Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

işte benım salaklıgım o ne ısın var hemen yardıma kosuyosun kızlar cok afedersınız ama bazı ınsanlar ıcın su cok dogru sıcan yaranıyo

Annemın rahmetlı kayınvaldesının bır lafı vardır ama cok afedersınız arkadaslar
bakıcan yuze sıcma der dı hep

türkiyemcim sen yaptığın iyi niyetli davranışlardan sonra,sana yapılanları hazmedemiyosun..hazmetmek zorunda da değilsin..nişanlının annesi diye onu sevmek ve hakaretlerine katlanmak zorunda da değilsin..mutlu olmıycağın,diken üstünde olucağın biyere gitme zaten..hep dürüstlükten ,iki yüzlü olmamaktan bahsediyoruz ama bu tip konularda nedense kayınvalideye saygı göster,alttan al,kan kus kızılcık şerbeti içtim de diyip,iki yüzlülüğe teşvik ediyoruz...nasıl mutlu olucaksan öyle hareket et..gerekiyosa git annesiyle açık açık konuş..böyleyken böyle de..hem madem nişanlın senin huyunu biliyo,onada gitmen konusunda ısrar etmemesi gerektiğini anlat..

ne kadar ii olsa da ne kadar kötü olsa da hiç kimse insanın kendi annesi gibi olmaz
tamam sen allah rızası için yapmışsın ama o bunu bilememiş
eltine de fazla güvenme derim
madem seni o kadar seviyordu neden arkandan laf söyletti
bence sen ikisine de güvenme
hanımlığını koru
bu konuyu da çok fazla kurcalama
:kahve:

Valla arkadaşım, sen nişanlıyken, kayınvalidenin altını değiştirdiysen, karşındaki da taş değil, ne kadar kötü olabilir ki? Altını değiştiren bir insan hakkında nasıl ya da ne gibi kötü şeyler söyler ki?

Bu kadar kafaya takmışsan, git kayınvalidene ''anne birşeyler duydum ama inanasım gelmedi çok üzüldüm'' de..En net çözüm bu..

Altını alacak kadar içlerinden birisin artık, bu konuyu konuşmaktan çekinmemelisin.

Konu ne olursa olsun, kim olursa olsun, insanların karşılıklı konuşmalarında yanayım hep..

giderdim, gittiğimde de ben sizi annem gibi gördüm, siz de beni evladınız gibi görün, kimseyle beni çekiştirmeyin, onun yerine yüzüme söyleyin derdim. sonuçta oğlunun eşi olacaksın, çok ayıp.

Unutma ki sen de kayınvalide olacaksın günün birinde, ne demek yüzüne tükürmek , ne olursa olsun böyle birşey dememen lazım, araya mesafe koysaydın bütün bunları yaşamazdın, sana hayatta başarılar dilerim.....:mymeka:

doğum gunumde nısanlım yuzuk almıstı bana onu bıle cekemedı kocası buna pasta yaptırıp getırdı benı bu pasta kesmez bende yuzum ısterım dedı

daha nişanlıyken kayınvalidenize karşı bu kadar birikim çok kötü, biraz uzak kalıp rahatlamaya çalışın.

Annemın rahmetlı kayınvaldesının bır lafı vardır ama cok afedersınız arkadaslar
bakıcan yuze sıcma der dı hep

sengözlerimebaksanab ya ben şu muhabbeti çok seviyesiz buldum seçtiğiniz kelimelere biraz özen gösterin lütfen bu tarz bişey okuyunca müstehak olabiliceğin geldi aklıma ne yalan söylüyeyim:1no2:

doğum gunumde nısanlım yuzuk almıstı bana onu bıle cekemedı kocası buna pasta yaptırıp getırdı benı bu pasta kesmez bende yuzum ısterım dedı

Eeee? Bunları biliyorsun madem, bu kadar da kötü bir kayınvalide, ne işin vardı hergün evinde?
Hizmetini neden gördün? Allah için,tamam ne güzel..

Git konuş kayınvalidenle önceki mesajımda söylediğim gibi bundan sonra da hiçbirşey yapma o zaman canım..

sızde benım yasadıgımı yasasaydınız yuzunemı tükürüyosunuz baska yeremı görurdum ben sızı destek olcanız yere köstek oluyo bazılarınız

sen soruna çare mi arıyorsun
yoksa kaynananı çekiştirmek için mi bu konuyu açtın?
yaşın kaç bilmiyorum
ama konuşmalarından yaşının küçük olduğunu düşünüyorum
madem öyle bir insandı kayınvaliden ya hiç ona bakmasaydın
ya da mademki baktın bu kadar dile getirme yaptığın iyiliği
hiç anlamı kalmaz o zaman
kafana takılan neyse
git açık açık konuş
içinde kalıp dert olacağına söyle de mert olsun:nazar::kahve:

hatasız olmus olsaydı arardı kendını savunmazdı gelmezse gelmesın dıye

ee bravo doğrusu sen nişanlına şikayet etmişsin oda bir daha gelmecek kısmınıda iletmiş
yani işi iyice arap saçına döndürmüşsünüz

bu kadar yüzgöz olduktan sonra nasıl birbirinizin yüzüne bakacaksınız karşılıklı nefretinizi büyütmeden oturup konuşun bence tabiki nişanlını seviyor ve onunla evlenmek istiyorsan
evliğinde mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan bazı şeyleri duymayacak ve görmeyeceksin

insan arkadaşına kızdımı bir daha görüşmeyebilir ama bu kural kendi ailesi ve eşinin ailesi için geçerli değildir

zaten ben bunları yenı ögrendım ögrendım ögrenelıde gıtmıyorum o benım umrumda degıl ama nısanlım uzuluyo ben onun derdındeyım

ben burda kımseyı cekıstırmek ıcın gelmedım gayet bılgılı ve akıllı bırıyımdır ve Allah korkusu olan bır ınsanım ama bazılarınız benı gercekten anlayamadı canınız sagolsun

sızde benım yasadıgımı yasasaydınız yuzunemı tükürüyosunuz baska yeremı görurdum ben sızı destek olcanız yere köstek oluyo bazılarınız

burda kimsenin amacı köstek olmak değil
şuan sinirlisin yazdıklarımızı yanlış anlayabilirsin
ama daha nişanlıyken bu kadar içli dışlı olmanız hoş olmamış
uzun dönemde yaşayacaklarınızı çok çabuk tüketmişsiniz
daha önce de söyledim
eltinizi pek samimi bulmadım
bir söz vardır
"kumanın gemisi yürümüş de eltinin gemisi yürümemiş"
bu kadar içli dışlı olmak hoş değil
önce bir sakinleş
daha sonra da git konuş kayınvalidenle
hanımlığını bozmadan saygısızlaşmadan
CADIARZU

böyle kayın valideler tanıyorum ben..gerçekten dayanılmaz ve çok tahrik edici oluyolar.geliniyle sürekli kaşık yarışında oluyolar..giyim kuşamlarıyla,takılarıyla,saçının modeliyle,rengiyle bi yarış halindeler...ben böyle insanlara saygı duymam zaten..oğlu benim kocam diye,yada nişanlım diye benim arkamdan kuyu kazma,benimle yarışma hakkı yok..o ağırlığını bilip bi anne,bi kayınvalide gibi davranmadığı sürece bendende ona elpençe divan bi gelin olmaz bu durumda..kimse canını sokakta bulmadı..türkiyecim fazla ağır bi kelime kullanmışsın konu başlığında ama seni anlıyabiliyorum..empati yapıyorum çünkü..sakin ol ve ciddiye alma derim ben..

X