AİLE

Çok şükür eşinizi bulmuşsunuz. Bebeğiniz de yanınıza gelecek. O boşluk o kadar güzel dolacak ki. Sizi bu durumdayken bile bu kadar üzebilen bir aileye ihtiyacınız yok. Hele de onun bunun için size kıymet vermeyen bir anneye asla ihtiyacınız yok. Siz kendinize de bebeğinize de yetersiniz. Stresinizi bebeğinizde hissedecek. Bu insanlar için onu üzmeyin. Babanız ve kardeşleriniz var mı?
En çok ona üzülüyorum onu üzmeye asla hakkım yok onun annesi olmayı ben seçtim ona bu stresi yaşatamam. Babam ve erkek kardeşim var

En çok ona üzülüyorum onu üzmeye asla hakkım yok onun annesi olmayı ben seçtim ona bu stresi yaşatamam. Babam ve erkek kardeşim var
Onlar ne diyor bu durumlara?
Üzülmeyin insanız. Anne olacağız diye başka bir varlık olmuyoruz. Yine üzülmeye, kırılmaya hakkımız var. Sadece çok yıpratmayın kendinizi. Hamilelik ve doğum ve lohusalık sürecinde kesinlikle biraraya gelmeyin. Koşulları bundan sonra siz belirleyin. Anneniz haketmiyor.

Onlar ne diyor bu durumlara?
Üzülmeyin insanız. Anne olacağız diye başka bir varlık olmuyoruz. Yine üzülmeye, kırılmaya hakkımız var. Sadece çok yıpratmayın kendinizi. Hamilelik ve doğum ve lohusalık sürecinde kesinlikle biraraya gelmeyin. Koşulları bundan sonra siz belirleyin. Anneniz haketmiyor.
Ellerinden geldiğince destek oluyorlar iyiki varlar kardeşimde babamda

Bile bile istemediğiniz yere ısrarla gitmenizin nedeni ne?
Zorla demeyin koca kadinsiniz rest çekmeyi, kararlarınız doğrultusunda dik durmayı ve sınır çizmeyi bilmeniz gerek,sıkıntı anne ise ona da rest cekebilmeli insan.......
Hayatım boyunca hep yaranmaya anneme iyi olmaya çalıştım sırf biraz daha ilgi takdir görebilmek için bu psikolojide eksik büyüyen biri için inanın annesine o resti çekmek çok zor keşke sağlam bir psikolojide olup yapabilseydim dediğinizi

Hayatta. babam benim herşeyimdir küçüklüğümden beri annemden kaçıp ona sığınırım. Onunla dertleşirim hep yanımda arkamda dağ olarak durur
Buna çok sevindim en azından aile bağınızı koruyacağıniz bir babaniz var. Annenizle ise mesafe koymalısınız sizi böyle kıran inciten anneniz bile olsa izin vermemelisiniz.

X