bu şekilde yetiştirdi saygı göstermekle sevgiyi birbirine karıştırmayın sevgi sadece hakedene gösterilir

buradaki bazı mesajları okumak beni çok üzüyor çünkü ileride benimde iki tane gelinim olacak ben bugüne kadar iki kez evlendiğim için iki tane kayınvalidem oldu ve bana ne yaparlarsa yapsınlar kendilerine bir kez bile saygısızlık etmedim ama ikinci kayınvalidemi daha çok sevip onunla daha yakın oldum
şimdi ikiside rahmetli oldu ilk kayınvalidem ölmeden 3 ay önce kızıma

ah kızım ah biz senin annenin kıymetini bilemedik demiş ikinci kayınvalidem öldüğünde komşuları bana size tapıyordu hiç dilinden düşürmüyordu dediler
ikiside mükemmel insanlar değildi ama iyikide öyle davranmışım vijdanım öyle rahatki benim gelinlerim bana benim kayınvalidelerime gösterdiğim saygı ve yakınlığın onda birini gösterseler onları başımın üstünde taşırım
yazık yaa öyle şeyler yazıyorsunuzki genç kızlarımızıda korkutup
önyargılı bir hale getiriyorsunuz

Son düzenleme:
benim anladığım sevgilisi askerdeyken, nette biriyle tanışıp evlenmiş birde çocuğu olmuş şimdide eşinin haberi yok tekrar nişanlanmış gibi gibi

Türkiyem; lütfen gerekli açıklamayı yapınız..

Aksi halde hakkınızda, yanlış beyan vermekten zabıt tutulacak..

İmza; Hafiften kızmaya başlayan bir yandan da boşver bee diyen üyenin teki..

benim anladığım sevgilisi askerdeyken, nette biriyle tanışıp evlenmiş birde çocuğu olmuş şimdide eşinin haberi yok tekrar nişanlanmış gibi gibi

başkasının adınamı yazmış acaba o yazıyı o topıke.yada bu 2.evlılıgı olcak ben öle anladım ama işte bı garıplık varkı tutkıyem dıger kunuyu okukokunokudu sonrada gıttı :)

Tamam da 4 yillik iliskim varken biriyle konustum yanlis yaptigimi anladim ayrildik, simdi esimi cok seviyorum ve bir bebek bekliyoruz yazmis, bu konuda da nisanliyim demis, anlamadim anlasilcak gibi de degil vallakafamçokkarıştı

baştan okudum ben canım ,saygıyla ilgili bazı arkadaşlar yine de saygı göster öyle denirmi böyle denirmi diye yazmışlar onlaraydı yazım sen birkaç yorum kaçırmışsın bence.
kız kızgılıkla birkaç kelime konuşmuş kaynanasının suratına tükürmemiş, kötü davranışta bulunmamış .harkes gariptir kaynanasıyla ilgili değil de .son mesajlarda kızın sinirle yazdığı cümlelere takılmış durumda :uhm:kaydirigubbakcemile

Tamam da 4 yillik iliskim varken biriyle konustum yanlis yaptigimi anladim ayrildik, simdi esimi cok seviyorum ve bir bebek bekliyoruz yazmis, bu konuda da nisanliyim demis, anlamadim anlasilcak gibi de degil vallakafamçokkarıştı

anacımbızde sabahatn berı arakdaşa yorum yazıyoruz ya bnd ebunu analayamdım.ee turkıyem nerdesın anacım evt gedle bı açıklama yapppp

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış.Şahsen arkadaşı hiçte iyi niyetli görmedim..Mutlaka bir açıklaması vardır sanırım ama benim güvenim sarsıldı..

Konuyu Toplam 28 Kullanıcı okuyor. (26 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
olay topık oldu yanlız...

:bbo: :bbo: nisanli degil miydi bu??
oteki konuda da simdi evliyim ve bir cocuk belkiyoruz yazmis ben mi yanlis anladim yoksa:bbo:

ulan topik "daş düşebilüü ayı çıkabilüü" halini aldı bi anda :roflol:
heran herşey olabiliyo vay maşallah

daha neler görcez bakalım

nasıl yanı hönggggggggg..:1shok:..nısanlımı evlımı bı sahıs beeeeeeee...ne oluyorrrrrrrrkafamçokkarıştı

boşver arkadaşım,çok önemi kalmadı bence ,bu konuyla ilgili yorum yazmıcam artık.

Yaw tamam ne olmus yani..enayi yerinemi koyulduk,,,olabülür....bu konu sahibinin ayibidir..

Müneccinmiyiz kardesim bilelim kimin dogru kimin yalan söyledigini...

Ay ben sinirlendim he...Mazlum Mazlumu getirin bana...-tatlicadiarzu-

yonetıcılere seslenıyroumyaaaakapatın su konuyu anacım yanıyorumyanıyorum sabhtan beri salk yerıne kondugumuza yanıyorum yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…